ایالتی یوتا تازه به نگه داشتن آن رگه زنده با تاریخ نقل مکان کرد به سپتامبر

سالت لیک سیتی — یوتا ایالتی تازه کار, مردان گلف مسابقات برگزار خواهد شد در این تابستان بوده ولی نقل مکان کرد بیش از دو ماه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

یوتا انجمن گلف هیئت مدیره ملاقات دوشنبه شب و مصمم است که آن را بیش از حد به زودی به بازی بازی های 121-سال-رویداد — طولانی ترین مستمر مسابقات گلف در جهان — در آن تاریخ برنامه ریزی شده از ژوئن 22-27.

در عوض این مسابقات برگزار خواهد شد سپتامبر. 1-5 در جرمی گلف تگزاس گلف و باشگاه کشور که در آن در اصل برنامه ریزی شده برگزار شود. این مسابقات خواهد بود برش از شش روز به پنج روز با 144 بازیکن به جای 288 بازیکنان با 32 بازیکن در حال پیشروی به بازی بازی. این که چگونه این مسابقات شد برای چندین دهه قبل از گسترش و هفت سال پیش.

تعداد مقدماتی مسابقات نیز کاهش یافته و از 11 تا نه و همه برگزار خواهد شد در ماه اوت

“ما می خواهیم به نگه داشتن ما کارکنان و داوطلبان و بازیکنان امن” گفت: یعقوب میلر مدیر اجرایی یوگا.

او همچنین گفت: های مختلف ملی گلف سازمان هنوز اتو کردن از جزئیات و نحوه اجرای برنامه خود را.

“با تعداد زیادی از اطلاعات که کاملا آماده است و در عین حال ما احساس آن را در بهترین منافع کشور هستم به حرکت آن را به عقب در سال است.”

دولت تازه انجام شده هر سال از سال 1899 در حالی که سایر مسابقات در سراسر جهان در زمان سال طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم است. در اوایل این سال میلر قول داد به عنوان اولین مدیر اجرایی به برگزاری یک دولت تازه.

“من می توانم آن را انجام دهد. ما در حال رفتن به آن را اتفاق می افتد,” او گفت: “من اعتماد به نفس وجود دارد یک فرمول که به ما اجازه می دهد به آن میزبان این سال است.”

علاوه بر این دولت در حال تغییر چند رویداد دیگر نیز در UGA تقویم نیز اصلاح شده است.

یوتا اواسط تازه کار, قهرمانی, برنامه ریزی شده برای اوایل خرداد منتقل شده است به جولای 20-21 در دیویس پارک زمین گلف. یوتا ارشد بازی سکته مغزی (هر دو مردان و زنان) موکول شده است برای سپتامبر. 28-30 در Stonebridge گلف.

زنان چهار توپ و مری لو بیکر باز شده اند لغو شد.

همه دیگر یوگا قهرمانی ادامه خواهد داد که قبلا برنامه ریزی شده تاریخ های شروع با, یوتا, زنان وزارت امور خارجه در ماه ژوئیه 13-16 در سرباز توخالی گلف در میدوی.

دیگر رویدادهای گلف اجرا توسط یوگا خواهد بود رقابت را در اختیار باشگاه های مختلف و دوره های گلف.

در زیر بیانیه ای از یوگا:

“ما مانند گلف بازان در حال نا امید است که ما مجبور به برنامه ریزی مجدد و انصراف از مسابقات قهرمانی اما ما متعهد به میزبانی ما قهرمانی در امن ترین و بیشترین مسئولیت اجتماعی راه ممکن” به UGA در بیانیه ای گفت. “ما انجام خواهد شد ما قهرمانی زیر دستورالعمل مندرج محلی و ملی سازمان های دولتی به عنوان آن مربوط به COVID-19 برای اطمینان از ایمنی عمومی, عمومی, یوگا, عضویت کارکنان و داوطلبان و همه کسانی که شرکت در مسابقات قهرمانی. این یوگا را ادامه خواهد داد به تکیه بر CDC و WHO توصیه هایی در تعیین برنامه ملاحظات به عنوان فصل پیشرفت می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im