یوتا در کنگره کریس استوارت در پاسخ به گزارش رئیس اطلاعات پست

سالت لیک سیتی — کاخ سفید است و با توجه به یوتا جمهوریخواه کنگره کریس استوارت به عنوان آینده مدیر اطلاعات ملی به عنوان یک مهلت به جای سرپرست در عرض چند هفته.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه که مشاور امنیت ملی Robert C. اوبراین است فشار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی استوارت با استناد به منابع مطلع در این زمینه است.

یوسف مگوایر مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم است پر به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی از دن کت استعفا داد و در ماه اوت است. اما در قانون فعلی محدود کردن چه مدت اقدام دولت در سطح مقامات می تواند در خدمت مگوایر باید گام بعدی در ماه است.

در پاسخ به گزارش یک مدعی برای هوش پست استوارت با صدور بیانیه ای روز شنبه گفته او “تنها متمرکز بر کار من در کنگره و خدمت به مردم یوتا دوم منطقه. من باقی می ماند متعهد به نمایندگی از من ترکیبات و پرداختن به مسائلی که برای اولین بار من را به کنگره مانند ما بدهی و هزینه و بازسازی نظامی ما.”

این بار گفت: کسانی که به استوارت گفت: “59 ساله سابق نیروی هوایی عمده شده است علاقه مند در آمریکا پست. “او دوست خوب توسط کنگره جمهوری خواهان است و به فکر لذت بردن از حمایت از جمهوری خواهان مجلس سنا که تایید او اگر او نامزد” بار گزارش شده است.

به عنوان یک عضو از خانه هوش کمیته استوارت شهرت خوبی در داخل سازمان های اطلاعاتی به عنوان آماده بودن و درخواست مطلع سوالات. و او آوازی مدافع جمهور در پانل بسته-درب و جلسات عمومی در خانه استیضاح پرس و جو.

او به شدت بحرانی چگونه رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا به کار گرفته شده در این بسته-درب جلسات. در اواخر اکتبر استوارت گفت که او در را باز کرد و به اتاق امن که در آن جلسات برگزار شد اجازه می دهد خشمگین خانه GOP اعضا را مختل راز تحقیقی جلسات.

و او به مهیجی طبقه سخنرانی قبل از خانه منتقل مقالات از استیضاح متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده و یا قدرت و انسداد کنگره در رئيس جمهور در برخورد با اوکراین است.

او را متهم دموکرات بودن انگیزه “نفرت” برای رئیس جمهور و کسانی که به او رای دادند.

“آنها می خواهند را به دور رای من و پرتاب آن را در سطل زباله” استوارت گفت. “آنها می خواهند را به دور من رئیس جمهور و سلب مشروعیت او به طوری که او نمی تواند دوباره انتخاب شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر