یوتا محققان یافته ها نشان می دهد اکثر ساکنان بسیار مستعد ابتلا به COVID-19 عفونت

سالت لیک سیتی — تعداد Utahns با آنتی بادی از رمان coronavirus کمتر از محققان انتظار می رود نشان می دهد ما “بسیار حساس جمعیت است.”

“وجود دارد بسیاری از مردم که نه به حال نشده بود … همه آنها در خطر ابتلا به عفونت” گفت: Steve توسکا استاد از خانواده و طب پیشگیری در دانشگاه یوتا.

“تلاش تا به امروز بسیار خوب بوده است ما انجام یک کار خوب از مدیریت بیماری ها و نگه داشتن عفونت پایین,” او گفت:. “اگر ما اجازه گارد ما را همه از آن سود می تواند ساییده شدن بسیار سریع است.”

تاریخ او صحبت از این است که در واقع سه هفته پیش 10 ژوئن به دقیق.

آن را قبل از ادامه سنبله در موارد در سراسر ایالت یوتا و پایان فاز اول یوتا سلامت و بهبود اقتصادی پروژه توسعه که توسکا به عنوان مدیر حوزه عملیات.

قهرمان پروژه یک همکاری بین ایالات متحده را David اکلز مدرسه کسب و کار دانشگاه یوتا, بهداشت, مطالعه, طراحی و Biostatistical هسته از مرکز بالینی و ابتدایی علم فرماندار دفتر مدیریت و بودجه و امیدوارم که سپاه برای درک بهتر SARS-CoV-2 است که واقعا تأثیر ایالت یوتا است.

و همه چیز را خوب به دنبال آنها یافت می شود.

از آوریل 4 ژوئن 10, میدان کارگران جمع آوری آنتی بادی نمونه از 8,500 به صورت تصادفی انتخاب شده Utahns سن 12 و بالاتر, از, Davis, Salt Lake, نشست, و, یوتا, شهرستان. نتایج توسکا که کمی تعجب آور و تعداد افرادی که با این ویروس آلوده شده است “پایین تر از پیش بینی است.”

در حالی که مقامات با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری باید گفت: ممکن است به عنوان بسیاری از 10 کشف نشده موارد COVID-19 برای هر یک مورد که تشخیص داده است که این مورد در ایالت یوتا است.

نتایج مطالعه نشان می دهد که برای هر مورد شناسایی شده تا کنون در یوتا وجود دارد احتمالا در حدود 2.4 موارد اضافی که رفته اند غیر قابل تشخیص است.

“حرکت نزولی این است که ما بسیار حساس جمعیت” توسکا گفت:, و اضافه کرد که اگر Utahns نمی پایبند به بهداشت عمومی پیام “در حال حاضر ما باید خطر این کار گرفتن از دست و … همه که واقعا کار سخت ما در آغاز همه گیر در ایالت یوتا گرفتن از دست داد.”

“ما شده است پیش از آن و در حال حاضر ما در معرض خطر از دست دادن همه که” او گفت:.

با پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش توسکا گفت: چیزی است که آسان و راحت برای مردم خود گنجانده شده است.

“اما با توجه به جایگزین آنها ارزش تلاش” او گفت:.

یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت هنوز موظف ماسک صورت ایالتی با تکیه به جای امید است که Utahns را “انجام کار درست” را به عنوان او بارها گفت. او تا به حال ساخته شده آنها را اجباری در دولت امکانات و دفاتر.

و بهداشت فردی حوزه های قضایی سراسر کشور باید توانایی به درخواست برای ایجاد ماسک های اجباری باید داده ها از آن پشتیبانی می کند.

بالاتر مورد شمارش و گسترده جامعه انتقال موجه است نیاز از ماسک صورت در طول اجلاس دریاچه نمک و بزرگ استان ها و شهرستان اسپرینگدیل ، مقامات بهداشت در هر یک از این مکان ها باید به دنبال دریافت تایید برای ایجاد ماسک صورت اجباری برای حفاظت بیشتر و تعدیل انتقال است.

U. پزشکان و محققان منتشر شد اطلاعیه خدمات عمومی در یوتیوب در چهار شنبه تشویق Utahns به پوشیدن ماسک.

“آیا آن را برای بچه های خود را, آن را برای شریک زندگی خود را, آن را انجام دهد برای خود انجام آن را برای دوستان خود را انجام دهید آن را برای همسایه خود آن را برای همه ما” دکتر اندی پاویا, رئیس اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه یوتا بهداشت گفت. “اگر ما می خواهیم به این ضرب و شتم هر کس به پوشیدن ماسک.”

داده ها از آنتی بادی مطالعه نشان می دهد که عفونت باقی مانده کم است که شهروندان یوتا خواسته شد به “ایمن ماندن, ماندن صفحه اصلی” رسید اما پس از آن زمانی که از این محدودیت ها به تدریج برداشته.

گزینه ای برای بزرگتر تجمعات و آزادی بیشتری برای حرکت در جامعه منجر به بیشتر به خطر انداختن موقعیت و به دلیل به چالش کشیدن ماهیت این ویروس است که می توان حتی در افراد بدون علامت در نتیجه به گسترش بیشتر. مقامات به شدت تشویق استفاده از پوشش صورت, اما نه همه مردم رعایت.

حتی با افزایش تعداد مردم هنوز هم نیست با پوشیدن ماسک.

“اگر ما می خواهم به قادر به عملکرد در راه است که ما به عقب بر گردیم به حالت عادی و یا به عنوان نزدیک به طبیعی که ممکن است ما را به اتخاذ این اقدامات” توسکا گفت. “ما فقط به سادگی می تواند به ماندن در مستند.”

محدود کردن جمعیت حفظ فاصله فیزیکی ماندن در زمانی که بیمار شستن دست و پیروی از دیگر دستورالعمل های مربوط به که در آن زندگی می کنیم او گفت: را “کمک به ما در دیدن یک پست-COVID-19 جهان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

به عنوان آن می ایستد این مطالعه نشان می دهد که ایالت یوتا در حال انجام است بهتر از بسیاری از مکان های دیگر در ایالات متحده با یکی از پایین ترین نرخ مرگ و میر در میان موارد مثبت در این کشور در حدود 1 درصد.

توسکا امیدوار است افزایش موارد فقط یک “پچ خشن” و چیزی است که دولت می تواند به سرعت درست است.

“ما واقعا خوب مجموعه ای از افراد و موسسات کمک به ما در دولت ما,” او گفت:. “همراه با مردم در حال همکاری ما می تواند بهترین نتایج ممکن است … اما ما نیاز به پایبندی به توصیه های بهداشتی دستورالعمل ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>