یوتا قانونی پنل به نگاه ‘نوزادان در محل کار’ برنامه

سالت لیک سیتی — مجلس خود را آغاز سومین هفته از سال 2010 جلسه نوزادان را در مرحله یک زن و شوهر از جلسات کمیته.

اعضای خانه کسب و کار کمیته های برنامه ریزی شده در بعد از ظهر دوشنبه یک جلسه در HB264 که ایجاد “نوزاد در محل کار” برنامه آزمایشی برای کارکنان بخش بهداشت و درمان است. آن را ایجاد یک فرآیند نرم افزار از طریق بخش مدیریت منابع انسانی برای کارکنان واجد شرایط به درخواست خود را در نوزادان به کار و راه اندازی یک ارزیابی روند.

خانه بهداشت و خدمات انسانی کمیته بحث HB244 که نیاز به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به گزارش یک کودک تازه متولد شده را از قرار گرفتن در معرض الکل یا مواد مخدر و یا فرزند و پدر و مادر و یا مراقب سوء مصرف مواد به بخش کودک و خانواده و خدمات. این امر نیز روشن شدن شرایط که تحت آن بخش کودک و خانواده خدمات مورد نیاز برای انجام تحقیقات پس از دریافت گزارش های مربوط به یک کودک تازه متولد شده را از قرار گرفتن در معرض الکل و یا مواد مخدر.

دیگر جلسات توجه داشته باشید:

• اعضای خانه کمیته آموزش و پرورش را مورد بحث HB132 که ممنوع کالج از مجازات اعمال سخنرانی که تلقی نمی شود تبعیض و آزار و تعریف شده به عنوان دانش آموز در, دانش آموز گفتار است که ناخواسته; تبعیض بر اساس یک طبقه بندی تحت حفاظت فدرال یا قانون دولت و بسیار شدید و فراگیر و عینی توهین آمیز آن را منحرف از یک دانش آموز را تجربه آموزشی به نقطه ای دانش آموز است که به طور موثر دسترسی به یک موسسه منابع و یا فرصت.

• سنا قضائیه اجرای قانون و عدالت کیفری کمیته را در نظر SB102, ازدواج و دو شوهری اصلاحات که reclassifies جرم دو شوهری به عنوان یک مورد تخلف کاهش آن از یک سوم جرم درجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر