قوه مقننه ایالت یوتا سیگنال پشتیبانی از المپیک آینده پیشنهاد با رزولوشن

سالت لیک سیتی — نمایندگان وزارت امور خارجه تأیید حمایت خود را از چشم انداز یوتا امضای توافق به آینده میزبان المپیک و پاراالمپیک است.

SCR9 یافت حمایت گسترده در نهادهای قانونگذاری. آن افزایش یافت و از طریق مجلس سنا به اتفاق آرا در هفته گذشته قبل از روز شنبه به اتفاق آراء در مجلس رای. آن را در حال حاضر قبل از فرماندار برای امضا یا وتو کند.

“یکی از نکات برجسته ای از زندگی من در اینجا در ایالت یوتا بود حضور در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک زمستانی 2002. همه ما می دانیم آنچه که یک موفقیت فوق العاده ای کسانی که بازی به پایان رسید تا بودن” گفت: مجلس حامی Rep. استیو Eliason R-شنی. “ما باید از این فرصت به طور بالقوه میزبان بازی های زمستانی در آینده است.”

قطعنامه می گوید که قوه مقننه ایالت یوتا هستند راحت با مفاهیم و اصول در آخرین زمستان میزبان موافقت نامه های ارائه شده توسط کمیته بین المللی المپیک و پشتیبانی چشم انداز یوتا امضای یک قرارداد مشابه.

همچنین بیانگر ارزش, Salt Lake City, میزبانی 2002 المپیک و پارا المپیک بازی های زمستانی و ستایش “در دراز مدت اهمیت” المپیک میراث در ایالت یوتا است.

Eliason گفت: این قطعنامه را “به طور فعال استفاده می شود” توسط رهبران دولت کار بر روی این طرح اجازه دهید به کمیته بین المللی المپیک و آمریکا در المپیک و پارالمپیک کمیته دانم یوتا است که جدی در مورد میزبانی یک آینده بازی های زمستانی.

“ما همچنان به افزایش بین المللی ورزش های زمستانی در صحنه و ما یک انتخاب واضح برای جهان برای آینده بازی ها” Eliason گفت.

یوتا رهبران در زمان یک گام به سمت آوردن بازگشت به بازی های المپیک سالت لیک سیتی در ماه فوریه زمانی که رژیم صهیونیستی. گری هربرت و دریاچه نمک شهردار ارین Mendenhall اعلام تشکیل یک کمیته است که شروع به آماده سازی برای المپیک آینده را پیشنهاد داد.

نسبت به پایان سخنان Eliason به یاد می آورد یک تجربه او در سال 2002 بازی که در آن دو مرد جوان آمد به ماندن با یکی از اعضای خانواده خود را زیرا آنها می خواستند به دولت برای المپیک حتی اگر خانواده خود را نمی تواند به استطاعت.

Eliason تا به حال چند اضافی بلیط در دست گرفتن پسران به یک رویداد اما در شب از رفتن مادر خود گذشت اما نه قبل از او فرستاده یک پیام اصرار پسران او هنوز هم gos.

“ما در زمان آن دو مرد جوان به رویداد المپیک است و کمک به تحقق آرزوی مادر خود” Eliason گفت. “این خواهد شد کمک به تسهیل بازگشت از بازی و ایجاد هزاران نفر از دو میلیون بیشتر خاطرات برای مردم در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im