قوه مقننه ایالت یوتا اولویت سلامت روان مسکن مقرون به صرفه

سالت لیک سیتی — با وجود آنچه که آنها در مورد بودجه سال, نمایندگان مجلس با امضا کردن در پول بزرگ برای چندین اجتماعی از اولویت های این جلسه از جمله یک بودجه افزایش سلامت روان و مسکن مقرون به صرفه. آنها همچنین پنجه چندین لوایح مربوط به بی خانمانی.

نمایندگان مجلس با تصویب بیش از 23 میلیون دلار در حال انجام و یک بار پول برای یک جفت اسکناس, به دنبال گسترش و وصله پینه کردن یوتا کل رویکرد به سلامت روان.

صورتحساب’ حامی, Rep. استیو Eliason R-شنی و گفت: تعهد مالی می تواند kickstart به یاد ماندنی تغییر در یوتا پاسخ سیستم برای این بیمار روانی و یک است که باید فراگیر تاثير مثبت در اجرای قانون پزشکی و بی خانمانی سیستم.

نمایندگان مجلس با تصویب بیش از $10.8 میلیون مداوم و $5.9 میلیون یک بار برای HB32 یک لایحه برای کمک به ساخت چندین جدید “مراکز بحران” بالا و پایین Wasatch جلو. کسانی که 24 ساعته امکانات خواهد بود که در آن مردم دچار بهداشت روانی قسمت نیاز به مراقبت های اضطراری می تواند به جای ارسال به اورژانس بیمارستان اتاق یا سلول های زندان.

HB32 نیز گسترش “تلفن همراه تیم توسعه” و یا چه Eliason به نام “سلامت روان آمبولانس” به مناطق روستایی ایالت یوتا است. این تیم می تواند در دیدار با مردم دچار بحران در خانه های خود و یا در خیابان ها برای درمان به جای تکیه بر پلیس برای پاسخ اضطراری.

نمایندگان مجلس همچنین تصویب حدود 6.3 میلیون نفر در حال انجام پول برای HB35 یک لایحه برای باز کردن در حدود 30 mothballed تخت در یوتا بیمارستان دولتی. هدف Eliason گفت: برای آزاد کردن تخت در حال حاضر اشغال شده در دولت را به زندان و حبس سیستم. ذهنی بیمار Utahns که بهتر خواهد بود خدمت در بیمارستان دولتی در پرووو گیر شده است با توجه به کمبود فضا در یوتا زندان و زندان نظام است.

علاوه بر این پس از سال ها سرمایه گذاری دهها میلیون نفر در ایالت یوتا را بی خانمان سیستم اما هیچ بودجه جدید برای مسکن مقرون به صرفه یوتا قانونگذاران خود را نشان داد اولین بار مالی جدید تعهد به پرداختن یوتا مسکن بحران.

هر چند سناتور. جیک Anderegg co-رئیس دولت در کمیسیون قیمت مسکن در اصل به دنبال $35 میلیون برای مسکن مقرون به صرفه در خود SB39 قانونگذاران تصویب 10 میلیون دلار در یک زمان و بودجه.

بعد از دیدن هیچ پول جدید در سال گذشته طرفداران مسکن در نظر گرفته تعهد یک پیروزی بزرگ برای مسکن مقرون به صرفه اما قصد بازگشت در سال آینده برای سرمایه گذاری بیشتر.

این لایحه به دنبال جلوگیری از مستاجرها از گرفتار کردن گارد از هزینه های پنهان و به توقف “بازیگر بد” صاحبخانه درگذشت سنا زمانی که ساعت زده نیمه شب پنج شنبه. HB211 مورد نیاز خواهد بود صاحبخانه به افشای کامل هزینه اجاره و تمام هزینه های بالقوه مستاجر قبل از پذیرش هزینه های نرم افزار و یا هر گونه پرداخت دیگر.

قانونگذاران نیز در نظر گرفته شده چند اسکناس در برخورد با امور مالی و اداره امور دولت را بی خانمان سیستم.

نمایندگان مجلس با تصویب HB440 که کنار نیمی از فروش خانه جاده را در مرکز شهر از اموال شرکت متعلق به دولت برای کمک به پرداخت حدود 17 میلیون وام دریاچه نمک شهرستان صادر شده برای پناهگاه بی خانمان ها و نیمی دیگر را به سمت صندوق به کار کرد.

این نماینده مجلس همچنین تصویب SB165 می خواهد نیاز به بی خانمان محلی هماهنگی کمیته به منظور توسعه برنامه های پاسخ اضطراری برای جلوگیری از خطر برای سلامتی یا ایمنی از بی خانمان. می آید بعد از دریاچه نمک شهرستان افتتاح اورژانس سرریز سرپناه پس از بسته شدن جاده اصلی به مرکز شهر پناهگاه که منجر به ترس افراد بی خانمان خواهد بود سمت چپ با هیچ جایی برای رفتن در خواب زمستانی فرو رفته.

یکی دیگر از لایحه HB394 که ایجاد کرده اند که فرماندار جدید منصوب خانمان مدیر خدمات موقعیت به قدرت و مسئولیت هماهنگی تمام دولت بی خانمان خدمات و تصویب دولت بی خانمان بودجه توزیع درگذشت سنا در یک 13-16 رای دادن.

این لایحه در مواجه با گروه ترکان و مغولان از مخالفان از بی خانمان ارائه دهندگان و مقامات دولتی که نگران بودند آن را به قدرت بیش از حد به یک فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im