یوتا اسکیت بازان تظاهرات در همبستگی با جامعه برای ‘صلح آمیز اسکیت اعتراض’

سالت لیک سیتی — بیش از 1000 نفر گرد هم آمدند پنج شنبه شب به اسکیت rollerblade دوچرخه و پیاده روی را از طریق مرکز شهر سالت لیک سیتی در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

معترضان با هم تركيب شده در اطراف یک مربع بزرگ در قلب آزادی پارک. Skateboarders برخی از آنها تا به حال stenciled “black lives matter” بالای خود را تخته سوار در سراسر پله گردان مربع به محرک شادی و کف از جمعیت است.

معترضان محوری علائم در هوا خواندن “عکسبرداری نیست” و “black lives matter” به عنوان skateboarders انجام کلاهبرداری به عنوان آنها افزایش یافت و از پله ها. تابلوهای خود را تقویت کردن بتن با ضربه محکم و ناگهانی. سگ قشنگ در اطراف مردم مچ پا خود را به عنوان صاحبان توزیع بطری های آب و نشانه. چند نفر صعود درختان به دست آوردن یک دیدگاه بهتر از skateboarders.

اعتراض به نام Black Lives Matter اسکیت برای همبستگی باقی مانده صلح آمیز در طول شب.

Paulina, که گفت که او یک عضو از Latinx بومی جامعه گفت: او شده است به چندین تظاهرات از جمله چهار تجمع سازماندهی شده توسط Black Lives Matter شمال ایالت یوتا فصل اما هیچ کدام مانند این.

“من فکر می کنم این خیلی باحاله. این اولین اسکیت اعتراض که من دیده ام. من دوست دارم که ما در حال پیدا کردن راههای جدید برای اعتراض و یا فقط با هم می آیند به عنوان یک جامعه و می گویند black lives matter” گفت: Paulina که کاهش یافته است به نام. “من در اینجا فقط یکی دیگر بدن فرد دیگری است که نشان می دهد من همبستگی خود را با جامعه سیاه و سفید.”

اعتراض سازمان خواست جمعیت را به هم چسبیدن آنها به عنوان آماده به ترک پارک آزادی و سر در مرکز شهر با تاکید بر اعتراض صلح آمیز بود. گروه رسید از پارک به راه افتادیم تا 500 شرق در حالی که چندین اتومبیل پلیس به آرامی به دنبال صفوف.

Christee Hixson یک longboard جمع شده در زیر بازوی او گفت: او شده است برای تقریبا هر اعتراض بیش از چند هفته گذشته به عنوان او به دنبال صفوف خارج از پارک.

Hixson که سیاه و سفید است, توضیح داد که این تظاهرات را به او داده اند این فرصت را به صحبت کردن در برابر بی عدالتی و باید به عنوان یک “نقطه تاکینگ بزرگ” برای او به صحبت کردن با مردم در زندگی خود در مورد مسائل نژادی.

او را تشویق کسانی که درک نمی کنند چه این جنبش است که در مورد به آموزش خود را و پیدا کردن منابع است که می توانید به آنها بگویید ،

“انجام چیزی است که فقط نوع یک گزینه نیست در این نقطه است. بسیاری از مردم نمی باید گزینه ای برای انجام هیچ چیز مثل خودم و خانواده من دیدن که ما در حال تعدادشان کمتر در این دولت یک درصد” او گفت:. “اگر حتی نیمی از مردم رفت و انجام تحقیقات خود را, من مطمئن هستم که مردم درک بیشتر آنچه جنبش است. این پیچیده نیست که ما در مقابل آنها وضعیت این افراد در مجموع مبارزه با بی عدالتی است.”

برخی از معترضان را به Utah State Capitol, در حالی که دیگران به رهبری واشنگتن مربع است.

نیک پدیللا گفت آن بزرگ به مردم در اسکیت جامعه گرد هم می آیند برای یک علت بزرگ. او شده است اسکیت برای 10 سال.

“اسکیت واقعا باز من فکر می کنم بسیاری از ما متفاوت بود و ما غیر خودی و چیزی که ما تساوی به ورزش اسکیت بورد است که فرد از جنبه های آن,” او گفت: به عنوان او نشسته در چمن در واشنگتن مربع است. “شما لازم نیست که یک مربی شما لازم نیست که در, ساختار, شما فقط می توانید انجام آنچه شما می خواهید, شما می توانید خودتان را بیان کنید که چگونه شما می خواهید.”

او گفت که او امیدوار است که در اعتراض به جمع آوری آگاهی و الهام بخش کسانی که به رای و بیشتر به لحاظ سیاسی درگیر است.

“من فکر می کنم آن را خوب مردم آگاه هستند از آنچه که در” زیدیه گفت. “من می دانم که بسیاری از اصلاحات است که باید انجام شود و آن طول می کشد تلاش های شبیه به این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de