یوتا گزارش دیگری 601 COVID-19 موارد 4 مرگ و میر بیشتر

سالت لیک سیتی — در حالی که در انتظار یک تصمیم از رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در مورد اینکه آیا ماسک خواهد بود موظف در یوتا وزارت بهداشت گزارش یکی دیگر از 600 COVID-19 موارد و چهار مرگ و میر بیشتر.

هربرت تصمیم بود و انتظار می رود در 11:30 صبح در کنفرانس خبری که هنوز نه آغاز شده بود در ظهر.

تصمیم گیری در ماسک می آید به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش در ایالت یوتا و یک روز پس از دو مقام قانونی رهبران گفت: آنها مخالف یک ایالت دستور برای پوشیدن ماسک.

آخرین آمار منتشر شده در روز پنجشنبه نشان می دهد 27,356 مردم در یوتا باید آزمایش مثبت با رمان coronavirus و 205 نفر در اثر این بیماری چهار تا بیشتر از گزارش روز شنبه توسط یوتا وزارت بهداشت. تعداد مثبت رز 601 موارد یک روز پس از دولت گزارش بالاترین روزانه تعداد موارد جدید با 722.

این گروه همچنین اشاره کرد که نورد هفت روز به طور متوسط برای تست مثبت است 585 در هر روز. هفت روز به طور متوسط به درصد مثبت تست های آزمایشگاهی است 9.9%.

هربرت برای ماه متوقف شده کوتاه الزامی ماسک و گفت که امیدوار است مردم را انتخاب کنید برای انجام “درست” با پوشیدن یک ماسک برای محافظت از کوچکتر اما بیشتر آسیب پذیر جامعه از جمله مردم بیش از سن 65 سال و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی که بیشتر مستعد ابتلا به عوارض شدید با COVID-19.

نزدیک به نیمی از یوتا مرگ و میر ناشی از این ویروس 97 نفر از آنها شده اند در میان افراد بین سنین 65 و 84 با یک چهارم از کل مرگ و میر — 46 — اینکه مردم بیش از سن 85.

و همانطور که از روز شنبه تقریبا 67 درصد از تخت های مراقبت ويژه در بيمارستان ها در سراسر ایالت یوتا هستند که با اشغال COVID-19 بيمار. قریب به اتفاق بیمارستان و سیستم مراقبت های بهداشتی چیزی است که بهداشت عمومی و مقامات دولتی شده اند و نگران از آنجا که بیماری همه گیر ضربه یوتا در اواسط ماه مارس.

یوتا قانونی رهبری ابراز مخالفت در هر نوع از ماسک قیمومیت.

رئیس جمهور مجلس سنا استوارت, Adams, R-لیتون آن گفت: “پرسش در اجرای قانون و مجازات” در میان مسائل دیگر.

“در حالی که (ماسک) مطرح جزئی ناراحتی من متعهد به منجر به عنوان مثال به عنوان بسیاری از قانونگذاران” یوتا مجلس Brad Wilson, R-کایزویل روز چهارشنبه گفت:. او گفت: “مقامات محلی بهتر به داده ها محور تصمیم گیری در مورد ماسک های صورت هستند که متناسب با جوامع خود.”

در واقع هربرت اجازه داده است به صورت های مختلف محلی حوزه های قضایی نیاز به ماسک ،

بهداشت عمومی سفارشات نیاز به ماسک های صادر شده در دریاچه نمک, نشست, و Grand شهرستان, شهرستان اسپرینگدیل و در همه ساختمان های دولتی و سازمان های.

برخی از جمله یوتا بیمارستان انجمن بر این باورند که نیاز به ماسک این است که تنها راه برای مهار این ویروس در حالی که دیگران بیشتر مصرانه بر این باورند دستور خواهد تجاوز بر حقوق خود است.

هربرت گرفتن فشار از هر دو طرف از این موضوع از جمله از رهبران کسب و کار در تلاش برای دفع یکی دیگر از خاموش کردن.

اپیدمیولوژی دولت دکتر آنجلا دونن هشدار داده است که اگر موارد لازم نیست به زودی فلات و حتی کاهش آن نیاز backsteps در کسب و کار و اجتماعی محدودیت شاید حتی رفتن به قرنطینه.

“در حالی که همه ما ترجیح می دهند به پوشیدن ماسک این است که یک فرصت برای Utahns برای متحد کردن و ایجاد اختلاف در کشور ما مبارزه با این ویروس. ما در غلبه بر شرایط دشوار قبل و ما دوباره آن را انجام دهد” آدامز گفت: در روز چهارشنبه. “همانطور که ما متعهد به طور موقت تغییر عادات و انجام بخشی از ما با پوشیدن ماسک در مکان های ما می تواند به کاهش نرخ COVID-19 موارد و صرفه جویی در زندگی می کند.”

آخرین شکست یوتا موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر سلامت منطقه در روز پنج شنبه:

 • Salt Lake County 13,646; 920 بستری; 124 مرگ و میر.
 • یوتا, شهرستان, 4,988; 251 بستری; 27 مرگ و میر.
 • جنوب غربی ایالت یوتا 1,881; 115 بستری; 15 مرگ و میر.
 • Bear River (Box Elder, کش, غنی), 1,697; 62 بستری; 3 مرگ و میر.
 • Davis County, 1,644; 101 بستری; 6 مرگ و میر.
 • وبر-مورگان 1,396; 94 در بیمارستان بستری; 14 مرگ و میر.
 • Summit County, 553; 47 بستری; 1 مرگ است.
 • Wasatch شهرستان 442; 20 بستری; 4 مرگ و میر.
 • San Juan County, 441; 60 بستری; 11 مرگ و میر.
 • یوتا کانتی 315; 12 بستری; 0 مرگ و میر.
 • مرکزی یوتا 243; 14 بستری; 0 مرگ و میر.
 • TriCounty (Uinta حوضه), 63; 4 بیمارستان بستری; 0 مرگ و میر.
 • جنوب شرقی یوتا 47; 0 بستری; 0 مرگ و میر.

تیس داستان به روز خواهد شد.ثانیه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>