یوتا قانونگذاران OK قرار دادن تمام کالج ها, دانشگاه ها تحت یک حکومت مدیره

سالت لیک سیتی — یوتا در مجلس سنا به تصویب نهایی به SB111 دوشنبه, قرار می دهد که ایالت یوتا عمومی درجه-اعطای کالج ها و دانشگاه ها و کالج های فنی زیر یک واحد حاکم بر بدن است.

SB111 اسپانسر شده از طرف اکثریت سنا دستیار شلاق ان Millner R-Ogden خواهد ایجاد یک یوتا هیئت عالی آموزش و پرورش برای موفقیت Utah State Board of Regents و یوتا دانشکده فنی هیئت امنا.

هدف اصلی از این لایحه است که به منظور بهبود دسترسی و قیمت از متوسطه آموزش و پرورش Millner گفت: در گذشته جلسات کمیته.

“بزرگترین برندگان در این لایحه خواهد بود که دانش آموزان در حال حرکت رو به جلو” Millner گفت: در بحث کمیته در اوایل این هفته.

یکی از اهداف اساسی این قانون است که برای ایجاد اصطکاک مسیر برای دانش آموزان است که ممکن است حضور در دولت tech کالج و یا درجه-اعطای موسسات چند بار در طول حرفه خود را با توجه, در حال تحول نیروی کار خواسته است.

“با این کار ما در حال ایجاد یک تعادل بین تنظیم نقش ها و ماموریت. ما می دانیم که نقش ما دانشکده فنی ساخت مطمئن شوید که آنها قادر به انعطاف پذیر برای دیدار با نیازهای خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها با تمرکز بر نیروی کار مورد نیاز خود را در منطقه” Millner گفت: در اوایل بحث است.

هیچ بحث در این لایحه روز شنبه هنگامی که سناتور رای دادند به اتفاق آرا به موافقت با اصلاحات و تصویب این لایحه است. SB111 همچنین تصویب به اتفاق آرا در مجلس نمایندگان. آن در انتظار امضای فرماندار.

افتتاحیه یوتا هیئت عالی آموزش و پرورش که شامل شش عضو هر یک از هیئت مدیره فعلی از رجنت و فناوری امنای دو دانش آموزان عضو یکی از فناوری موسسه و دیگر از یک درجه-اعطای دانشگاه و چهار نفر از اعضای فرماندار انتخاب که می آورد تخصص خاصی به هیئت مدیره.

حرکت به جلو, یک نامزدی کمیته ارائه خواهد نامزدهای احتمالی برای هیئت مدیره خالی به استاندار و فرماندار می تواند را انتخاب کنید در میان توصیه های خود را برای قرار ملاقات. قرار ملاقات خواهد بود موضوع را به مجلس سنا تایید.

این اولین بار نیست یوتا نمایندگان مجلس با تصویب قانون دولت را به دو سیستم تحت یک مدیره حاکم است. حدود 20 سال پیش هم ترکیب شدند و تحت Utah State Board of Regents تنها با یک نایب السلطنه به نمایندگی از تمام ویژگی های کالج.

ترتیب به هم ریخت و پس از چند سال بیش از نگرانی هایی است که با تکنولوژی کالج ها نمی شد به اندازه کافی نشان داده و برنامه فرآیند تصویب گرفتار کردن توانایی خود را برای دیدار با نیازهای صنعت. نیز وجود دارد نگرانی ماموریت خزش.

Millner گفت که او معتقد است وجود دارد به اندازه کافی راهکارهایی برای اطمینان از تعادل نمایندگی و یک فرایند برای روشن شدن ماموریت ها و نقش ها.

جدید هیئت مدیره تعیین خواهد شد یک کمیسیون برای سیستم جدید با تصویب فرماندار و رضایت سنا. کمیسر خواهد و سپس تعیین یک دانشیار کمیسیون آموزش دانشگاهی و دیپلم کمیسر ویژگی های آموزش و پرورش است. این طرح پیش بینی است که در نهایت ترکیب سیستم خواهد عمل زیر یک سقف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>