یوتا در کنگره جان کورتیس پیشنهاد به هنگ کنگ از ساکنان اولویت پناهندگی

سالت لیک سیتی — یوتا در کنگره جان کورتیس و ویسکانسین در کنگره مایک گالاگر طرح به قانون اولویت دادن به وضعیت مردم در هنگ کنگ به چین تصویب یک طرح به اعمال کنترل بیشتر بر semiautonomous خاک.

دو گروگانگیری پیشنهاد خواهد تعیین هنگ کنگ شهروندان به عنوان اولویت 2 پناهندگان و مستقیم وزیر امور خارجه مایک Pompeo به خود را هماهنگ جابجایی میان ما همفکر آمریکا و متحدان.

“هنگ کنگ مهم است به عنوان مثال چگونه آزادی را سوق دادن جامعه به یک با کیفیت بالا از زندگی و رفاه است. هر گونه تلاش برای تضعیف می کند که حاکمیت باید از نگرانی های بزرگ برای دوستان از هنگ کنگ و محافظ تعیین سرنوشت” کورتیس گفت: اخیرا در یک صدای جیر جیر.

چین مقننه تصویب قطعنامه روز شنبه برای تحمیل قوانین امنیت ملی در هنگ کنگ مهم این سرزمین جزئی استقلال در تلاش برای سرکوب ضد پکن تظاهرات که به چالش کشیده اند, چینی, رهبر چین, با توجه به وال استریت ژورنال.

دوشنبه رأی در پایان یک هفته ای جلسه ملی مردم را به کنگره راه را برای پکن به اجرای قانونی و اجرای اقدامات در هنگ کنگ که در آینه چگونه سرزمین اصلی چین آژانس های پلیس فعالیت هایی است که چالش حزب کمونیست قانون است.

“به عنوان CCP له چه باقی می ماند از هنگ کنگ استقلال, وقت آن است برای جهان آزاد برای انجام یک اورژانس هوایی. من در حال حاضر در کار قانون با @RepJohnCurtis به گسترش اولویت پناهندگی به هنگ Kongers و اصرار ما متحدان و شرکا را به انجام همان” گالاگر توییتی.

کورتیس یک عضو کمیته روابط خارجی مجلس و جمهوری خواه به رهبری چین نیروی کار گفت: ما از نزدیک وضعیت را به عنوان او با این نسخهها کار با همکاران به در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای حفاظت از مردم هنگ کنگ است.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا همچنین ابراز حمایت خود را از هنگ کنگ.

“حزب کمونیست چین است که بیشتر ترس از یک چیز: متفکران مستقل که به دنبال آزادی است. من ایستاده با مردم هنگ کنگ در تعقیب خود را از استقلال آنها وعده داده شده بود. CCP-حمایت توده بازداشت بس باید او گفت:” در توییتر.

رامنی همچنین نوشت که یکی از این مدرسه فارغ التحصیل و اساتید بعد از بازگشت به خانه اش در هنگ کنگ با امید که او و فرزندان او حفظ خواهد آزادی است.

“درد دل من برای آنها و میلیون ها نفر دیگر در حال حاضر تحت مشت آهن از CCP” سناتور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de