یوتا محققان به دنبال فاضلاب برای پاسخ coronavirus نرخ

سالت لیک سیتی — افراد فاقد هر گونه علائم COVID-19 عجله دارند برای دریافت دردناک بینی گرد و خاک, آزمون, اما آنها به حمام بروید.

چه آنها سیفون توالت ممکن است در نهایت کمک به ایالت یوتا دریافت بهتر و بیشتر موضعی تصویر از عفونت نرخ — حداقل که امید است محققان در پشت یک پروژه آزمایشی راه اندازی شد در ماه مارس به نمونه تست از درمان فاضلاب برای حضور COVID-19 ژن نسخه.

این ویروس در آن سرخ فرم دیگر زنده اما نسخه هایی از آن مواد ژنتیکی به سمت چپ پشت سر گذاشت.

“آنچه ما انجام می دهند این است که اندازه گیری تعداد ژنوم ویروسی که ما می بینیم در فاضلاب گفت: دانشگاه بریگهم جوان پروفسور ژاک Aanderud یکی از سه نفر از پژوهشگران درگیر در این پروژه است.

“بسیاری از مکان ها در سراسر کشور و جهان به دنبال فاضلاب برای COVID نرخ,” او گفت:.

این تیم تحقیقاتی کار خود را با 10 فاضلاب منطقه و به طور خاص متمرکز بر آنچه Aanderud به عنوان “فاضلاب میریزد” که در خدمت خاص جوامع است.

در مقابل یک شهرستان در بخش بهداشت و درمان که گزارش نرخ ابتلا به عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در countywide سطح فاضلاب منطقه ممکن است تنها در خدمت یک تعداد انگشت شماری از جوامع در این شهرستان است.

بیشتر موضعی تجزيه و تحليل داده ها از خاص تصفيه خانه فاضلاب ممکن است ارائه یک تصویر دقیق تر از نرخ ابتلا به عفونت بدون نمونه گیری هزاران نفر از مردم و ارائه اطلاعات اضافی در مورد سطوح بدون علامت عفونت است.

“چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که تعیین کنید چه کسانی ژن نسخه موجود در آب مربوط به عفونت نرخ” Aanderud گفت. “همه چیز می گذرد از طریق بدن خود را در فاضلاب.”

نمونه برداری از فاضلاب برای به دست آوردن یک جامعه سلامت عکس جدید نیست.

یک مقاله علمی آمریکا دقیق تر از 15 سال تلاش توسط دانشگاه ایالتی آریزونا به نمونه های فاضلاب در همکاری با شرکای خود در چین و استرالیا شامل 300 شهرستانها.

جداسازی فاضلاب برای نرخ مخدر اعتیاد برای مثال نگاه به ابزار امیدوار کننده برای حمله خاص که بحران بهداشتی.

رولف Haden, ASU را محقق سرب در تلاش گفت: این مجله که فاضلاب است “شاهراه اطلاعات زیر پای خود.”

24 ساعته کامپوزیت نمونه های گرفته شده از یوتا تصفيه خانه فاضلاب تبدیل شده است که بیش از ایالت یوتا وزارت بهداشت با نتایج مورد انتظار منتشر خواهد شد در هفته آینده. وجود خواهد داشت یک وب سایت تعاملی بنابراین ساکنان می توانید از موضعی نتایج از گیاهان مختلف.

جنیفر Weidhass پروژه سرب و دانشیار دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست در دانشگاه یوتا توسعه یافته از این روش برای تعیین کمیت غلظت COVID-19 در فاضلاب و امیدوار است آن را ممکن است به اثبات می شود یک ابزار مفید برای توسعه موضعی پاسخ به شیوع بیماری در جوامع خاص.

“این ممکن است بهتر جامعه مبتنی بر ابزار نظارت,” او گفت:. “(وزارت بهداشت) قادر خواهد بود به ما بگویید که چگونه به خوبی ما اعداد مرتبط با بهداشت عمومی داده و اگر وجود دارد مناطق از نگرانی یا نه و جایی که آنها می خواهند به در و ارائه مداخلات بهداشت عمومی در آن جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de