ایالتی یوتا نگه می دارد NCAA Tournament امید زنده با هیجان 75-70 پیروزی جدید مکزیک در MW یک چهارم نهایی

لاس وگاس — هنگامی که آن زمان به رول تاس پنج شنبه شب در لاس وگاس ایالتی یوتا مربی کریگ اسمیت قرار دادن توپ بسکتبال در دست خود سالمندان است.

و آنها تحویل داده شاید حفظ Aggies’ امید به یک در بزرگ اسکله در مسابقات NCAA اگر آنها نمی توانند برنده غرب کوه مسابقات برای دومین سال متوالی.

سالمندان سام مریل و Diogo بریتو ضربه بزرگ 3-اشاره گرها در فینال سه دقیقه و جاستین باقلا مسجل آن را با بسیار خوب در داخل سبد با 19 ثانیه های باقی مانده به عنوان مدیریت برگزار شد خاموش نیومکزیکو 75-70 در یک چهارم بازی Thomas & Mack Center.

“این یک heckuva کالج بسکتبال بازی گفت:” مدیریت مربی کریگ اسمیت. “جنون ماه مارس است که قطعا در اینجا.”

بازیکنان در ایالتی یوتا نیمکت تحسین در نیمه اول این تیم غرب کوه کنفرانس مسابقات NCAA کالج بسکتبال بازی برابر مکزیک در روز پنج شنبه 5 مارس سال 2020 در لاس وگاس. (AP Photo/اسحاق Brekken)
AP

قبل از باقلا سبد بزرگ که به Aggies (24-8) نهایی خود را در پنج نقطه سرب مریل و بریتو ترکیب شده بود به نمره 12 مستقیم امتیاز برای مدیریت. نیومکزیکو (19-14) آمد تا کوتاه در یک زن و شوهر 3-نقطه تلاش می کند در ثانیه های پایانی و Aggies نفس آه بزرگ امداد به عنوان نهایی زنگ صدا.

بریتو سبد که با 1:08 باقی مانده و شکست یک 70-70 کراوات ممکن است بزرگترین پرتغالی بازیکن حرفه ای است.

“من تو را دیدم من تا به حال به آن مرحله” گفت: بریتو اشاره کرد که گارد نقطه آبل پورتر صدمه دیده بود یک قادر به گرفتن توپ-رسیدگی به وظایف.

ایالتی یوتا خواهد شد و در صورت برنده اواخر نوادا — وایومینگ بازی در یک نیمه نهایی شب جمعه در ساعت 9:30 p. m. MST.

مریل به پایان رسید و با 29 امتیاز در 10 از 15 تیر اندازی در حالی که بریتو اضافه 15 و لوبیا تا به حال 10 امتیاز و 15 ریباند.

“به عنوان یک تیم ما فقط یک راه” مریل گفت. “این که چگونه از آن است.”

Jaquan لایل led UNM با 20 و کوری Manigault اضافه شده 18.

“من نمی توانستم مربی ما را به پیروزی” یک چشم پر از اشک نیومکزیکو مربی پل ویر گفت: در postgame کنفرانس خبری. “این بچه ها بازی قلب خود را.”

در واقع ناراحت فکر Lobos به حال 57-46 سرب با کمتر از 10 دقیقه باقی مانده.

اما در ازدحام پس از یک وقفه نامیده می شد با 9:41 چپ و مدیریت را NCAA امید طناب اسمیت به طور مستمر خاطر نشان کرد نیروهای نظامی خود را برای حفظ وقار و آرامش.

رو به Lobos برای دومین بار در پنج روز Aggies در کنترل زمانی که Alphonso اندرسون آمار یک جفت از پرتاب آزاد پس از یک تاخیر طولانی به مدیریت یک 42-36 منجر 16:53 چپ.

اما مریل برداشت سوم و چهارم خطا را در دو دقیقه کشش بلافاصله پس از آن و به سمت نیمکت. یک 12-1 جدید مکزیک اجرا به دنبال به عنوان Lobos انداخته ستمکاران کامل-دادگاه مطبوعات و مدیریت پژمرده با رهبر خود به دنبال درمانده از حاشیه و گارد نقطه ضرب دیده است.

باقلا متوقف خونریزی با داخل سطل پیرایش UNM را منجر به 49-45 در زیر 12 رسانه ایست. مریل آمار یک جفت از پرتاب آزاد با 3:20 باقی مانده را به آن گره در 65-65 و راه اندازی وحشی نهایی چند دقیقه.

اما آن را در خود چشم 3-اشاره گر از NBA محدوده بیش از UNM کیت مک گی با 2:43 باقی مانده است که خواهد شد به یاد Aggie وفادار برای سال آمده است. مریل در حال حاضر به ثمر رساند 2,144 امتیاز و رتبه چهارم در لیگ تمام وقت حرفه ای به ثمر رساند لیست پشت BYU را Jimmer Fredette (2,599), SDSU را براندون هیت (2,189) و وایومینگ براندون سارکوم (2,168).

“او یک بازیکن بزرگ است و من می توانم پیدا کردن یک راه برای متوقف کردن او را هنگامی که آن را اهمیت” ویر گفت. “او عالی بود امشب.”

یک داور سیگنال 3-اشاره گر توسط یوتا دولت سام مریل در طول نیمه اول این تیم غرب کوه کنفرانس مسابقات مردان NCAA کالج بسکتبال بازی برابر مکزیک در روز پنج شنبه 5 مارس سال 2020 در لاس وگاس. (AP Photo/اسحاق Brekken)
AP

این Aggies ساخته شده فقط 2 10 3-نقطه تلاش در نیمه اول اما افست که توسط outscoring این Lobos 18-6 در رنگ. UNM بود 5 از 17 از 20 دقیقه.

سال گذشته مدیریت و UNM بسته بود 39-39 در حاصل کار دو تیم در یک مگاوات چهارم بازی قبل از Aggies برنده 91-83 در راه خود را به این مسابقات عنوان شده است.

“آن را به طوری که شما رو قادر به پیروزی در برابر هر سبک شما بازی” اسمیت گفت.

و شما با قرار دادن توپ در دست خود را سالمندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>