یوتا اعداد را نگه دارید با افزایش 2 دوجین بیشتر COVID-19 موارد

سالت لیک سیتی — یوتا در حال حاضر 136 تایید موارد COVID-19 مقامات گزارش روز شنبه از جمله 14 مورد جدید در سالت لیک کانتی همه اما یکی از ساکنان این ایالت.

در میان موارد جدید هستند یک عضو از آهنگ تیم وبر در دانشگاه دولتی و یک Davis County, مردی که به تازگی در زمان اسکی به کلرادو.

بیش از 2500 نفر در کندوی عسل دولت شده اند تست شده برای این ویروس با توجه به یوتا وزارت بهداشت. دولت دیدم 24 مورد افزایش پس از جمعه.

از جمعه Davis County تایید دو مورد جدید; Summit County دیدم چهار; یوتا کانتی یکی بیشتر و Wasatch شهرستان اضافه شده سه مورد جدید.

وبر دانشگاه ایالتی گزارش داد در انتشار اخبار است که دانش آموز-ورزشکار که تست مثبت برای COVID-19 قرارداد این ویروس پس از تماس با یک nonstudent دوستان بعد از کلاس شده بود لغو شد. دانش آموز مربیان و اعضای تیم خواسته شده است به اجتماعی از راه دور و نظارت خود را برای علائم.

مت Newey, که تبدیل به یکی از جدید تایید بيماران Davis County, خطاب به Deseret News در مورد تجربه خود را با virus. Newey گفت اگر نیست آن را به صورت یک روال انتصاب دکتر, او ممکن است شناخته شده اند او می خواهم قرارداد COVID-19.

23 ساله تا به حال فقط از یک کلرادو اسکی با چهار دوستان او فکر خستگی او فقط پس از بازی سخت و ماندن تا دیر است.

“من برای یک دکتر منظم انتصاب او گفت:” از این سفر که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با بدن درد او می خواهم شروع تجربه. “ما شروع به صحبت در مورد این ویروس و من به او گفتم من فقط می خواهم دوباره از کلرادو. من تا به حال بدن درد و خستگی اما من فکر کردم آن را از من اسکی. من گفت: “من در تمام بدن است که واقعا درد با استفاده از تمام کسانی که عضلات است.’ من مشکوک نیست coronavirus.”

دکتر خود را بررسی درجه حرارت خود را, و او تا به حال یک تب خفیف. او آزمایش او برای آنفولانزا اما حدود 10 دقیقه بعد که منفی بود.

“دکتر swabbed من برای COVID-19 و پس از آن او گفت که او می خواهم با من تماس در 24 تا 48 ساعت” Newey گفت. “او به من (چهارشنبه) به من اجازه می دانم که من می خواهم آزمایش مثبت است. من به طور کامل دمیده دور.”

Newey یک عکاس آزاد که زندگی با پدر و مادر خود را در هر دو 60s گفت: اولین افکار شد و مردم او ممکن است در معرض.

“من نمی ترسم برای خودم,” او گفت:. “علائم بدتر شده اما من فقط می ترسم در مورد پدر و مادر من.”

Newey است ناشی از ورزش آسم و او گفت که او احساس می شود در طول یک حمله آسم از “تلاش به نفس از طریق یک نی” است که بهترین راه او می تواند توصیف چگونه او احساس می کند.

“این احساس بسیار شبیه به یک حمله آسم,” او گفت:. “و یا هنگامی که شما در حال اجرا در سرما و آن را احساس خشکی و درد شما احساس نفس و نمی تواند نفس خود را گرفتن. من احساس می کنم نور-رهبری چون من به اندازه کافی اکسیژن است. …آن را جدی نمی, اما از آن است که نوع هشدار دهنده به احساس می کنید که تنگی.”

او همچنین نگرانی در مورد دوستان خود را که همه در حال مقاومت بیشتر به تست گرفتن از او را زد. هر چهار در حال حاضر آزمایش شده است اما تنها یک دریافت نتایج.

“او اخبار در مورد 10 دقیقه پیش” Newey گفت: شب جمعه. “او آزمایش مثبت است.”

تجربه او و دوستان او تا به حال ساخته شده است او را متوجه ارزش پیروی از دستورات دولت در بخش بهداشت و درمان در حفظ فاصله اجتماعی و از ماندن در خانه و دور از اماکن عمومی برای چند هفته آینده.

او گفت که او معتقد است تعداد کسانی که آلوده هستند بسیار بالاتر از این آزمون می توانید پیگیری از آنجا که بسیاری از مردم باید جزئی یا بدون علائم است.

“بسیاری از همسالان من نیست آن را جدی بگیرید,” او گفت:. “ما به راحتی می توانید گسترش آن را داریم که با داشتن عوارض جدی. ما رو به انجام بخشی از ما بیش از حد.”

در زیر یک شکست یوتا موارد توسط منطقه:

  • Salt Lake County 44 ساکنان 3 nonresidents
  • Summit County, 32 ساکنان 7 nonresidents
  • Davis County, ساکنان 14
  • وبر-مورگان 6 ساکنان
  • یوتا کانتی 3 ساکنان 1 غیر ساکن
  • جنوب غربی ایالت یوتا 1 مقیم
  • Wasatch County, 7 ساکنان
  • یوتا کانتی 2 ساکنان
  • Bear River وزارت بهداشت, 3 resident

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de