یوتا Royals FC معاملات USWNT را بکی Sauerbrunn به پورتلند خار FC

سالت لیک سیتی — در دنیای زنان به فوتبال حرفه ای آن است که مشترک برای بازیکنان به مذاکره راه خود را به بازی برای برخی از تیم های باشگاه اغلب در نزدیکی جایی که آنها زندگی می کنند.

هفته گذشته رسانه های متعدد گزارش شده است که یوتا Royals FC راه اندازی شد به تجارت سابق ایالات متحده زنان کاپیتان تیم ملی و یکی وسط پشت بکی Sauerbrunn به پورتلند خار FC (Sauerbrunn زندگی در پورتلند).

در روز سه شنبه معامله شد رسمی. در ازای Sauerbrunn, URFC به دست آورد تا مدافع الیزابت توپ به عنوان به خوبی به عنوان $100,000 تخصیص پول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ثبت نام بازیکنان و یا برای دیگر باشگاه هزینه های مربوط.

تجارت اطلاعیه نشان می دهد که URFC را دریافت اضافی $50,000 تخصیص پول اگر شرایط خاصی را برآورده.

در از دست دادن Sauerbrunn, URFC را وارد کنید 2020 فصل بدون کاپیتان و بهترین مدافع از آن دو فصل اول از وجود است. خبر خوب این است که 24 ساله توپ با تجربه مرکز پشت آن می ایستد به همین دلیل او را به اسلات به صف شروع در کنار راشل Corsie.

توپ در 2019 ساخته شده 15 حضور با 13 شروع می شود از جمله در زنان ملی فوتبال نیمه نهایی لیگ.

در درجه یک حرکت معمولی از Sauerbrunn او تحویل یک پیام ویدئویی که نوشته شده بود در URFC حساب توییتر لحظات قبل از اعلام از تجارت ساخته شده بود.

“از دو سال گذشته فوق العاده بوده است و من واقعا لذت می برد زمان و تجربه با یوتا Royals FC تیم کارکنان و طرفداران” Sauerbrunn گفت.

Sauerbrunn در ادامه می گویند که زمانی که او به این تیم پیوست و در آغاز به کار او در ارتباط با مدیریت است که او می خواهم به بازی در نزدیکی خانه در برخی از نقطه و او ابراز قدردانی است که مدیر کل استفانی لی مفتخر است که میل.

او همچنین تشکر صاحب دل لوی هانسن “برای شور و شوق خود را و سرمایه گذاری در بازی. شما درمان ما مانند ورزشکاران جهان ما هستند و همه ما تا کنون خواسته,” او گفت:. “من همچنین می خواهم برای تشکر از طرفداران و جامعه در ایالت یوتا برای تزلزل ناپذیر خود را پشتیبانی می کند. شما آن را فوق العاده سخت را ترک کنند.”

Sauerbrunn بسته با یک پیام برای او در حال حاضر هم تیمی های سابق که او را ببینید به زودی دوباره به عنوان URFC و PTFC باز خواهد شد 2020 علیه یکدیگر در 18 آوریل در پرتلند.

“آیا یک بازی و یا یک آموزش یک پیروزی و یا از دست دادن و بودن با شما بود بهترین بخشی از هر روز,” او گفت:. “من شما را ببینید اولین بازی فصل است.”

لی گفت: از Sauerbrunn در بیانیه ای اعلام کرد: “ما خدا را شکر برای سهم خود را به عنوان بخشی از تیم و جامعه و ما خوشحال هستند ما می توانیم کمک مالی درخواست خود را به خانه در راه است که اجازه می دهد تا ما را به استفاده از منابع دیگر راه های بهتر از این تیم است.”

از توپ جدید URFC سر مربی کریگ هارینگتون در بیانیه ای گفت: “الیزابت به ما ارائه می دهد واقعی دفاع از سازگاری و گزینه های. او نشان داده در گذشته است که او می تواند بازی های مختلف از موقعیت و تطبیق پذیری اجازه می دهد تا ما را به انعطاف پذیر برای بسیاری از تشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>