یوتا پانل OKs لایحه برای جلوگیری از شهرها و استان ها از تصویب اسلحه گرم محدودیت

سالت لیک سیتی — قوه مقننه ممکن است به دست آوردن اضافی برتری بر دولت اسلحه گرم و مقررات با یک لایحه که جلوگیری از شهرها و استان ها از تصویب خود را در قوانین اسلحه.

HB271 حامی Rep. Cory Maloy R-لحی گفت: مجلس اجرای قانون و عدالت کیفری کمیته است که این قانون با هدف “تقویت این واقعیت است که دولت صاحب قوانین و مقررات از سلاح گرم برای مردم ایالت یوتا است.” او گفت: این پیشنهاد را به روشن است که دولت کنترل کامل بر قوانین اسلحه به نقطه ای که شهرها و استان ها و اشخاص دیگر نمی تواند پیاده سازی هر چیزی خارج از آنچه در قوه مقننه است و مشخص شده است.

اندازه گیری توصیه شده توسط کمیته 7-3 و رفتن به خانه.

این لایحه می تواند نادیده گرفتن سالت لیک کانتی شهردار جنی ویلسون اخیر حرکت نیاز به فروشندگان تفنگ ها نشان می دهد در امکانات متعلق به شهرستان دریاچه نمک به انجام چک های پس زمینه — تصمیم او به عنوان یک “عملیاتی تغییر” است و نه لزوما قوانین و مقررات.

بلکه او توضیح داد که در طول یک سالت لیک کانتی جلسه شورای تصمیم یک ورزش از شهرستان های اداری توانایی به مجموعه ای از الزامات مورد نیاز با فروشندگان لیزینگ شهرستان متعلق به امکانات.

Maloy گفت که او شروع به تهیه پیش نویس قانون قبل از شهرستان ساخته شده را تغییر دهید برخی از چیزهایی که اضافه شده به این لایحه که “امیدوارم” جلوگیری شهرستان از اجرای آن فرمان.

“مقررات در اینجا اجازه می دهد تا شهرها و شهرستان ها و همه اشخاص به ادامه انجام آنچه آنها انجام شده است به عنوان طولانی به عنوان آنها در چارچوب قانون از دولت” Maloy گفت.

او با استفاده از خانه رهبر اقلیت برایان کینگ زمینه جهانی بررسی لایحه, به عنوان مثال. Maloy گفت که اگر شاه به قانون بود که مطرح شده در کمیته جمعه پس از طولانی جلسه عمومی شد و تبدیل به قانون Salt Lake County خواهد بود در انطباق به دلیل چک های پس زمینه می تواند یک دولت قانون است.

اما به عنوان یوتا چنین سیاست در محل Maloy گفت: “این کاملا در برابر قانون دولت چه خبر است در سالت لیک کانتی.”

او همچنین با اشاره به چند مورد استثنا برای این قانون مانند عکسبرداری محدوده قادر به تنظیم سازمان های خود را به دلایل ایمنی و همچنین روشن است که یک مقام محلی هنوز هم می تواند تصویب سیاست های توسعه یافته در پاسخ به قانونگذاری.

Maloy گفت: اصلی لایحه به صورت کاملا گسترده قوانین و جریمه اما این لایحه به او ارائه چهار شنبه حذف آن مجازات است. در عوض اگر یک شهر یا شهرستان نقض دولت preempted سفارش یک فرد می تواند شکایت دولت های محلی به فسخ یا لغو سیاست.

“چه ما در حال تلاش برای انجام در اینجا این است که نه ناراحت اپل, سبد خرید” Maloy گفت. “هدف این است که برای محافظت از حقوق مردم یوتا به عنوان آن مربوط به مالکیت سلاح گرم است.”

چند تفنگ طرفداران حقوق از جمله کلارک Aposhian رئیس یوتا تیراندازی ورزش شورا با حضور در این جلسه به صدای خود را در حمایت از این لایحه.

“آیا دولت نمایندگان فقط به ایستاده به عنوان اشخاص انگشت شست خود را بینی در آشکار قصد این مقننه؟” Aposhian پرسید. بدون پیشدستی خواهد بود وجود دارد یک “گیج کننده چهل تکه” از قوانین گسترش در سراسر کشور است.

نمایندگان از ویلسون نیز با حضور در این جلسه به دفاع از شهرستان استدلال است.

کیمبرلی بارنت دانشیار معاون شهردار شهادت داد که سالت لیک کانتی بررسی زمینه های حکومت در نتیجه یک قرارداد نفی نه یک فرمان و یا تغییر سیاست.

“دو اسلحه نشان می دهد تولید کنندگان امضا این اصلاح قراردادهای آنها اجرا با سهولت و هر یک تا به حال موفق تفنگ را نشان می دهد از آن زمان” بارنت گفت: با اشاره به نگرانی هایی است که این لایحه مانع از شهرستان کنترل به عنوان “مباشر از این امکانات” به مجموعه ای از شرایط قرارداد.

او همچنین گفت: این لایحه می تواند عواقب دیگر پروتکل های ایمنی آنها اجرا شده در طول سال با اسلحه نشان می دهد که آنها باور دارند که “همه را در این نشان می دهد که بسیار امن تر است.”

اما چهارراه غرب تفنگ نشان می دهد رئیس جمهور تریسی Olcott گفت که این شهرستان تصمیم تعجب برانگیز و خواست حمایت از این لایحه چرا که او معتقد است که دولت تنها دولتی است که باید قادر به تنظیم سلاح گرم است.

با توجه به Olcott آنها گفته شد که این شهرستان می تواند در اطراف دولت پیشدستی قانون “با ساخت این بررسی زمینه های مورد نیاز یک ماده یک از الزامات قراردادی با مدیریت شرکت است.”

لینکلن Shurtz یوتا انجمن از شهرستانهای مدیر امور دولتی گفت که او موافق با این لایحه قصد که دولت باید برتری دارد اما در بخش هایی از این قانون که باعث نگرانی با استناد به شهرستانها و یا شهرستان است که محدود کردن اسلحه از پناهگاه بی خانمان به عنوان مثال.

Maloy گفت: او می خواهم به دولت چنین سیاستی اگر آن را در حال حاضر حفاظت شده توسط قانون دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>