یوتا از دادگاه عالی افغانستان قتل محکومیت دختر مردی که به ضرب گلوله کشته گروهبان

سالت لیک سیتی — یوتا از دادگاه عالی وارونه شده است قتل محکومیت نوجوان گریز راننده که پسر کشته یوتا, شهرستان کلانتر Sgt. Cory Wride در سال 2014.

یوتا دیوان عالی کشور یافت معقول و منطقی وجود دارد احتمال یک هیئت منصفه را به اعدام محکوم شده که در حال حاضر 23 ساله Meagan Grunwald اگر اشتباهات داوران دستورالعمل در طول محاکمه او پس از “اعتماد به نفس ما در حکم گناه است تضعیف” رئیس دادگستری متی Durrant نوشت: در یک نظر منتشر شده توسط دادگاه جمعه.

سه نفر از همکاران خود موافقت; عدالت Thomas Lee عقیده داشت نوشتن او را باور نمی کند به درستی دستور هیات داوران را به یک متفاوت را در اختیار دارد ،

Grunwald وکیل داگ تامپسون گفت: او سوار به زندان ایالتی یوتا تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم یک ایمیل آگاه ساختن او از این نظر. هنگامی که او به او گفت یک محاکمه جدید شده بود دستور داد: “این لحظه ای احساسی,” تامپسون گفت: کاهش به جزئیات بیشتر.

Grunwald همچنان در زندان که در آن او شده است از جولای 2015 در باقی مانده محکومیت تشدید سرقت به اتومبیل چیس. در درجه اول جنایت اتهام حمل یک جمله از حداقل پنج سال و تا به زندگی است.

Grunwald که 17 سال داشت در زمان Wride مرگ نیست آتش یک شات است که بعد اما شد به همان اندازه مسئول به عنوان همدست به جنایات او پسر 27 ساله Angel Garcia-Juaregui.

گارسیا-Juaregui شات Wride به عنوان او نشسته بود خود را در پارک گشت وسیله نقلیه پس از او کشیده پشت Grunwald کامیون برای بررسی در وسیله نقلیه متوقف. Grunwald شهادت در محاکمه او در ابتدا معتقد بودند که شیشه در خودروی پلیس ضد گلوله بود اما به عنوان تعقیب در رفت و او شروع به ترس از افسر.

گارسیا-Juaregui بعد از درگذشت ضربات با پلیس در شهرستان Juab.

FILE: Nannette Wride holds a photo of her husband, Sgt. Cory Wride, while he is honored at the Capitol on Wednesday, March 12, 2014. Deseret News

Wride را بیوه Nanette Wride روز جمعه گفت تصمیم دادگاه چپ خود را در یک بار بی حس و هیستریک.

“من احساس می کنم به طور کامل خیانت یک سیستم شوهر من اعتقاد” او گفت:. “من انجام داده ام بسیاری از شفا و من احساس می کنم مثل من پرید پشت شش سال است.”

او گفت که او نمی تواند درک تصمیم دادگاه و معتقد است یوتا باید تشدید مجازات برای کسانی که درگیر در مرگ افسران.

“همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل من فقط خیلی علاقه مند این بدان دلیل است. شاید ما آموزش سیستم قضایی یک یا دو چیز” Wride گفت.

برنت Jex رئیس ایالتی یوتا برادرانه منظور از پلیس گفت: “توافق با لی نظر مخالف و خواهان یوتا کانتی وکیل iftf به تعقیب Grunwald دوباره.

“ما ایستاده با Wride خانواده و یوتا, شهرستان کلانتر دفتر و امیدواریم که iftf می کند درست و به دنبال عدالت” او گفت:.

Leavitt, برای بخشی خود را کاهش دهید چرا که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد بررسی نظر سخنگوی دفتر خود گفت.

در شفاهی در مورد تقریبا یک سال پیش از قضات تجزیه Grunwald نقش در Wride مرگ تلاش برای تعیین میزان که او می دانست که Wride خواهد بود به ضرب و زخمی در تیراندازی در Jan. 30, 2014.

Grunwald وکلای استدلال داوران دریافت نامناسب دستورالعمل ها است که منجر به یک نتیجه ای متفاوت در مورد او از اگر کاغذ بازی شده بود درست است.

معیوب دستورالعمل “اساسا تحریف قانون” و نادرست به کارگردانی منصفه را تلفظ کنند او گناه اگر آنها دریافتند او عمل بی پروا, Grunwald دفاع تیم استدلال کرد. آنها گفتند: این استاندارد برای تشدید محکومیت قتل بالاتر است و نیاز به یک فرد به عمل آگاهانه و به قصد کمک های اولیه در جرم و جنایت.

“است که بسیار مشکل ساز” تامپسون, وکیل او روز جمعه گفت. “این باعث می شود آن را آسان تر برای محکوم کردن کسی برای چیزی است که آنها نمی در واقع برای چیزی است که شخص دیگری انجام داد.”

او گفت: reversals مثل جمعه هستند اما “احساس کردم به شدت از ابتدا که این مسائل آنقدر مهم برای یک محاکمه خوب است که ما تا به حال یک شات خوب.”

Grunwald شهادت در دادگاه که او کشیده در مسیر دولت 73 در ایگل ماونتین که روز به خاطر او و گارسیا-Juaregui استدلال بودند. Wride کشف کامیون چراغ اضطراری و متوقف شد برای دیدن اگر کسی در کامیون نیاز به کمک و سپس بازگشت به خودروی گشت به نگاه کردن یک نام جعلی گارسیا-Juaregui به او داد.

Grunwald دوست پسر او را گفت: برای قرار دادن پا بر روی ترمز باز پشت پنجره و به طور ناگهانی شروع به شلیک او شهادت دادند. زمانی که پلیس بعد از آن واقع شده کامیون با Grunwald هنوز هم در پشت چرخ گارسیا-Juaregui به ضرب گلوله کشته و زخمی, یوتا, شهرستان کلانتر معاون گرگ شروود در سر. او جان سالم به در برد.

در سال 2018 یوتا دادگاه تجدید نظر پرتاب Grunwald را در محکومیت اقدام به قتل شروود بر اساس داوران دستورالعمل اما تایید محکومیت تشدید قتل و سرقت تشدید کرد و گفت “خطا شد بی ضرر” بر آن می شمارد.

یوتا دیوان عالی کشور موافقت کردند به گوش او درخواست تجدید نظر از این که بخشی از این پایین تر تجدید نظر حکم دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>