یوتا سنسور. میت رامنی مایک لی در قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض سناتور با COVID-19

سالت لیک سیتی — پزشکان به کارگردانی یوتا جمهوریخواه سنسور. مایک لی و میت رامنی به خود قرنطینه یکشنبه با توجه به اینکه در نزدیکی ایالت رند پل که آزمایش مثبت برای COVID-19.

لی گفت: در رسانه های اجتماعی است که پس از یادگیری است که پل R-Ky., آزمایش مثبت او به مشورت با کنگره حضور پزشک. او گفت: دکتر به او گفت که از آنجا که او هیچ علائم یا عوامل خطر یک COVID-19 آزمون موجه نیست.

“با توجه به زمان نزدیکی و مدت زمان قرار گرفتن در معرض من به سن. پل به کارگردانی من به خود قرنطینه برای 14 روز. این بدان معناست که هیچ سفر و یا رای گیری. اما من ادامه خواهد داد تا مطمئن شوید یوتا صدای شنیده است که ما به شکل فدرال در پاسخ به کروناویروس از طریق تلفن, متن, ایمیل و هر وسیله دیگری در دسترس هستند” لی نوشت.

مانند لی رامنی گفت که او هیچ نشانه ای ندارند اما تست خواهد شد برای ویروس.

“پس از آن. رامنی شنبه آینده به دیابت پل برای مدت طولانی در روزهای اخیر و سازگار با CDC ارشاد حضور پزشک دستور داده است او را بلافاصله به خود قرنطینه و نه به رای گیری در آمریکا هستند. او هیچ نشانه ای ندارند اما تست خواهد شد” با توجه به رامنی ،

رامنی همچنین از کنگره خواست “به تصویب یک بسته امداد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است که فراهم می کند برای کمک به خانواده های کارگران و کسب و کارهای کوچک.”

در اوایل یکشنبه, Paul شد سناتور ایالات متحده برای آزمایش مثبت برای COVID-19.

در یک صدای جیر جیر سناتور گفت: “احساس خوب” است و در قرنطینه.

“او است که بدون علامت و مورد آزمایش قرار گرفت از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث. او آگاه از هر گونه تماس مستقیم با هر فرد آلوده” این صدای جیر جیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de