یوتا Royals FC به نظر می رسد به جلو به توهین بهبود 2021 پس از حذف از NWSL چالش جام

هریمن — چه کسی می داند آنچه را که جهان را مانند بهار آینده که یوتا Royals FC به طور معمول خواهد بود منتطر 2021 فصل بعد از این تیم حذف شد جمعه شب از NWSL چالش جام هوستون داش در Zions بانک ورزشگاه دلخراش, مد, سر مربی کریگ هارینگتون به زود نگاه اجمالی به آنچه که او می خواهد این تیم به مانند سال آینده.

بله 2020 کمپین در حال حاضر تقریبا مطمئنا پس از فقط پنج بازی برای URFC به عنوان ملی فوتبال زنان لیگ است و نمی رود به بازی این سال فراتر از چالش فنجان 26 جولای نهایی در ورزشگاه ریو تینتو در سندی و قطعا از آن شده است یک مشکل چند ماه گذشته برای Harrington پس از او در زمان کار بالا در فوریه.

در کنار برخورد با همه موانع او مواجه مرتبط با coronavirus همه گیر هارینگتون به ارث برده فهرستی که بیشتر دفاعی گرا, در حالی که او محدود است و مصمم به حمله گرا. که دومی نقطه روشن در مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی و او قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود شد و در جام حذفی با وجود نداشتن ایالات متحده زنان تیم ملی ستاره تعمید مطبوعات به عنوان او کار 3-5-2 سازند.

نسبتا منحصر به فرد شکل گیری کمک jumpstart URFC حمله اگر چه این تیم فقط باید شلیک به جلو برای قرار دادن توپ در پشت خالص به اندازه کافی به ثمر رساند فقط یک هدف در آن چهار نهایی بازی. یکی مثبت غذای آماده است که با وجود داشتن یکی کمتر مدافع روی خط کمر از این است که بیشتر سنتی URFC تسلیم فقط دو گل در چهار بازی و هر دو با تشکر عالی پخش از مخالفان به جای دفاعی ضعف.

چنین Harrington است که به دنبال به جلو به فرصت در ماه های آینده برای بهبود تیم خود را حمله به کیفیت.

“در نهایت به تکامل ما به عنوان یک تیم و یک باشگاه ما قطعا تبدیل به یک کمی بیشتر در اختیار مبتنی بر و امیدوارم بیشتر ایجاد گل فرصت” او گفت:.

در حالی که 3-5-2 شکل گیری منحصر به فرد است به اندازه کافی Harrington ذکر شده در این مسابقات که در نهایت او می خواهم به بازی یک 3-2-5 که قطعا تاکید بر این حمله است. روز جمعه گفت که هر چه به شکل گیری هدف در حال حرکت رو به جلو خواهد بود برای پیدا کردن راه برای دریافت بیشتر از اعداد بالاتر این زمینه به “علت بیشتر سوالات از مخالفان برای بسیاری دیگر.

“ما باید برای ایجاد اختیار و ریتم در حمله به نیمی از زمین” او گفت:.

با هدف اصلی برای offseason, روشن, هارینگتون و یک زن و شوهر از بازیکنان خود را در زمان جمعه به تأمل در آنچه در چند ماه گذشته و به خصوص خود را سه هفته در چالش جام شد.

“ما باید از همه این” Harrington گفت. “این بوده است بسیار دشوار روند. آن را هیجان انگیز می شود در اینجا و در لیگ انجام یک کار شگفت انگیز…ولی مالیات ذهنی و جسمی برای هر یک از ما.”

اضافه کاپیتان تیم امی رودریگز: “من تو را دیدم بسیاری از تیم رشد و شما می توانید آن را ببینید. ما با استفاده از تعداد زیادی از بازیکنان ما یک مقدار زیادی از استعدادهای درخشان در این تیم و در یک زمان کوتاه را امتحان کنید و همه چیز را بر هم من فکر کردم ما آنچه که ما می تواند. همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود.

شخصا وجود دارد اتاق را برای بهبود و من این را از دست دادن و به یاد داشته باشید و آن را در پشت ذهن من در حالی که من آموزش و انجام این دو روز در offseason و ما دوباره آن را دوباره.”

Rookie Kate Del فاوا بود که یک سورپرایز شیرین و لذت بخش برای URFC در کنار همکار مدافع جدید الیزابت توپ گفت: “ما یک تیم بزرگ و من فقط شده خوشا به بخشی از آن. کم است و بدیهی است که نه در آینده دور با پیروزی امشب اما من فکر می کنم بسیاری به افتخار…خواهیم بود در سال آینده آماده و بهتر از همیشه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>