Utah State football نام Roc Bellantoni ویژه تیم هماهنگ تنگ می رسد مربی

لوگان — با 2020-21 کالج, فوتبال, فصل, نقاشی نزدیک تر از همیشه — محرومیت COVID-19-موجب لغو و یا به تعویق افتادن — یوتا دولت نهایی آن کارکنان مربیگری.

این Aggies اعلام کرد علاوه بر این از Roc Bellantoni در روز پنج شنبه. Bellantoni خدمت خواهد کرد به عنوان مدیریت ویژه تیم هماهنگ کننده و تنگ به پایان می رسد, مربی, مصرف بیش از نقش های برگزار شده توسط شرکت دفاعی هماهنگ فرانک Maile و استیسی کالینز در فصل گذشته.

Bellantoni می آید به لوگان با ثروت از تجربه جمع آوری شده در طی 27 سال مربیگری حرفه ای است. او خود را شروع کردم در ممرنکک دبیرستان در شهرستان Westchester, New York در نهایت قبل از توقف در Eastern Illinois, ویلانوا, فلوریدا آتلانتیک بوفالو و اخیرا واشنگتن است.

این فصل در اسپوکن Bellantoni به عنوان Cougars’ موقت دفاعی هماهنگ کننده و linebackers مربی کمک WSU به ظاهر در Cheez-It کاسه.

در طول دوره زندگی حرفه ای او بوده است یک دستیار سر مربی دفاع, هماهنگ کننده, هماهنگ کننده تیم های ویژه, استخدام هماهنگ کننده و مدیر پخش پرسنل علاوه بر مربیگری linebackers و دفاعی خطوط در موارد متعدد.

قابل توجه بازیکنان tutored توسط Bellantoni شامل 2018 تیم اول تمام اواسط آمریکا کنفرانس انتخاب چاک Harris; Trey Hendrickson که در حال حاضر یک پایان دفاعی برای پرستاران نیواورلئان; به عنوان به خوبی به عنوان AllColonial انجمن ورزشی دفاعی linemen Rakim کاکس و آنتوان Lewis.

Bellantoni رسیده FCS برگشتی هفت بار در مربیگری حرفه ای, در علاوه بر این به دو اخیر FBS کاسه ظاهر (بوفالو, 2018, واشنگتن, دولت 2019). او مربی بازیکنان 16 ایم که بازی حرفه ای از جمله سه NFL draft picks.

سابق دانشگاهی ورزشکار خود را — او دفاعی مقابله در ماساچوست در سال 1988 و در آیونا از 1990-1992 — Bellantoni دارای مدرک در مدیریت کسب و کار مدیریت از Iona.

او تنها آخرین علاوه بر Aggies کارکنان مربیگری. در اوایل این سال مدیریت استقبال Bodie Reeder به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز و دیو شرام به عنوان در حال اجرا پشت مربی. ایالتی یوتا نیز حوصلگی مسئولیت های سراسر کارکنان تغییرات ساخته شده با یک چشم و در ادامه رشد و بهبود برنامه است.

“ما صحبت پس از فصل تشریحی خودمان شروع با خودم و انجام همه چیز ما می توانیم برای حرکت در مسیر درست” ایالتی یوتا مربی گری اندرسن گفت: این زمستان گذشته. “ما می خواهیم به طور مستمر پیشرفت مردان جوان در فوتبال ما برنامه هر دو در زمین و خارج از زمین بنابراین ما ساخته شده برخی از تصمیم گیری. آنها تصمیم گیری. آنها خوب فکر کردن.”

آخرین به ارمغان می آورد Bellantoni به ایالتی یوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im