یوتا دولت اردن عشق یک مرد فقیر پاتریک Mahomes,’ یک NFL مربی می گوید

سالت لیک سیتی — زمانی که ایالتی یوتا کارفرمایی اردن عشق داده شد شانس خود را به اثبات طول NFL سراغ ترکیب هفته گذشته او ثابت به کار.

سابق Aggie است که تا حد زیادی به عنوان یکی از بالا کارفرمایی چشم انداز در سال 2020 rookie کلاس و بعد از دیدن تمرینات خود را در ترکیب عشق و داده بود بالا و ستایش نسبت به یکی از NFL نخبگان جوان سیگنال گیرنده همانطور که گفته توسط NFL.com’s کیمبرلی جونز.

“و قبل از تمرین و پیش بینی در مورد یوتا دولت اردن عشق کاملا آمد درست است. ‘ما در حال رفتن به سازمان دیده بان او را بزنند و ما در حال رفتن به سقوط در عشق با او یکی ارزیاب پیش بینی کرده بود به من گفت:” جونز نوشت.

“به خوبی آنها را انجام داد. یک سر مربی گفت: او را دیدم عشق به عنوان یک ” مرد فقیر (پاتریک) Mahomes.’

“من فکر می کنم من فک کاهش یافته است چرا که این مربی یک کار بسیار دشوار و گریدر.

“‘من گفت: مرد فقیر“او گفت:.”

LSU جو نقب زدن و آلاباما توا Tagovailoa به طور گسترده ای دیده می شود که بالای دو quarterbacks انتخاب شود در سال 2020 پیش نویس NFL که می گیرد مارس 23-25 در لاس وگاس. دوست دارم هر چند می تواند سومین گرفته بیش از اورگان جاستین هربرت اگر رسانه های کارشناسان را باور.

از South Florida Sun Sentinel را Omar کلی: “وجود دارد مقدار زیادی از وزوز در مورد عشق که تلاش خود را در طول تاریخ و در فصل ایالتی یوتا در حال بالا 10 انتخاب و حدس و گمان است که دلفین ها به راحتی می تواند او را با پنجم به طور کلی انتخاب کنید اگر آنها راحت نیست با Tagovailoa سلامت, و یا اگر او انتخاب شده قبل از آنها خود را انتخاب کنید. عشق زنده است, بازوی انتشار سریع و ورزشکاری. اما او سبز است که نشان می دهد او به شما به احتمال زیاد نیاز به نشستن و تماشای برای یک سال است.”

با توجه به برخی از ملی پس از ترکیب مسخره پیش نویس عشق می تواند شنیدن نام او در اوایل دور اول. در اینجا نگاهی به چند ملی مسخره از روزهای اخیر و وجود یک موضوع در اینجا — شارژر و کلت.

NFL.com’s دانیل ارمیا

شماره 13 به طور کلی به Indianapolis Colts

“من اعتقاد دارم که کلت را در یک جانباز QB (به احتمال زیاد فیلیپ رودخانه ها) و این که اجازه خواهد داد که عشق مقدار زیادی از زمان برای توسعه” ارمیا نوشت.

ESPN تاد McShay (اشتراک)

شماره 6 به طور کلی به لس آنجلس شارژر

“تیم NFL می خواهید quarterbacks که می توانید در بازی امروز و این که دقیقا چه چیزی عشق می کند” McShay نوشت.

توجه داشته باشید: McShay ساخته شده 5000 $شرط بندی با همکار ESPN پیش نویس کارشناس مل Kiper که عشق خواهد بود پیش نویس بالاتر از هربرت.

CBS Sports’ رایان ویلسون

شماره 6 به طور کلی به لس آنجلس شارژر

“عشق measurables در حال خاموش نمودار و آن را کشش می کنم که برخی از تیم ها را مانند او بیش از جاستین هربرت” ویلسون نوشت.

Bleacher Report مت میلر

شماره 13 به طور کلی به Indianapolis Colts

“به عنوان NFL همچنان به تکامل در کارفرمایی عشق را مثبت متناسب با قالب تیم می خواهم” میلر نوشت.

دیگر محلی پیش نویس NFL لینک کلیک کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>