یوتا نمایندگان مجلس با حذف بودجه برای کمک به اولین پاسخ دهندگان

سالت لیک سیتی — وست جردن رئیس پلیس کن Wallentine به یاد “کنجکاو انگشتان یک پدر کردن نوزاد” بنابراین او می تواند فرزند مرحوم به دفتر معاینات پزشکی برای تعیین چگونه کودک درگذشت.

او سپس به خانه رفت و به همسرش که selflessly مراقبت از خود و نوزاد نارس ،

“هیچ راهی وجود دارد در جهان من می خواهم همسر من, آنچه که من در کار است که در روز,” او گفت:, و اضافه کرد که حتی 40 سال بعد “که رویداد به ذهن من می آید با همان قدرت و همان درد آن را به عنوان آن شب که من آن را نگه داشته به خودم در مورد چگونه من احساس شد.”

رئیس پلیس شده است برای دفاع از یک ایالت سیستم یکسان به SafeUT بحران چت و نوک خط است که کمک به هزاران نفر از یوتا نو — کمک خواهد کرد که اولین پاسخ دهندگان مقابله با درد عاطفی آنها گاهی اوقات تجربه در کار است.

اما در طول جلسه ویژه روز پنج شنبه نمایندگان مجلس با تصویب عنوان یک اولویت بودجه که قطع 250.000 دلار است که اختصاص داده شده برای این پروژه است. بودجه در اصل تایید شده در طول اصلی جلسه, اما کاهش شد لازم به منظور مقابله با مالی واکنش دولت را تجربه کرده است با توجه به COVID-19.

خدمات اجتماعی و برنامه های اغلب ضربه سخت تر از دیگران است, اما Wallentine گفت: این یک مسئله مرگ و زندگی برای بسیاری از مأموران اجرای قانون که نیست عادت کرده اند به دنبال کمک خود را.

این SafeUT برنامه برای دانش آموزان ایجاد شد و در سال 2015 بودجه توسط قوه مقننه ایالت یوتا و به ریاست دانشگاه یوتا عصبی موسسه سلامت روان مرکز مدیریت. این یک سرویس رایگان در دسترس 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته و 365 روز سال به کاربر و در نتیجه در مستند زندگی-صرفه جویی در مداخلات.

از ژانویه 2019 به مارس سال 2020 UNI سابقه 35,091 چت و 15,713 راهنمایی از نوجوانان که منجر به صادق بحث در مورد خودکشی, قلدری, افسردگی, مقابله با مواد مخدر و دیگر خود آسیب برساند.

SafeUT پزشکان گزارش 283 فعال نجات در پنج ماه اول این سال است که نزدیک به 300 نجات در همه 2019.

بیش از یک هزار نفر از اعضای گارد ملی ایالت یوتا دانلود آخرین نسخه SafeUTNG برنامه تعیین شده برای خدمات نظامی و اعضای خانواده خود را. که برنامه راه اندازی شد در ماه دسامبر و به عنوان مه 31, آن را به میدان فرستاد 113 چت و 2,145 پیام های مربوط به محرمانه وضعيت سلامت روان محلی اعضای نظامی.

“ما همه چیز را ما می توانید به مطمئن شوید که ما تمام منابع در دسترس به خدمات ما کاربرانی که نیاز به این سطح از حمایت” گفت: سروان. Juliann Jeppsen مدیر سلامت رفتاری با یوتا گارد ملی و یک بخش در زمان بحران کارگر با UNI بحران و انحراف خدمات در دانشگاه یوتا.

او گفت: caseworkers آموزش دیده برای استفاده از شرایط است که می توان توسط guardsmen و guardswomen و همچنین کمک به از بین بردن ننگ یک فرد نیاز به کمک سلامت روان ممکن است به صورت.

Jeppsen گفت: اعضای سرویس تا به حال حرفه خود را فسخ یا از خط خارج به دلیل سلامت روانی نگرانی و یا بحران و یا اعتیاد که بوجود می آیند از گرفتن لازم کمک آنها نیاز دارند. بنابراین آنها بطری آن را.

“آنها آموزش داده می شود رواقی. زمانی که آنها تجربه تروما آنها قرار داده و آن را در قفسه و به بعدی حرکت می کند چیزی که” او گفت:.

و اولین پاسخ که Wallentine معتقد است که کشیده شده به این حرفه به دلیل ذاتا قوی فیزیکی و اخلاقی و ویژگی های عاطفی اغلب به طور مشابه رفتار.

“ما برخی از بهترین افراد در ایالات متحده خدمت به عنوان اولین پاسخ … ما بخواهید خیلی بیشتر از آنها را از ما بپرسید بسیاری از کارگران خدمات,” او گفت:. “ما نمی superhumans. ما فقط می خواهم به شما خدمت می کنند بهتر است پس لطفا به ما در این ابزار است.”

Wallentine گفت: یک فرد در اجرای قانون را تجربه حدود 180 بحرانی حوادث — برخورد با مرگ و مرگ و خشونت و سوء استفاده و بدبختی و گاهی مربوط به کودکان بیش از حد در طول دوره حرفه ای خود را.

داشتن جایی که آنها می توانید بروید و سرعت خود را برای خارج کردن و یا خالی کردن برخی از تروما گفت: ضروری است برای حفظ ثبات و سلامت روان خود را خوشحال ازدواج و خانواده و همچنین به عنوان زندگی خود را در برخی از موارد است. به عنوان یک قهرمان از مسائل مربوط به سلامت روان برای اولین پاسخ او گفت: او را به ادامه حمایت از این برنامه تا آن تامین شده است.

توسعه SafeUT برنامه برای اولین بار پاسخ گوی Wallentine گفت که ارائه این افراد توانایی به صحبت می کنند و یا چت با روت بحران حرفه ای محرمانه و در زمان واقعی زمانی که آنها در حال تجربه یک سلامت روانی بحران است.

“ما یک فرهنگ در اجرای قانون است که ما در حال مراقبان ما fixers,” او گفت:. “ما قرار نیست به دریافت کنندگان کمک کند.”

به عنوان موانع به کمک گرفتن برداشته اولین پاسخ دهندگان بیشتر ذهنی انعطاف پذیر و ذهنی سالم و Wallentine گفت: “ما پیشرفت فوق العاده ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de