یوتا Royals FC 2020 پیشنمایش: می توانید جدید گروه پیدا کردن بهتر نتایج ؟

سالت لیک سیتی — بیشتر چیزهایی را تغییر دهید بیشتر آنها اقامت برای یوتا Royals FC?

هنگامی که کریگ هارینگتون در زمان بیش از به عنوان تیم سر مربی جدید در ماه فوریه او گفت که او می خواست می شود بسیار خطرناک تر ادبانه و پس از دو سال از این تیم وجود آن را دیدم عالی دفاعی اما اغلب در تلاش برای نمره مسیر فقط از دست رفته را در بازی های حذفی دو فصل است.

وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم همه چیز می تواند متفاوت در سال 2020 است. ایالات متحده زنان تیم ملی رو به جلو تعمید مطبوعات شده بود بازی فوق العاده به عنوان ملی فوتبال زنان لیگ فصل بریتنی Ratcliffe و تیلور Lytle آینده بودند پس از از دست رفته همه 2019 به دلیل آسیب دیدگی بیشتر عمق اضافه شده بود در Tziarra پادشاه و Arielle کشتی و signee Aminata دیللو — و حتی خارج از برگشت کلی اوهارا — به نظر می رسد در نهایت سالم و آماده برای کمک به جانباز امی رودریگز حمله.

در درجه دوم گزارش swirled که, آلمانی, ستاره Dzenifer Marozsan که قرار بود برای پیوستن به این تیم در تابستان امسال است.

ترکیب همه از آن با هارینگتون تاکید بر هدف-به ثمر رساند و شاید فقط شاید وجود داشته اند بهبود است.

اما پس از آن البته coronavirus همه گیر آمد به خط مقدم هفته اول پیش فصل در ماه مارس متوقف تهیه و در نهایت گیم پلی.

در نهایت این هفته URFC خواهد شد شانس خود را برای رقابت در زمانی که از آن باز می شود بازی صبح روز سه شنبه در NWSL چالش جام حذفی برابر هوستون داش در Zions بانک ورزشگاه در هریمن اما حتی به عنوان یک سوم از فهرست های مختلف از 2019, شرایط فعلی نشان می دهد که این سبک از بازی می تواند بیشتر شبیه به آخرین دو فصل از هر چیز جدید.

مهمترین مطبوعات تصمیم به بازی در این مسابقات ترک یک سوراخ بزرگ در صف. علاوه بر این Marozsan استعفا داد و با باشگاه او تیم در فرانسه. ثالثا o’hara و مالوری وبر را از دست ندهید حداقل بازی روز سه شنبه به دلیل آسیب. در نهایت دیللو فقط در یوتا بیش از آخر هفته است و در قرنطینه اجباری برای چند روز.

به عبارت دیگر وجود عدم قطعیت که در آن اهداف در حال رفتن به آمده است.

رودریگز هنوز هم باید در فرم خوب اما پس از او وجود دارد مقدار زیادی از علامت سوال. چقدر می Ratcliffe و Lytle کمک کند ؟ چگونه به سرعت می تواند پادشاه هوای جدید خو گرفتن به حرفه ای بازی ؟ چه کس دیگری می تواند گام تا ؟

“ما بازیکنان در سراسر هیئت مدیره است که بسیار خوب است, حمله به فکر بازیکنان” Harrington گفت: در طول یک زوم نشست با خبرنگاران دوشنبه. “امیدوارم بازیکنان گام خواهد شد و این فرصت را به آنها داده و نمره و ایجاد اهداف ما است.”

اضافه شده Ratcliffe: “من فکر می کنم به عنوان یک کل به جلو ما همراه بزرگ است. بدیهی است که ما می خواهیم به اهداف نمره, اما ما نیاز به کار با هم به عنوان یک تیم و ساخت شیمی و آن را به زمان. من امیدوارم که در بازی اول ما نمره 10 گل و سپس آن روز اما من فکر می کنم با هم کار و ساختمان تیم شیمی اهداف خواهد آمد.”

در حالی که وجود دارد یک دسته از سوالات یک بازیکن به طور بالقوه هیجان زده در مورد پادشاه هشتم به طور کلی انتخاب در سال 2020 پیش نویس است.

“او برای انجام یک کار شگفت انگیز” Harrington روز دوشنبه گفت او rookie. “بدیهی است که تدوین شد بالا فکر بسیار از سراسر کشور به حال یک کالج حرفه ای, و من فکر می کنم او در حل و فصل واقعا خوب است. من فکر می کنم او تا به حال باور نکردنی دو هفته گذشته پیدا کردن پاهای خود را به عنوان یک بازیکن حرفه ای فوتبال و در زندگی روزمره از آنچه در آن طول می کشد.”

حرکت به عقب در زمین به هافبک شده است هرگز بسیار پویا ادبانه اما آن نیز خواهد بود و بدون آن دفاعی لنگر در دزیره اسکات به او خواهید بود از روز شنبه به دلیل آنچه که تیم ذکر شده به عنوان “دلایل شخصی.”

تا آنجا که پشت خط است که تنومند گذشته دو فصل است نگران آن است به یاد بگیرند که چگونه به کار بدون یکی از بهترین مرکز پشت در جهان USWNT جانباز بکی Sauerbrunn که درخواست یک تجارت به پورتلند خار در offseason به نزدیک به خانه.

در سمت به علاوه URFC بسیار عمیق دفاعی و بازیکن URFC کردم و در بازگشت برای Sauerbrunn مرکز بازگشت الیزابت توپ و گفت: این گروه کار کرده است به خوبی با هم.

خواست مستقل از یکدیگر به توضیح این تیم به عنوان یک کل در حال شکل گیری تا کنون هر دو Ratcliffe و توپ با اشاره به ریگ ذهنیت این تیم گرفته شده بود که مشخصه تیم از دو فصل و چگونه 2020 گروه به احتمال زیاد باید همچنان در چالش جام اگر آن را می خواهد موفقیت است.

“من فکر می کنم ما تیم پر از بازیکنان که بسیار رقابتی است و ما مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد و قرار دادن بدن ما در این خط برای هر آن ممکن است” توپ گفت: “و من فکر می کنم که تناسب اندام ما و فقط ما فیزیکی واقعا از طریق درخشش و همچنین بدیهی است که ما در فوتبال توانایی های, اما من فکر می کنم (فیزیکی) است که به ما لبه زمانی که ما در حال بازی در مقابل این تیم دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im