یوتا قانونگذاران را در اصلاحات مالیاتی دیگر مسائل دشوار اما در حال حاضر مالی مواجه خرید اینترنتی از بیماری همه گیر

سالت لیک سیتی — 2020 مقننه آغاز شد و با لغو گسترده در رد اصلاحات مالیاتی بسته و به پایان رسید پنج شنبه با قانونگذاران ساخت یکی دیگر از تلاش برای رسیدگی به وضعیت بودجه مسائل این زمان پیشنهاد تغییر در نحوه آموزش و پرورش بودجه در یوتا اساسی است.

اما 16 میلیون دلار کاهش مالیات که می توانست به معنای بیشتر Utahns بیش از 65 نمی خواهد که به پرداخت مالیات بر درآمد دولت در تامین اجتماعی مزایای خانه گذشت اما هرگز رای در سنا به عنوان نگرانی ratcheted تا بیش از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در اقتصاد و دولت مازاد بودجه.

قانونگذاران را بر روی مقدار زیادی از مشخصات بالا مسائل در طول 45 روز جلسه به پایان رسید که در نیمه شب پنج شنبه.

اقدامات خود را شامل برش مقابله با حامیان بهتر مرزهای بیش از تغییرات به رای دهندگان-تصویب طرح راه اندازی مستقل redistricting کمیسیون; مذاکره با تغییرات دریاچه نمک شهرستان مرزی بندر; اعمال محدودیت های جدید در سقط جنین; اصلاح آموزش عالی حکومت و بودجه برخی از ليزينگ مالی یادداشت برای سلامت روانی و مسکن مقرون به صرفه.

ترس از رکود مالی بزرگ از loomed در پایان جلسه به عنوان جدید COVID-19 موارد تشخیص داده شد در ایالت یوتا و محدودیت قرار داده بودند در محل اجتماعات بزرگ برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار از جمله دانشگاه ها در حال حرکت به کلاس های آنلاین و لغو یوتا جاز بازی ها و دیگر رویدادهای ورزشی.

Rep. Derrin Owens, R-Fountain Green, rubs his eyes during the last night of the 2020 legislative session at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, March 12, 2020.
تشکر. Derrin اونز R-چشمه سبز و پاک چشم خود را در طول شب گذشته از سال 2020 جلسه قانونی در کنگره آمریکا در سالت لیک سیتی در روز شنبه, مارس 12 سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

در پیش بینی از یک جلسه ویژه در حالی که ویروس است که در ادامه به گسترش مقننه قوانین تجدید نظر شده بودند به اجازه مجلس برای پاسخگویی الکترونیکی به جای جمع آوری دوباره در دولت و کنگره در طول بهداشت عمومی اورژانس یا سایر بحران است.

قانونگذاران به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به نام بازگشت به تنظیم پیش بینی درآمد برای بودجه جدید سال شروع می شود که ژوئیه 1. پول خود را کنار بگذارند در این دولت 20 میلیارد دلار بودجه برای برخی از پروژه های بزرگ مانند 60 میلیون دلار برای دولت جدید ساختمان اداری در کنگره پیچیده دیگر نمی توان صرف بدون مجوز های اضافی.

“من هرگز می گویند هیچ در آن موضوع است. ممکن است نیاز به آمده به عقب در” رژیم صهیونیستی. گری هربرت گفت: “حتی اگر او تاکید کرد: “احتیاط بودن نام این بازی اینجا” وقتی که می آید به کنار گذاشتن پول در دولت روز بارانی بودجه.

رئیس جمهور مجلس سنا استوارت, Adams, R-لیتون به توافق رسیدند.

“هنگامی که ما در اقتصاد نگاه من فکر می کنم ممکن است وجود دارد یک” سنا رئیس جمهور گفت:. “Coronavirus ما بودجه ما نگران است که بنابراین ما فکر می کنم ما ممکن است به عقب. … ما فقط نگه داشتن تقویمهای ما باز است.”

آدامز گفت: دولت مجهز به آب و یک شکست مالی در صورت لزوم.

“شما هرگز نمی تواند به اندازه کافی آماده, اما ما فکر می کنم ما باید آماده برای هر گونه چالش های دولت روبرو خواهد شد. آن را نمی خواهد بود آسان است. ما می خواهم برای دیدن بیشتر درآمد اما ما موفق شده اند دولت, من فکر می کنم بسیار خوب,” او گفت:. “ما امیدواریم که این اقتصاد ریباند سریع و این چیزی که می شود پشت سر ما سریع است. اما ما آماده هستیم اگر آن را نمی کند.”

رهبر اقلیت سنا کارن Mayne, D-غرب دره شهر گفت: دموکرات ها مشغول به کار بودند با اکثریت حزب.

“ما گزینه های در همه جا. ما در بالای این. و ما باید یک صدای جمعی” مسئول گفت: قبل از مشت-تداوم با Adams.

“من فکر می کنم هر کس نگران است اقتصاد” مجلس Brad Wilson, R-کایزویل گفت. “من خیلی اعتماد به نفس در توانایی ما به عنوان یک دولت برای مدیریت این کار و آماده سازی ما برای آن است.”

ویلسون گفت: یوتا ارشد شهروندان خواهد بود کمک کرد تا بیشتر از این مقننه سرمایه گذاری برای مبارزه با کروناویروس — در حال حاضر به 24 میلیون دلار از جمله برخی از وجوه فدرال و $3 میلیون اضافه شده پنج شنبه به طور خاص برای کمک به افراد مسن از آنها را از گرفتن یک استراحت خود به مزایای تامین اجتماعی در سال آینده اظهارنامه مالیاتی.

The Capitol in Salt Lake City is reflected in a pool during the last night of the 2020 legislative session on Thursday, March 12, 2020.
کنگره آمریکا در شهر سالت لیک منعکس شده است در یک استخر در طول شب گذشته از سال 2020 قانونی در جلسه پنج شنبه, مارس 12 سال 2020 است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

سنا بودجه رئیس جری استیونسون, R-لیتون گفت: یوتا هنوز هم مقدار زیادی از وام گرفتن قدرت است.

“ما استفاده نمی شود تا ما کارت اعتباری. اعتبار ما شگفت انگیز است و ما باید مقدار زیادی و مقدار زیادی از ظرفیت اگر ما را به حرکت در این جهت است. هیچ یک از ما می خواهید به است و نه یک پیش بینی است. ما باید یک راه طولانی برای رفتن قبل از ما به.”

پول به اندازه کافی نیست نگران باشید قبل از این ویروس رخ داد با تشکر از مازاد نزدیک شدن به یک میلیارد دلار است. اما سال عقب مانده رشد در فروش درآمدهای مالیاتی در مقایسه با مالیات بر درآمد مجموعه که اختصاص داده شده برای آموزش و پرورش به معنای کمتر در دسترس بود برای خدمات اجتماعی عمومی ایمنی و کیفیت محیط و مناطق دیگر از دولت.

آخرین برنامه ای برای حل این مشکل ظاهر در اواخر جلسه با وجود جمهوری قانونی رهبران گفت: اصلاحات مالیاتی باید صبر کنید تا سال آینده پس از یک واکنش شهروندان مجبور به لغو یک بسته در یک ماه دسامبر جلسه ویژه که شامل افزایش مالیات بر فروش در مواد غذایی است.

فرماندار ستایش مقننه کار در پیشنهاد جدید با تمرکز بر بودجه آموزش و پرورش خواستار آن را “تقریبا مانند ققنوس از خاکستر از اصلاحات مالیاتی. این واقعا چیزی کمتر از یک معجزه است. این یکی من فکر می کنم هر کس می تواند تعظیم و برخی از اعتبار است.”

چهار شنبه, هربرت همراه با قانونگذاری و آموزش رهبران مرتبط با اسلحه در یک کنفرانس خبری در حمایت از توافق با یوتا انجمن آموزش و پرورش را به نفع خود معلم پشتوانه برای گسترش قانون اساسی اختصاص دادن در مالیات بر درآمد به خدمات برای کودکان و افراد معلول است.

امتیازاتی که به گذشته عمده آموزش و پرورش سازمان در هیئت مدیره اضافی 1% افزایش به ازای هر دانش آموز کمک های مالی بالای 5 درصد در حال حاضر تصویب شده و $200,000 برای معلم بورسیه — اضافه شده به بودجه دولت است.

اما تضمین می کند که دانش آموز رشد و تورم افزایش هزینه در آموزش و پرورش به طور خودکار بودجه در آینده موجود در HB357 هستند گره خورده به سرنوشت اصلاح قانون اساسی خواهد بود که در انتخابات ماه نوامبر. اگر رای دهندگان رد متمم تضمین برود ،

و با وجود این همبستگی برای توافق قانونگذاران اذعان زبان متمم نیاز به بهینه سازی در یک جلسه ویژه قوه مقننه قبل از آن می رود به رای دهندگان به دلیل نگرانی های مطرح شده توسط برخی از مقامات آموزش و پرورش.

در علاوه بر این به درهای بسته مذاکرات با آموزش و پرورش رهبران به عنوان بخشی از مالیات جدید اصلاحات تلاش قانونگذاران صرف این جلسه در پشت صحنه جلسات معاملات در مسائل دیگر.

کسانی که شامل یک مصالحه با بهتر مرزهای حامیان از گزاره 4 رای دهندگان تایید ابتکار شهروندان ایجاد مستقل redistricting کمیسیون به پیشنهاد قانونی جدید در کنگره و دولت هیئت مدیره مدرسه مرزهای زیر سرشماری در هر دهه.

این مذاکرات آشکار به مردم دیر در این جلسه که مذاکرات به نظر می رسد به شکستن. اما بهتر مرزها و قانونگذاران در نهایت زده سازش پس درهای بسته مذاکرات. هواداران گفت: این لایحه SB200 زده یک تعادل با حفظ روح از گزاره 4 بدون مهم قوه مقننه قانون اساسی مسئولیت نظارت بر redistricting. قوه مقننه تصویب لایحه مصالحه با بیشتر حمایت هر دو حزب.

نمایندگان مجلس همچنین تصویب یک جفت اسکناس ناشی از مذاکرات بحث برانگیز یوتا داخلی پورت قدرت.

حتی قبل از اینکه جلسه شروع شد و رهبر جناح اکثریت مجلس فرانسیس گیبسون R-مپلتون آغاز مذاکره با کری, Salt Lake City, شهردار ارین Mendenhall که به دنبال بهبود اساسنامه شهرستان رهبران تلقی زمین دولت و قدرت گرفتن زمانی که آن را برای اولین بار تایید شده در سال 2018 است.

نتیجه این مذاکرات بود HB347 یک لایحه به Salt Lake City, شهردار یک صندلی در اختیار هیئت مدیره و بازگرداندن سالت لیک سیتی در زمین با استفاده از اقتدار و 25 درصد از این شهر افزایش مالیات. علاوه بر این نمایندگان مجلس با تصویب یک جداگانه لایحه SB112 اسپانسر شده از طرف رهبر اقلیت سنا لوز Escamilla D-Salt Lake City برای ایجاد یک “جامعه تقویت برنامه” با هدف پرداختن به اثرات داخلی پورت در مناطق اطراف آن.

شهرستان رهبران پشتیبانی جفت اسکناس به عنوان پیشرفت تدریجی به اساسنامه. فعالان محیط زیست مخالف به پورت ناموفق در تلاش های خود را به لابی برای لغو کامل از پورت سمت چپ بود نا امید شده توسط هر دو صورتحساب گفت: آنها نمی تواند به اندازه کافی برای اطمینان از محیط زیست حمایت از یک پورت تاثیر.

سقط جنین ترین موضوع مورد بحث این جلسه تقسیم خواهان و دموکرات ها و جلب توجه ملی هنگامی که تمام شش زن سناتور راه می رفت از اتاق در اعتراض به امتناع از رای دادن در HB364 که نیاز زنان به دنبال سقط جنین به انجام سونوگرافی.

نمایندگان مجلس با تصویب SB174 یک جارو بان با چند مورد استثنا که تنها به اثر اگر دادگاه عالی افغانستان Roe v. Wade و همچنین SB67 که نیاز به جنين باقی مانده از سقط جنین یا سقط جنین به دفن یا سوزانده.

تغییرات بزرگ ساخته شد در یوتا نظام آموزش عالی. در حال حاضر ویژگی های و درجه-اعطای کالج ها و دانشگاه ها را به کار گیرند یک حاکم هیئت مدیره و در نهایت زیر یک سقف تحت SB111 اسپانسر شده از طرف اکثریت سنا دستیار شلاق ان Millner R-اگدن.

SB111 ایجاد یوتا هیئت عالی آموزش و پرورش که موفق Utah State Board of Regents و یوتا دانشکده فنی هیئت امنا. یک سیستم حاکمیت است که انتظار می رود به منظور تسهیل بدون درز اعتبار نقل و انتقال برای دانش آموزان است که ممکن است در کالج های فنی و درجه-اعطای کالج ها برای پیشرفت در حرفه خود و یا قطار برای مشاغل جدید به عنوان نیروی کار مورد نیاز را تغییر دهید.

از یک لیست طولانی از درخواست بودجه سلامت روانی ظاهر به عنوان یکی از بزرگترین اولویت های بودجه توسط نمایندگان مجلس.

قوه مقننه تصویب و در مجموع بیش از 23 میلیون دلار در حال انجام و یک بار پول برای یک جفت اسکناس به دنبال گسترش و وصله پینه کردن یوتا کل رویکرد به سلامت روان.

که شامل پول برای کمک به ساخت چندین جدید “مراکز بحران” و یا 24 ساعته امکانات که در آن مردم دچار بهداشت روانی قسمت می توانید به جای اتاق اورژانس. که بودجه نیز گنجانده شده است $6.3 میلیون دلار در حال انجام پول برای باز کردن در حدود 30 mothballed تخت در یوتا بیمارستان دولتی.

علاوه بر این نمایندگان مجلس با تصویب 10 میلیون دلار در یک بار پول برای SB39 مقرون به صرفه مسکن لایحه که در اصل به دنبال $35 میلیون. مسکن طرفداران دیدن کوچکتر اما هنوز هم قابل توجه مالی توجه داشته باشید به عنوان یک پیروزی پس از قوه مقننه در سال گذشته محروم یک لایحه مشابه آن 24 میلیون دلار مالی داشته باشید.

کمک: Marjorie Cortez Sahalie دونالدسون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im