ایالتی یوتا دارای ناراحت فکر وایومینگ در حال حاضر چهره های شماره 5 ایالتی سن دیگو در غرب کوه قهرمانی بازی

لاس وگاس — شعارهای “MVP MVP” برای چندمین بار در این Thomas & Mack Center در شب جمعه و هر کس در ساختمان می دانستند که هرد شد و فریاد کردن در مورد.

ارشد گارد سام مریل سال گذشته غرب کوه کنفرانس بازیکن سال که از عنوان این سال به سن دیگو ایالت ملاکی فلین به ثمر رساند 18 بازی خود را بالا 27 امتیاز در نیمه دوم به کمک ایالتی یوتا نگه دارند ناراحت فکر وایومینگ 89-82 در نزدیک تر از حد انتظار MWC مسابقات نیمه نهایی.

شنبه بعد از ظهر همان کسانی که طرفداران را دریافت matchup تقریبا همه در لیگ می خواستم: مریل و دفاع از قهرمان مدیریت در برابر فلین و شماره 5-رتبه ایالتی سن دیگو در بازی های قهرمانی است.

Tipoff است در 3:30 p. m. MST و این بازی خواهد بود تلویزیونی توسط CBS.

مریل به سادگی بیش از زمان برای شکستن باز, تنگ, بازی کردن, کشش, هدف قرار دادن جامپر در سه مستقیم اموال به Aggies 11-نقطه کوسن. این یک MVP-مانند عملکرد, اما فلین نیز تا به حال یک شب جمعه به ثمر رساند 22 امتیاز در یک 81-68 نیمه نهایی برنده بیش از Boise State.

“از آن زمان به کار” مریل گفت و اشاره کرد که او ساخته شده برخی از فوق العاده سختی عکس های مقابل خود را در, دوست, دوست سابق مشاهده آسمان بالا ستاره جیک Hendricks.

“من فکر می کردم سام مریل ساخته شده برخی واقعا بزرگ و به موقع سختی عکس پایین کشش” گفت: وایومینگ مربی آلن ادواردز.

در انتهای دیگر از دادگاه دوم-گلزن پیشرو در مدیریت تاریخچه تا به حال برخی از کمک 7-پاورقی Neemias Queta ثبت سه از پنج بلوک در فینال سه دقیقه برای جبران برخی لرزان رایگان-پرتاب تیر اندازی است که اجازه وایومینگ به صورت منطقی ،

مریل نیز اضافه شده و هفت پاس گل و چهار ریباند در حالی که Queta تا به حال 21 امتیاز و شش ریباند برای رفتن با او فوق العاده دفاعی تلاش است.

“چه می گویند ؟” گفت: Utah State مربی کریگ اسمیت. “در ماه مارس, این است برای زنده ماندن و پیشرفت. و این چیزی است که ما انجام دادیم.”

با توجه به بسیاری bracketologists این پیروزی به احتمال زیاد به دست آورده Aggies حداقل یک NCAA Tournament در بزرگ پیشنهاد; آنها می تواند پاک کردن تمام شک یک هفته از روز شنبه اگر آنها می تواند دست کشیدن از یک بار مورد ضرب و شتم آزتک پس از از دست دادن دو بار به SDSU در کنفرانس های نجومی.

Kenny پرورش led وایومینگ با 18 امتیاز و تقریبا پرسشگری دارد نگه داشته کابوی ها — که برنده دو بازی های کنفرانس — و در آن پس از مدیریت کوبید UW 68-45 در لرمی و 78-58 در لوگان در جلسات قبلی.

“همه در این نگاه به عنوان یک سیندرلا وضعیت” ادواردز گفت. “اما این بچه ها هرگز متوقف باور به خود.”

گفته اسمیت: “آنها همیشه در حال نهایی ما احترام بگذارند. … آنها بازی باور نکردنی امشب.”

این Aggies (25-8) کنترل بازی اما هرگز نمی تواند تکان مزاحم کابوی ها و زمانی که UW Kwane سنگ مرمر دوم آمار دو پرتاب آزاد با چهار دقیقه, 43 ثانیه های باقی مانده را به ثمر رساند بود و در 66-66.

سپس مریل, Queta و جاستین باقلا که تقریبا تا به حال دو دو با نه امتیاز و 10 ریباند و فلسفه Aggies به نفع خود. لوبیا ساخته شده یک زن و شوهر رایگان پرتاب Queta خود را ضرب و شتم مدافع کردن دادگاه برای سریع لیآپ و مریل به کار می رفت مانند او شنبه شب هنگامی که او تا به حال 29 در مدیریت را 75-70 پیروزی, New Mexico.

وایومینگ آمد شلیک از محدوده طولانی به امید پس گرفتن سحر و جادو از آن رو آن را به ناراحتی از شماره 6 ایالت کلرادو و شماره 3 نوادا دو روز گذشته. کابوی’ هفت شات تلاش بودند از فراتر از قوس و به اندازه کافی کاهش یافت و آنها را به نگه داشتن سرعت با دوم کشت Aggies برای بسیاری از نیمه اول.

اما پس از شکارچی مالدونادو آمار trey با حدود هشت دقیقه باقی مانده در نیمه اول وایومینگ رفت و نزدیک به شش دقیقه و بدون یک هدف زمینه گم شده هفت راست تلاش است. یکی مسدود شده بود Queta که احساس خود را جو و شاید پس از آن در زمان و ساخته شده 18-بالا و پایین صفحه.

Queta رهبری Aggies با 12 در نیمه اول با امتیاز 5-برای-5 تیر اندازی.

ایالتی یوتا کمک بر 12 از آن 14 نیمه اول سبد و تا به حال فقط دو گردش در 15 دقیقه اول. تنها 7 از 12 پرتاب آزاد تیراندازی نگه داشته و مدیریت سرب از بالونی به دو چهره است.

اعدام شد و نه به عنوان ترد تهاجمی در نیمه دوم به عنوان وایومینگ دفاع محکم.

نیمه دوم شروع بسیار مانند نیمه اول به عنوان وایومینگ قطع به مدیریت را 38-31 حاصل کار دو تیم منجر شود در Trevon تیلور 3-نقطه بازی و یک جفت 3-اشاره گرها توسط مالدونادو و جیک Hendricks, یک آسمان نمای بالا محصول.

گرگ میلتون سوم زمین به نمره چهار مستقیم امتیاز و دریافت وایومینگ در زمینه هدف دو فاستر — 22% 3-نقطه تیرانداز — آمار سه مستقیم دوربرد جامپر برای دریافت وایومینگ در یک نقطه در 58-57. مریل سه righted این Aggies با 7:30 left; چند دقیقه بعد مدیریت دانشجویی بخش شعار برای قهرمان خود را به عنوان Aggies شروع به آماده شدن برای خود, دوم راست, سفر به عنوان بازی.

مریل در حال حاضر به ثمر رساند 2,171 امتیاز و رتبه سوم در لیگ تمام وقت حرفه ای به ثمر رساند لیست پشت BYU را Jimmer Fredette (2,599) و SDSU را براندون هیت (2,189). او گذشت وایومینگ براندون سارکوم (2,168) شب جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de