یوتا استاد کتاب به بررسی نهادها و مدیران را قادر می سازد سوء استفاده جنسی از المپیک, کالج ورزشکاران

سالت لیک سیتی — سابق ایالت میشیگان و سافتبال بازیکن تیفانی توماس لوپز می خواستم این کتاب را به عنوان “ارتش از توانمندسازها: آنها فوق العاده (expletive) من است.”

نویسنده آموس Guiora به او گفت که خود را ناشر نمی خواهد بروید و برای که او و لوپز به یک مصالحه شامل بیان در کتاب آینده خود را “ارتش از توانمندسازها: Survivor Stories در همدستی و خیانت در تجاوزات جنسی.”

در این کتاب Guiora یک دانشگاه یوتا قانون استاد می گوید داستان از دو ده المپیک و ورزشکاران و دیگران تمرکز بر روی آنچه که شکارچیان را به آنها اما چگونه موسسات و مدیران اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

“رک و پوست کنده, آنها خسته از صحبت کردن در مورد او حمله به من در این راه او حمله من که راه” Guiora گفت.

بومی اسرائیل و متخصص در خاورمیانه Guiora نوشته است چندین کتاب ها و فصل های کتاب امنیت ملی و محدودیت از بازجویی دین و تروریسم محدودیت های قدرت چند فرهنگی و حقوق بشر است. تازه ترین کتاب او با تمرکز بر جرم همدستی در هولوکاست و تنظیمات دیگر که منجر به تلاش ها به دلیل در ماه سپتامبر.

Guiora صرف بیش از سال, مصاحبه ورزشکار سابق آمریکا و ژیمناستیک و در ایالت میشیگان و اوهایو دانشگاههای دولتی و همچنین اعضای کلیسای کاتولیک تمام نهادهای درگیر در بسیار شایع سوء استفاده جنسی رسوایی.

سابق دیرین ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و ایالتی میشیگان دکتر تیم لری Nassar محکوم شد به 175 سال در زندان پس از شفاعت گناه به هفت فقره تجاوز جنسی از افراد زیر سن قانونی در سال 2018 است.

اما نقش توانمندسازها رفته undiscussed در این گفتگو در مورد سوء استفاده جنسی Guiora گفت. به عنوان افتضاح به عنوان درنده است, او نمی دسترسی به ورزشکاران بدون نیاز به شخص دیگری آن را ممکن است یا به دنبال راه های دیگر, او گفت:.

“وجود دارد یک کل مناجات توانمندسازها که می دانستند یا که باید شناخته شده وحشتناک در مورد آسیب هایی که انجام شد به بازماندگان,” او گفت:. “برای من, آن را در مورد درنده اما این ارتباط نقل قول را تمام کردن رابطه — بین بازمانده و توانمند.”

Guiora گفت که او در بر داشت از خشم در میان کسانی که با او مصاحبه شده است و دیگر به کسی که آنها را مورد آزار قرار گرفته.

“که در بسیاری از گذشته است,” او گفت:. “آنچه گذشت نیست خود را خروشد خشم در enabler.”

در حالی که مصاحبه لوپز بیش از اسکایپ سابق و سافتبال بازیکن به طور ناگهانی او را برداشت گلو در مد دراماتیک Guiora گفت: توصیف صحنه به عنوان “بسیار خوب.”

“او گفت: من این است که چگونه از خواب بیدار هر روز صبح به خاطر آنها توانمند هستند خفگی من” Guiora گفت. “او نه عصبانی لری Nassar. خفگی است enabler.”

Guiora گفت: بسیاری از بازماندگان در این کتاب اصرار داشت او با استفاده از نام خود را هر چند برخی از توافق بر روی یک نام مستعار چرا که آنها در حال حاضر کودکان خود را که نمی دانم آنچه به آنها اتفاق افتاده است.

“آنها را دیدم که این فرصت خود را به آدرس enabler. من فکر می کنم آنها یک حس است که وجود دارد هیچ چیز بدتر از سکوت و بدتر از سکوت است نه اعتقاد. من فکر می کنم که واقعا قدرتمند موتیف که من شنیده ام در طول سال است که من صرف با این افراد است که آنها بر این باور نیست. این یک چیز وحشتناک. کل این مفهوم از سکوت به عنوان اگر آن را تقصیر آنها است. این تقصیر خود را نمی,” او گفت:.

ایالتی اوهایو شناگر راه رفتن از اتاق معاینه به استخر گفت: او مربی است که او فقط به تجاوز جنسی توسط تیم دکتر ریچارد اشتراوس. این مربی فریاد زد و او را در مقابل بقیه تیم به تعطیل کردن در استخر.

مستقل رسیدگی به اتهامات علیه استراوس به این نتیجه رسیدند او مورد آزار قرار گرفته حداقل 177 نر دانشجو-بیماران و ایالتی اوهایو آگاه بود از این سوء استفاده به عنوان اوایل به عنوان سال 1979. استراوس خودکشی در سال 2005. دانشگاه موافقت به $40.9 میلیون و بازماندگان در ماه گذشته.

لیندزی Lemke, کاپیتان سابق از ایالت میشیگان تیم ژیمناستیک گفت: او مربی است که Nassar دیجیتالی نفوذ او هنگامی که او رفت و به او برای رگ به رگ مچ پا Guiora گفت.

زمانی که Lemke گفت: مربی Kathie Klages او گفت که او گفته بود به فکر می کنم در مورد چگونه شکایت می تواند تاثیر Nassar و خانواده اش و کمک هزینه تحصیلی می تواند گرفته شود.

“این یک تهدید مستقیم” Guiora گفت.

Klages یک بار ثابت قدم Nassar حامی پیدا شد گناه در اوایل سال جاری از دروغ گفتن به پلیس در رسوایی و چهره به چهار سال زندان است.

Guiora گفت: توانمندسازها بودند در موضع قدرت بیش از ورزشکاران بسیاری از آنها نگران از دست دادن مواضع خود را یا بورسیه اگر آنها شکایت کرده است.

قهرمان ایالات متحده ژیمناست Mattie با لارسون گفت که او احساس یکبار مصرف و رها شده توسط کسانی که مسئول یک تم Guiora اجرا می شود گفت: او در طول مصاحبه. این توانمندسازها او گفت که “سرد” تصمیم گیری است که حفاظت از این موسسه بود که مهم ترین چیز است.

Nassar آزار لارسون صدها بار از جمله در یک اتاق هتل زمانی که او 14, Guiora گفت. لارسون در حال حاضر شگفتی آنچه ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مقامات فکر شد.

“این اتفاق می افتد در هتل. او را در راه رفتن از یک اتاق به اتاق خود. مردم او را ببینید. هیچ کس می گوید: “یک دقیقه صبر کنید, ایست, ایست, ایست اینجا چیزی اشتباه است,'” Guiora گفت.

او گفت که یک enabler.

“در پایان روز این سوال واقعا به کسی که جهنم را ما مدیون ما وظیفه? به لری Nassar و دیگر مقامات در ایالت میشیگان و یا به هر یک از این ژیمناست که لری Nassar نقض است در شب و روز ، Guiora گفت.

Guiora گفت: نام او نام کتاب را می رود و بعد از, مدیران, مربیان, مربیان, و دیگران. او گفت: او بدون شک آن خواهد مردم ناراحت و به هم بزنید و بحث کنید.

“من فکر می کنم که افرادی که می گویند موسسه اولین و بازمانده دوم من بدون شک این خواهد شاش کردن آنها را. پاسخ من به آن است boohoo,” او گفت:.

Guiora آخرین کتاب “به جرم همدستی: اطرافیان در هولوکاست” منجر به آنچه که او به عنوان “گرافیک و تهدید به مرگ.”

در این کتاب او سهام تجارب خود را پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ در هولوکاست و بررسی موارد تجاوز جنسی در Vanderbilt و استنفورد دانشگاه ها و دیگر جنایات که در آن تماشاگران تصمیم به مداخله.

“اگر این کتاب است که از یک نوع تاثیر, پس از آن من حدس می زنم از دیدگاه من من را به دست آورد هدف” Guiora گفت. “من نمی لذت بردن از تهدید به مرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im