یوتا ایالتی است و معلوم شد چند همه-کنفرانس کالیبر تنگ به پایان می رسد. خواهد کارسون ترل پیوستن به این لیست است ؟

لوگان — به تازگی در ایالت یوتا کشور تبدیل شده است یک نوع تنگ پایان دانشگاه-lite.

در حالی که ایالتی یوتا قطعا نیست در همان سطح به عنوان برنامه هایی مانند آیووا, میامی یا استنفورد — همه معروف برای تان شدیدا از جوانب مثبت بیش از چند سال گذشته Aggies را ساخته اند یک عادت ارسال تنگ می رسد به NFL.

برای اولین بار وجود دارد داخ ریموند. در زمان خود در ایالتی یوتا ریموند یک Timpview بالا گراد یکی از Aggies’ بیشتر پرکار تصویب فو بدون در نظر گرفتن موقعیت.

او به دست آورده همه-غرب کوه افتخارات back-to-back سال های 2017 و 2018 موفقیت است که او را منجر به اعلام برای 2019 پیش نویس NFL و بعد از پیدا کردن یک خانه با خرس شیکاگو به عنوان عامل رایگان undrafted.

ریموند شد و به دنبال آن در مدیریت توسط Caleb Repp, فارغ التحصیل انتقال از یوتا که نا امید نیست در تنها فصل در لوگان. Repp به دست آورده همه-غرب کوه افتخارات خود را پس از یک حرفه ای سال است که او را دیدم کراوات برای دوم در این تیم در زمین نشستن کامل هواپیما جلب و پایان چهارمین تیم در هر دو پذیرایی و دریافت متری.

مانند ریموند Repp رفت undrafted اما او بیش از حد در NFL با Atlanta Falcons.

پس از موفقیت دو ریموند و Repp, آن است که تنها عادلانه به تعجب که در خط بعدی در انتهای تنگ برای مدیریت. می توانید آنها احتمالا حفظ سطح بازی که ریموند و Repp به ارمغان آورد? آنها همه-کنفرانس کالیبر?

بعد سوال نمی توان پاسخ داد تا 2020-21 فصل کامل است اگر و هنگامی که آن اتفاق می افتد — اما به عنوان کسی که تا بعدی خواهد بود که کارسون ترل.

چهارم-سال ارشد از Lehi, ترل است با صبر و حوصله منتظر فرصت خود را. سه ستاره جذب کردن که سرگرم UCLA, اورگان, خارجه کانزاس و BYU قبل از انتخاب Aggies, ترل به حال قابل توجهی از اعتیاد به مواد مخدره همراه او به کش دره و دلیل خوب است.

او برای اولین بار تمام تیم دولت (5A) تنگ پایان در لحی دبیرستان ارشد خود را در سال 2016 زمانی که او بريدن در 57 می گذرد برای 837 متری (14.7 متری در گرفتن) و هشت touchdowns.

کار خود را در مدیریت تا کنون بوده است قطعا کمتر پرکار — ترل 33 پذیرایی برای 341 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در سه سال — اما پیش از سقوط اردوگاه او رهبر در محل باشگاه وانجمن.

“کارسون بدیهی است که دارای بیشترین تجربه و بازی بسیار خوبی در سال گذشته” ایالتی یوتا مربی گری اندرسن گفت.

تجربه مهم ترین چیز ترل به ارمغان می آورد به جدول کنار از 6-پا-5, 245 پوند قاب.

“من شده است در حالی که برای” ترل گفت. “و من تا به حال برخی از خاتم در مقابل من نشان می دهد من این طناب با دوستانم و داخ. آنها هر دو به حال خود نوع سبک بازی است که من سعی کردم برای قرار دادن به بازی خود را.”

انتظار نداریم که ترل به عنوان پرکار یک پاس گیر به صورت ریموند یا Repp ، در حملات هماهنگ را Bodie Reeder سیستم های تنگ پایان موقعیت است چند وجهی — مدیریت اغلب در دو انتهای تنگ مجموعه — مسلما دوم-سخت ترین موقعیت به استاد پس از کارفرمایی.

“بسیاری وجود دارد که می دانم بسیاری که متفاوت است” ترل گفت. “مربی Roc (Bellantoni) و مربی DJ (Tialavea) به ما بگویید که در همه زمان ها است که علاوه بر کارفرمایی های تنگ پایان به دانستن بیشتر در این جرم. آنها درخواست بسیاری از ما است.”

LSU linebacker K’Lavon Chaisson (18) جنگ ایالتی یوتا تنگ پایان کارسون ترل (88) در نیمه دوم یک بازی فوتبال کالج در Baton Rouge, La., چهار شنبه, اکتبر. 5, 2019.
جرالد هربرت آسوشیتد پرس

بسیاری از این درخواست به تصویب مسدود کردن چیزی ترل واقعا انجام می شود و در عین حال از او انتظار می رود که منجر به یک گروه از تنگ به پایان می رسد که به تمرکز بیشتر بر مسدود کردن طرح — گروه دیگری خواهد بود از تصویب ابتلا به انواع.

“ما در حال تصویب مسدود کردن این, سال,” او گفت:, “و وجود دارد بسیاری از چیزهای جدید است که من احساس می کنم بسیار راحت اما من واقعا هیجان زده به یاد بگیرند. من به خصوص هیجان زده به یاد بگیرند که تصویب مسدود کردن. من خیلی خوب نیست در آن. من هرگز O-خط در زندگی من پس از آن است که رفتن به سرگرم کننده است.”

یک فصل سپری شده در ترانشه نیست به احتمال زیاد جواب برای فردی تمجید و شناخت اما در این مرحله در حرفه خود ترل بیشتر علاقه مند به موفقیت تیم به هر حال.

“بسیاری از اهداف من تبدیل شده به تیم, اهداف,” او توضیح داد. “من واقعا می خواهید را به نفع خود غرب کوه قهرمانی. خواهد بود که واقعا شیرین است. پس مربی اندرسن آمده است به عقب, من دیده ام نگاه اجمالی از آنچه در آن بود, آنها, برنده WAC (غربی کنفرانس ورزشی). برنده شدن در یک کنفرانس قهرمانی تبدیل شده است و انگیزه من. من واقعا می خواهید را به نفع خود است. من فکر می کنم که خواهد بود واقعا خاص است و چیزی که من را نگه دارید برای بقیه زندگی من است.”

و چه کسی می داند در مسیر به این عنوان ترل به خوبی ممکن است باد تا آخرین در یک خط-کنفرانس کالیبر Aggie تنگ به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>