سالت لیک سیتی — دولت و مجلس پیشنهاد کرده است که قوه مقننه ایالت یوتا به هر مجوز, معلم مدرسه در کشور یک به 1000 $جایزه است.

Rep. Craig Hall, R-West Valley City, تن به تن این ایده به آموزش و پرورش تخصیص فرعی پنج شنبه.

هنگامی که سالن را تشکیل صحبت کردن با او در مورد “این بیش از حد در آموزش و پرورش, صندوق, همیشه, پاسخ, ‘OK چرا ما نمی دهد که به معلمان?'”

برای انجام این کار خواهد هزینه حدود 33.3 میلیون نفر است.

“این دیوانه است که به منظور به 1000 دلار پاداش آن هزینه 33 میلیون دلار,” سالن گفت.

یوتا انجمن آموزش و پرورش رئیس جمهور هایدی ماتیوز گفت: در شروع جلسه قانونی است که رهبران کمیته فرعی تخصیص بودجه به چالش کشیده مربیان و دیگران به آمده تا با درخواست برای یک بار تخصیص خواهد بود که تفاوت معنی دار در آموزش و پرورش است.

سالن را که 1000 دلار پاداش برای معلمان, او گفت:.

یک جایزه به تنهایی نمی خواهد آدرس یوتا حاد کمبود معلم و یا به اصطلاح معلم خروج ماتیوز گفت.

“اما از آن خواهد شد یک راه طولانی برای ارسال پیام است که قوه مقننه مراقبت است که شما را در درک این افزایش تقاضا در کلاس های درس ما و بسیاری از نقش های که معلمان باید پر از پرستار به مشاور متخصص تغذیه به داور به مدافع و oh yeah, آموزش کودکان برای یادگیری و رشد است.”

یوتا چالش با جذب و حفظ معلمان نیاز به راه حل های دراز مدت, او گفت:.

در حالی که یک بار جایزه نمی کند رفع این موضوع آن را می فرستد “قوی و فوری پیام قدردانی از این مقننه, ‘با تشکر از شما برای آنچه شما انجام دهد برای الهام بخشیدن به فرزندان ما. با تشکر از شما برای حلق آویز در آن وجود دارد و برگزاری این سیستم هم شما تفاوت را. شما ارزش دارد.'”

در همین حال سناتور. یعقوب Anderegg R-لحی می خواهد برای کمک به معلمان با ایجاد یک استرداد فرد اعتبار مالیات بر درآمد برای برخی از جیب کلاس درس هزینه.

Anderegg حامی از SB69 گفت: استرداد مالیات بر درآمد اعتبار خواهد گسترش به معلمان و مشاوران از آنجا که هر یک صرف مقدار قابل توجهی از درآمد شخصی برای خرید لوازم مورد استفاده در آموزش و مشاوره.

در تابستان گذشته Anderegg گفت: این موضوع از معلم عرضه پول آمد تا پسرش را به بازی بیس بال. شش نفر از والدین دیگر حضور داشتند مربیان است.

“همه آنها چت و صحبت کردن در مورد چگونه پیش فرض آن است که بسیاری از آنها از جیب هر نقطه از $تا 300 $500 به $600 سال در مدرسه آموزش در کلاس آموزش. این منابع. … پس من نشسته بودند و گوش دادن به آنها و من فکر کردم من می توانم چیزی در این مورد'” Anderegg گفت.

اعتبار مالیاتی نیاز به حدود 32 میلیون دلار در حال انجام بودجه فرض $500 برای 64,000 عمومی معلمان و مشاوران با توجه به برآورد Anderegg گفت: او از دریافت یوتا مالیاتی کمیسیون.

با توجه به ایالتی یوتا هیئت مدیره آموزش و پرورش وجود دارد 29,618 کلاس درس معلمان 4,936 مربی متخصصان و 2,033 مدیران در این دولت در مجموع 36,587 مجوز مربیان است. نیز وجود دارد 1,315 مجوز مشاوران با توجه به دولتی اخذ مجوز داده است.

مجلس در حال حاضر تخصیص می دهد برخی از کلاس درس تامین منابع مالی بود که حدود 5.5 میلیون دلار در قبلی جلسه قانونی. توزیع بودجه های محلی تصمیم گیری است.

“بسیاری از کسانی که معلمان می گویند که آنها تنها در حدود $100 به $150 که” Anderegg گفت: معلمان در قانونگذاری منطقه.

Rep. ایمان Lisonbee R-Syracuse گفت که او نگران است که دولت بودجه اختصاص داده شده توسط مجلس برای دانلود آموزش لوازم “است نه گرفتن به پایان سطر.”

“من نگرانی های جدی در مورد آن و برخی از سوالات من جواب داد:” Lisonbee گفت.

کمیته فرعی در زمان هیچ اقدام خواهد شد اما انتظار می رود که برای رای دادن به اولویت بندی عمومی آموزش و پرورش بودجه توصیه های هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su