یوتا مرد رشته صخره به احتمال زیاد نمی توانست نجات را در نزدیکی کمپ

سالت لیک سیتی — ایالت یوتا مرد رشته بر روی صخره ای در یک منطقه از راه دور از Uintah شهرستان در روز شنبه به احتمال زیاد نمی توانست نجات را در نزدیکی کمپ که شنیده می شود او گریه می کند برای کمک به, مقامات گفت.

مرد 52, گیر شد بر روی صخره در حالی که در تلاش برای صعود به بالا به یک اسلات نزدیکی جونز سوراخ ملی Fish Hatchery در ورنال. او ساخته شده آن را در حدود سه چهارم از راه را تا قبل از او کاهش یافت و با توجه به انتشار اخبار از Uintah شهرستان کلانتر دفتر. او ضربه سر خود را در پاییز و بیهوش شد.

مرد گفت: او نمی دانست که چگونه او را ناخودآگاه باقی مانده است. هنگامی که او از خواب بیدار شد او شروع به تماس برای کمک.

A red circle shows the location of a man was rescued Saturday, May 23, 2020, after becoming injured and stranded on a cliff in Uintah County.
یک دایره قرمز نشان می دهد محل از یک مرد را نجات دادند دوشنبه, مارس 23 سال 2020 و پس از مجروح شدن و رشته بر روی یک صخره در Uintah شهرستان است.
Uintah شهرستان کلانتر دفتر

یک گروه کمپینگ در نزدیکی منطقه شنیده ام او را و شروع به جستجو. در میان این گروه عضو Wasatch County, تیم جستجو و نجات. اما آنها قادر به پیدا کردن مرد با توجه به پژواک در امتداد دره عمیق و باریک, دیوار, کلانتر, مقامات گفت.

در مورد 1:40 بعد از ظهر, Uintah شهرستان کلانتر جستجو و نجات تیم پیوست این عملیات همراه با خدمه هلیکوپتر از یوتا وزارت امنیت عمومی و هوا کلاسیک پزشکی.

کلاسیک هوایی تیم پزشکی کشف مرد اما قادر به رسیدن به او را در زمین های شیب دار, مقامات گفت. هواپیماهای بدون سرنشین نیز مشخص خود را محل. وزارت امنیت عمومی هلیکوپتر در نهایت قادر به بازیابی او را از صخره.

جستجو در مورد زمان پنج ساعت و مقامات گفت.

“منطقه او نوردی در خارج از راه. شما نمی واقعا انتظار کسی برای بالا رفتن وجود دارد,” Uintah شهرستان کلانتر Sgt. داستین Cheshire در بیانیه ای گفت:.

“اگر آن را به حال شده است برای این اردو با Wasatch County جستجو و نجات عضو که شنیده می شود این مرد فریاد و جیغ آن را بعید است که هر کسی می توانست او را در بر داشت” او گفت:.

هلیکوپتر خدمه همچنین یک بخش بزرگ در موقع نجات با توجه به Cheshire.

“بدون هلیکوپتر ما هنوز هم ممکن است کار با طناب او را به پایین صخره,” Cheshire گفت.

مرد دچار ضربه به سر و آسیب به اندام تحتانی ساخته شده است که او قادر به راه رفتن است. او پرواز به یک کلرادو بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de