یوتا Royals FC rookie Tziarra پادشاه اولیه تاثیر در خارج از زمین با کلمات او در آن با او بازی

سالت لیک سیتی — حتی پنج دقیقه به زمان او به عنوان یک عضو از یوتا Royals FC گذشته بود که پیش بینی شده بود در مورد Tziarra پادشاه است که به سرعت اثبات می شود prescient.

این ژانویه بود و پادشاه بوده است انتخاب هشتم به طور کلی در سال 2020 ملی فوتبال زنان لیگ پیش نویس از شمال کارولینای دولت تبدیل شدن به اولین دور اول انتخاب کنید در URFC تاریخ است. به عنوان سفارشی در لیگ برای اوایل میدارد پادشاه بود در حضور در این پیش نویس در بالتیمور و به مختصری از سخنرانی پس از گرفتن انتخاب شده که در آن او به ترتیب اولویت تشکر از زمینه خدمه و تجهیزات کارکنان در NC State.

لحظاتی بعد به عنوان او در مورد به مصاحبه در پخش خبرنگار اردن Angeli گفت: “Tziarra پادشاه آوردن من کمی از انرژی و من آن را دوست دارم” که شاه در واکنش به اشاره در این دوربین است.

پس از مصاحبه آمد پیش بینی از پیش نویس تحلیلگر جن کوپر: “شما می توانید ببینید او بسیار راحت با او است و آنچه او را میخوام انجام دهد و من فکر می کنم اگر شما می توانید تمام کسانی که قطعات با هم در یوتا او را برای رفتن به واقعا بزرگ rookie فصل است.”

پادشاه و URFC بازی کرده اند فقط یک بازی در سال 2020 تا کنون به عنوان NWSL دارای چالش آن جام در این ماه در هریمن در محل سنتی فصل اما در حال حاضر پادشاه ساخته شده است که تاثیر قابل توجهی داشته و در بیشتر راه بیش از یک. در روز سه شنبه بازکن در برابر هوستون داش او تعادل هدر در 89 دقیقه جلب مطابقت با سطح در 3 دادن URFC یک نقطه هنگامی که آن را به نظر می رسد تیم ملی را ترک کند و بعد هیچ.

که به تنهایی قطعا به یاد ماندنی شروع, اما آن را در یک زمان می آید زمانی که پادشاه شده است رقم مهمی را در یک گفتگو در مورد چیزی بسیار بزرگتر از فوتبال است. در مه 25 روز NWSL شروع اجازه می دهد تیم به آموزش در گروه های کوچک جورج فلوید کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس که منجر به سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و افزایش بحث در مورد نژادی عدالت است.

تقریبا بلافاصله پس از 21 سال از پادشاه است که سیاه شد عمدهای در URFC در مورد نژادی عدالت وجود او دوم-جوانترین بازیکن در تیم است. خصوصی, او به هم تیمی های او آغاز شده بود برای رسیدن به می دانم که می گویند او بود که حاضر و آماده به مکالمات برخی ممکن است دیده می شود به عنوان ناراحت کننده است. علنا او باز شده است در به اشتراک گذاری افکار و احساسات است.

در مه 27, برای مثال, او در توئیتر خود نوشت: “من نمی تواند متوقف خودم از گریه امروز. تجمع خشم و غم و اندوه و احساس ناامیدی. مردم سیاه و سفید نیست یکبار مصرف. زندگی ما مهم است. من متوجه شدم که نا امید کننده است که دقیقا چگونه آنها می خواهند ما را به احساس. اما که می تواند به توقف ما را از ادامه مبارزه با سیستم های نژادپرستانه و به چالش کشیدن چیزهایی که ما می دانیم که اشتباه است.

“اگر شما خشمگین و منزجر از آنچه به طور مداوم اتفاق می افتد به مردم سیاه و سفید در این کشور شما یک بخشی از مشکل است. اگر شما احساس می کنید مانند این تاثیر نمی گذارد شما بخشی از مشکل است. اگر شما به طور فعال به صحبت کردن در برابر این کار شما یک بخشی از مشکل است.”

بیش از 10 روز آینده او ادامه داد: برای به اشتراک گذاشتن پیام های مختلف را در رسانه های اجتماعی مرتبط با نژادی عدالت و پس از آن در ژوئن 7, او posted on Instagram یک ویدیو فقط بیش از چهار ساعت در طول که در آن او ابراز عشق و تشویق به زنان و دختران به طور خاص.

“فقط به یاد داشته باشید که شما را دوست داشت و من می شنوم شما و من با شما هستم و من با شما احساس می کنید و من از شما حمایت” او به این نتیجه رسیدند.

چرا این تلاش ها? مطمئن پادشاه ممکن است به طور طبیعی کسی که به استفاده از کلمات خود او را “واقعا لذت می برد برقراری ارتباط با دیگران و درک مردم چگونه فکر می کنم و چگونه مردم احساس” و “من فکر نمی کنم من تا به حال واقعا به حال یک مشکل با زبان ذهن من” اما بدون در نظر گرفتن, او گفت که او احساس مهم به طور آوازی در طول این زمان.

“برای من آن بوده است بسیار بزرگتر از این ماه گذشته” او گفت: اوایل این هفته. “این چیزی است که به عنوان یک زن من تجربه کرده ام تمام زندگی من است. من همیشه می خواستم برای به اشتراک گذاشتن و آوردن آن دشوار مکالمات و این بی عدالتی های اجتماعی به مقدم, چرا که آن را بیش از فقط یک فرد سیاه و سفید موضوع است. این یک مسئلهی انسانی و من فکر می کنم که همه باید درک کنند که و مهربان باش و مراقبت در مورد آن.”

پادشاه اقدامات کشیده شده اند ناخواسته ستایش عمومی از حداقل یک هم تیمی به عنوان هافبک Lo’eau LaBonta اشتراک ویدیو شاه ساخته شده در Instagram داستان و نوشت: “او ممکن است یک تازه کار, اما من با نگاه کردن به او!”

اگر چه او بود خاص قبل از روز سه شنبه, درب بازکن, URFC سر مربی کریگ Harrington اشاره کرد که پادشاه است حل و فصل در به خوبی به عنوان یک بازیکن و سپس گفت: او افتخار “آنچه که او آورده و برای ما اتاق قفل به عنوان یک شخصیت و یک فرد است.”

پادشاه تواضع به رسمیت می شناسد و بیشتر مردم به دنبال راه خود را در حال حاضر که او یک حرفه ای است. اگر چه او تا به حال حتی یک بازی pro بازی هنوز قبل از شنبه او در حال حاضر به یک زیر وفادار URFC طرفداران بسیاری از آنها را خریداری کشباف با نام و شماره 3 در پشت است که به توان با سفارش سفارشی.

“من خدا را شکر برای این پلت فرم, و من همیشه از آن استفاده کنید به آوازی در مورد چیزهایی که من در مورد مراقبت از, چرا که در پایان روز, من مراقبت عمیقا در مورد این چیزها و من می خواهم به آن را به دیگر مردم, جوان, کودکان و نوجوانان, جوان, کودکان و نوجوانان است که من مبارزه را به نفع خود و برای ما و فرهنگ ما,” او گفت:.

همانطور که برای بازی شنبه, King زیرنویس در در 70 دقیقه با URFC داشتن فقط رفته 3-1. ورو بقوت کردم URFC بازگشت به درون یکی 12 ساعت بعد اما به نظر می رسد کمی بیش از حد بیش از حد دیر است. در 88 دقیقه, اما, الیزابت توپ به خود جلب کرد یک ضربه آزاد که بقوت گرفت. پادشاه شل کردم و بقوت لگد به پایان رسید تا نزدیک او اما منعکس در کنار او.

“من در واقع تا به حال بسیاری از افکار در آن لحظه” پادشاه گفت:. “راه توپ نوع آمد از زمین گفتم چه بخشی از بدن من در مورد استفاده از برای رسیدن به این هدف؟'”

او رفت و با سر کج کردن آن به پایین و به طرف او قرار دادن توپ در گذشته داش دروازه بان جین کمپبل برای اکولایزر.

“من واقعا فکر می کرد و به نوعی به من سر کج و بدن من پیچشی و من قادر به دریافت در پایان آن, اما من فقط می دانستم که توپ نبود عبور من,” او گفت:. “آن را که قرار بود در بازگشت از net.”

پس از بازی King منعکس شده در تمامیت آن باز مسابقه را دیدم که همه از هم تیمی های او زانو زدن در طول سرود ملی قبل.

“راستش کل این روز خیلی خاص برای من” او گفت:. “از زانو و تجلیل Black Lives Matter جنبش به گرفتن اولین بازی من ظاهر و اولین هدف قطعا یکی که قراره در کتاب رکورد. یکی از بهترین روز تا کنون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>