یوتا مدارس برای دریافت بیش از $200 متر در COVID-19 آموزش امداد و کمک های مالی

سالت لیک سیتی — یوتا مدارس دولتی و همچنین خصوصی و عمومی دانشگاه دریافت خواهد کرد بیش از 200 میلیون دلار در COVID-19 امداد کمک های مالی تحت مراقبت قانون به تازگی تصویب شده توسط کنگره است.

مدارس دولتی ایالت یوتا دریافت خواهد کرد $67.8 میلیون, با حداقل 90 درصد اعطا می شود به مناطق آموزش و پرورش و مدارس به صورت یک آرایه گسترده ای از اهداف است. کسانی که می تواند شامل تابستان برنامه های آموزش و پرورش برای دانش آموزان در معرض خطر خرید تکنولوژی آموزشی و یا آموزش کارکنان چگونه جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی.

“ما پیش بینی وزارت آموزش ایالات متحده خواهد شد که اعطای روند موجود در هفته آینده. با این که در محل کار خواهیم با یوتا مناطق آموزش و پرورش و مدارس به پر کردن آن کمک مالی درخواست گفت:” علامت گذاری پترسون سخنگوی ایالتی یوتا هیئت مدیره آموزش و پرورش.

فدرال راهنمایی توصیف با استفاده از بودجه به عنوان “بسیار انعطاف پذیر است.”

یوتا از کالج ها, دانشگاه ها و کالج های فنی شده اند اختصاص داده شده حدود $100 میلیون. این تخصیص ها بر اساس ثبت نام و تعداد دانشجویانی که واجد شرایط برای فدرال پل گرانت برنامه فراهم می کند که بر اساس نیاز کمک به کم درآمد دانشجویان مقطع کارشناسی و همچنین و برخی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

در میان یوتا دانشگاه یوتا دره دانشگاه است و انتظار می رود برای دریافت نزدیک به 23 میلیون دلار در حالی که برف کالج دریافت خواهد کرد $2.4 میلیون و بقیه مقادیر متفاوتی در میان است.

دولت کالج فنی شده اند اختصاص داده شده یک ترکیب $2.95 میلیون.

با توجه به نامه ای از وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos به ملت است و روسای دانشگاه ها با حداقل 50 درصد از اعتبارات “باید متعلق به ارائه دانش آموزان با اورژانس کمک های مالی کمک های مالی برای کمک به پوشش هزینه های مربوط به اختلال در پردیس عملیات با توجه به کوروناویروس.”

دانشگاه یوتا که انتظار برای دریافت $18.8 میلیون دلار است در حال توسعه یک چارچوب برای چه این پول استفاده خواهد شد اما هدف اصلی آن این است برای نگه داشتن دانش آموزان ثبت نام کرده و در مسیر به کسب درجه خود گفت: U. سخنگوی Christopher Nelson.

یک گزینه ممکن است مکمل های موجود و کمک های مالی برای تابستان و پاییز ترم.

نلسون اشاره کرد که این دانشگاه ارائه شده است پشتیبانی اضطراری برای دانش آموزان از طریق خصوصی تلاش انسان دوستی.

“تا به امروز ما را دریافت کرده ام و توزیع بیش از $200,000 برای 300 دانش آموزان است. نیازهای متغیر بوده از خرید تکنولوژی برای آنلاین درسی, کمک به دانش آموزان پرداخت برای مراقبت از کودکان برای حقوق از دست رفته, اتومبیل, تعمیر, مواد غذایی, بودجه برای کمک به سفر خانه حمل و نقل وسایل خانه برای ما مناطق مسکن و دیگر نیازهای اساسی. ما ادامه خواهد داد برای جمع آوری پول و توزیع این بودجه” نلسون گفت.

خصوصی, کالج ها, دانشگاه ها و اختصاصی دانشگاه در ایالت یوتا نیز برنامه ریزی شده برای دریافت فدرال COVID-19 امداد کمک های مالی. دانشگاه بریگهم جوان اختصاص داده شده $32.2 میلیون بیشتر از هر موسسه در ایالت یوتا است.

“BYU است که در روند تعیین چگونه بودجه اختصاص داده شده برای دانش آموزان ما از طریق مراقبت در عمل می تواند بهترین توزیع شده است. کمک به ما دانش آموزان با نیازهای خود را اولویت اول ما است در حال حاضر. ما هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری با توجه به اهمیت قانون بودجه برای موسسه گفت: دانشگاه سخنگوی حامل جنکینز.

Westminster College, خصوصی, غیر انتفاعی, کالج هنرهای لیبرال است و انتظار می رود برای دریافت $1.8 میلیون.

LDS کالج کسب و کار را دریافت خواهد کرد $1.4 میلیون, با توجه به وزارت آموزش و پرورش لیست تخصیص.

استیونس–Henager, کالج, خصوصی, غیر انتفاعی, کالج مستقر در اگدن با دانشگاه در ایالت یوتا و آیداهو دریافت خواهد کرد $2.8 میلیون نفر است.

Roseman دانشگاه علوم سلامت اختصاص داده خواهد شد $893,841.

Paul Mitchell, مدرسه, Salt Lake City, ارائه می دهد که زیبایی و لوازم آرایشی برنامه شده است اختصاص داده شده $647,756.

در میان عموم K-12 مدرسه این بودجه می توان برای یک آرایه وسیعی از اهداف مانند حمایت از فعالیت های موجود و یا برنامه های مجاز توسط قانون فدرال است که می تواند شامل دانش آموزان معلول مدرسه مسئوليت ویژگی های آموزش و پرورش, سواد آموزی, دانش آموزان دچار بی خانمانی و پاسخگویی.

دیگر قابل قبول استفاده می کند عبارتند از: “برنامه ریزی و اجرای فعالیت های مربوط به تابستان آموزش و تکمیلی پس از برنامه های مدرسه و پرداختن به نیازهای دانش آموزان کم درآمد دانش آموزان با معلولیت های فارسی زبان آموزان مهاجر, دانش آموزان, دانش آموزان دچار بی خانمانی و مراقبت از کودکان در پرورش” با توجه به سازمان اسناد و مدارک.

یکی دیگر از استفاده قابل قبول خواهد بود خدمات بهداشت روانی مدرسه آمادگی و مقوله های است که اجازه می دهد تا “ارائه اصول و دیگر رهبران مدرسه با منابع لازم برای رسیدگی به نیازهای مدرسه” و “از دیگر فعالیت هایی است که لازم است برای حفظ عملیات و تداوم خدمات و در ادامه به استخدام کارکنان موجود.”

وزارت آموزش و پرورش نیز ارائه 29 میلیون به یوتا بودجه تحت فرماندار اضطراری آموزش و پرورش صندوق امداد. شصت درصد از بودجه مبتنی بر جمعیت این ایالت از جوانان در سنین 5-24 و 40 درصد بر اساس هر ایالت تعداد دانش آموزان شمارش برای اهداف ساخت عنوان من کمک های مالی به مدارس عمومی یا مدارس.

مراقبت عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27, یک 2 تریلیون دلار بسته کمک اقدامات از جمله $30.75 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش صندوق تثبیت در پاسخ به این رمان coronavirus.

چهار برنامه کمک مالی ایجاد شد از طریق مراقبت در عمل: آموزش و پرورش, صندوق تثبیت اختیاری کمک های مالی; فرماندار اضطراری آموزش و پرورش صندوق امداد; ابتدایی و متوسطه اضطراری صندوق امداد و آموزش عالی امداد اورژانس صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im