ایالتی یوتا ستاره linebacker دیوید وودوارد پلاریزه NFL چشم انداز

لوگان — هنگامی که خبر شکست بیش از چهار ماه پیش در دسامبر. 16 که در حال حاضر سابق ایالتی یوتا linebacker دیوید وودوارد تا به حال تصمیم به چشم پوشی خود را در فصل ارشد و اعلام, برای سال 2020 پیش نویس NFL آن به عنوان یک شگفتی به چند.

در چهار فصل با Aggies — او redshirted خود را در سال اول در سال 2016 — وودوارد انجام شده بود تقریبا همه چیز را به هر کسی که می خواسته اند از او.

وجود دارد که معروف به پردازد و بسیاری از آنها — 256 در مجموع 89 درصد از آن در آمد او دانشجوی سال دوم و سوم فصل است. پرتاب در بقیه تولید خود را در داخل linebacker — او مجبور شش گیر میکنه در دو فصل — و آن است که جای تعجب نیست که چرا وودوارد مفتخر شد و دوباره و دوباره و دوباره در طول دانشگاهی حرفه ای.

او یک طرفدار فوتبال تمرکز تیم آمریکایی یک آسوشیتد پرس سوم-تیم All-American PFF کوه غرب بازیکن دفاعی سال و یک فیل استیل برای اولین بار تمام تیم-غرب کوه بازیکن که فقط در سال 2018 است.

این فصل با وجود بازی تنها هفت بازی قبل از دست رفته باقی مانده از سال با پایان فصل آسیب وودوارد بود خوب به اندازه کافی برای به دست آوردن اولین-تیم All-غرب کوه افتخارات.

“او یک بازیکن فوق العاده,” ایالتی یوتا سر مربی گری اندرسن گفت. “شما نمی توانید جایگزین, چوبی, در, کاملا رک و پوست کنده اکثر تیم ها در این کشور است. که فقط من شرط می بندم از تیم من بوده اند. زمانی که یک بچه نقش بازی به عنوان بسیاری از او شده و او هنوز هم تیم اول همه-کنفرانس که دیوانه است. کسانی که نمی همدردی آرا که از مربیان است. کسانی که رای زیرا که شخص تغییر بازی و آنها می دانستند که او بود. او یک ویژه بازیکن.”

و او یک بازیکن که همیشه خواهد بود سپاسگزار برای زمان خود را در ایالتی یوتا.

“من چهار سال در ایالتی یوتا شده اند برخی از بزرگترین روزهای زندگی من” وودوارد نوشت: زمانی که او اعلام کرد قصد خود را به حرکت به NFL. “من می خواهم برای تشکر از هر یک از شما برای کمک به ایجاد چنین خاطرات ویژه ای است که یک عمر گذشته.”

با زمان خود را به عنوان یک Aggie بیش وودوارد خواهد شد هزاران تن از آرای که در پیش نویس NFL, شروع, شنبه شب و در ادامه از طریق پنج شنبه. او تا حد زیادی انتظار می رود به شنیدن نام خود را به نام اما هنگامی که و که در آن داستان دیگری است در دسترس نباشد.

Bleacher Report مت میلر است که بسیاری امیدوار در رابطه با وودوارد. او المپیا بومی رفتن در دور چهارم با 140 انتخاب کنید به فیلادلفیا ایگلز.

Drafttek در ضمن دارای وودوارد در جدول تا دور 7 و 232nd انتخاب کنید. ورزشی اخبار او را در انتخاب 141 در حالی که آمریکا معتقد است وودوارد خواهد صبر کنید تا انتخاب کنید 234.

عدم وجود یک اجماع کلی در اطراف وودوارد یک نتیجه از آسیب و ورزشکاری, نگرانی, همراه با خود چشمگیر, دانشکده تولید.

در برخی از چشم ها مانند پیش نویس شبکه جو مارینو تولید بیشتر نگرانی.

“وودوارد شده است فوق العاده مولد طی دو فصل برای Aggies حساب خود را پردازش استثنایی مهارت های آگاهی پیگیری زاویه و مقابله با توانایی” مارینو می نویسد. “با که گفت, عدم وجود خود را از ایده آل های ورزشی مشخصات و متواضع بازی قدرت در حال حاضر برخی از محدودیت ها در NFL. علاوه بر این سابقه پزشکی او است در مورد. با آن کنار وودوارد جذاب اولیه پایین گزینه در هر یک از 3-4 یا 4-3 به عنوان یک مایک linebacker در حالی که ارائه ارزش در تیم های ویژه بخش.”

دیگران بر این باورند که آسیب گلایه و کمتر از مطلوب اندازه گیری می شود از اهمیت بیشتر از هر چیز وودوارد را در کالج.

“وودوارد به نظر نمی آید بخشی از NFL linebacker با قد کوتاه و اندام و توسعه نیافته قاب” NFL.com تحلیلگر لنس Zierlein می نویسد. “او زیر متوسط ورزشی صفات و فاقد سرعت به طیف وسیعی از حاشیه به حاشیه. او را غریزی و پخش با یک سگ پرنده را حس ردیابی با سازگار توانایی برای پیدا کردن فوتبال است. او فعال و دشوار اما ممکن است لازم ابزارهای فیزیکی برای ترجمه به یک NFL ، اولین و مهمترین, او باید به ترخیص کالا از گمرک توسط NFL پزشکی کارکنان در NFL سراغ ترکیب.”

بدون توجه به جایی که او به پایان می رسد تا اندرسن معتقد است وودوارد در نهایت به موفقیت پیدا کنید.

“دیوید فوق العاده بازیکن فوتبال و او به همه چیز او تا به حال به این برنامه در طول زمان خود را در اینجا” اندرسن گفت. “این بازی است که او در برابر ایالتی کلرادو زمانی که او برداشت و توپ را از دست او آن را در برابر ویک فارست و آنها آن را به نام مرده — من نمی دانم چگونه بچه ها را می کند مانند آن است. من نمی دانم چگونه. من نمی دانم چرا. که زمانی که شما می دانید شما یک ویژه بازیکن. دیوید موفق خواهد بود در هر چه او بخواهد انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im