یوتا از دادگاه عالی اعتصاب کردن قانون اجازه می دهد سوء استفاده جنسی دعاوی در پرونده قاضی فدرال

سالت لیک سیتی — یوتا دیوان عالی کشور زده کردن یک قانون دولت اجازه داده است که قربانیان سوء استفاده جنسی شکایت دهه بعد از آن جانبداری در برابر یک زن که به اتهام سابق قاضی فدرال raped او را زمانی که او یک نوجوان شاهد و او یک وکیل تعقیب سفید supremacist serial killer.

دولت را بالا دادگاه 2016 قانون اساسی, پیدا کردن قوه مقننه ایالت یوتا نیست که قدرت به طور موثر پاک کردن اساسنامه محدودیت پس از آنها در حال حاضر به پایان رسیده است.

“مشکلات ارائه شده در یک مورد مثل این یکی قلب wrenching. ما عظیم همدردی با قربانیان کودک آزاری” عدالت توماس لی نوشت: در 22 صفحه ، “اما سوگند ما این است که برای حمایت از اطاعت و دفاع از قانون اساسی است.” چهار نفر از لی همکاران موافقت.

fƒAfter دولت قانون گذشت حدود چهار سال پیش تری Mitchell شکایت ریچارد رابرتز گفت که او مورد آزار قرار گرفته در سال 1981. رابرتز اعلام بازنشستگی خود را به عنوان قاضی در ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا همان روز.

میچل روز جمعه گفت او توسط دادگاه خواهد شد اما همچنان به دنبال عدالت در بخش های بزرگ به ارمغان می آورد در مورد تغییر برای دیگران که قربانی شده.

“من احساس می کنم آنها فقط با قرار دادن یک تشک خوش آمدید به یوتا برای هر درنده است که می خواهد به سوء استفاده از کودکان” میچل گفت. “این یک درنده پسند دولت تا زمانی که این است راه ما مسئولیت رسیدگی به همه چیز و این درست نیست.

وکیل او راکی اندرسون به نام نظر نوشته شده است “کاملا عجیب و غریب” و خروج از خود دادگاه پیشتر احکام. او گفت: مشتری خود را خواهد دادخواست برای دوباره شنیدن اگر چه این درخواست ها به ندرت اعطا شده است.

اندرسون گفت: 17 کشورهای دیگر را به تصویب قوانین مانند یوتا اندازه گیری.

“دیوان عالی کشور در مجموع سوء استفاده از قدرت خود فقط جاروب آن را ترک بسیاری از کودکان سوء استفاده جنسی قربانیان کاملا ویران” اندرسون گفت. “آنها شده ایم به طور کامل رول شده توسط سیستم است.”

لی عدالت که نویسنده نظر به نقل از تدوین کنندگان یوتا قانون اساسی و موارد دادگاه از اوایل روز استقلال آن است.

او نوشت که تا سال 2016 قانون ناشی از یک “سیاست معقول بر اساس” گره خورده است به رسمیت شناختن است که می توانید آن را به مردم سال های بسیاری برای آمدن به شرایط با آنچه که اتفاق افتاده است. اما لی گفت: راست به اساسنامه محدودیت دفاع واگذار شده است — و یا بی قید و شرط — مانند حق مالکیت یک فرد صاحب. کسانی که انواع حقوق فراتر از دسترس نمایندگان مجلس برای تغییر, او گفت:.

اندرسون استدلال کرده بود نمایندگان مجلس می تواند تداخل با این حقوق زمانی که آنها دلیل خوبی برای انجام این کار است.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما با استفاده از این ظاهرا محافظه کار مفهوم originalism در تفسیر قانون اساسی است و شما می توانید تا تاریخ در طول راه” اندرسون گفت.

رابرتز’ وکیل مدافع در استدلال برای $25 میلیون مورد بود را رد کرد و گفت: این قانون می تواند دعوت از یک سیل از ادعا. او اذعان کرد این دو نفر رابطه جنسی داشته اما گفت که با رضایت طرفین آغاز شد و پس از محاکمه.

یوتا مبتنی بر وکیل برای رابرتز معوق نظر خود را به واشنگتن مبتنی بر تیم حقوقی. یک وکیل وجود ندارد بلافاصله پس از بازگشت یک پیام جمعه.

به عنوان یک نوجوان Mitchell تماشا به عنوان دو نفر از دوستان خود را به ضرب گلوله کشته شدند و کشته شده توسط Joseph Paul Franklin, سفید supremacist که هدفمند سیاه جاگر در تصادفی در طول یک صلیب کشور داد و بیداد.

رابرت سپس 27, دیده می شد به عنوان یک ستاره در حال افزایش در واشنگتن که فرستاده شد به تعقیب یک حقوق مدنی مورد در برابر فرانکلین. میچل می گوید: سوء استفاده شد و پس از او خود را به تنهایی تحت پوشش آماده سازی خود را برای شهادت.

او گفت که او سرکوب خاطرات سوء استفاده برای چندین دهه تا رابرتز فرستاده او در سال 2013 در مورد فرانکلین اعدام در میسوری.

یوتا دادستانی کل بررسی اتهامات اما فایل اتهامات جنایی با استناد به سن رضایت در آن زمان بود 16.

میچل گفت: یوتا دادستانی کل و سنن مورد او از جمله با ارسال رابرتز خارج از گزارش خود را دادند و دیگر اطلاعات او ارائه شده بود قبل از او شکایت کرد و او را بدون دانش خود را.

میچل گفت: دولت شکست خورده است و بازماندگان از سوء استفاده جنسی در یک سطح گسترده تر. او گفت که او محروم شده است از کمک های متعدد سازمان به عنوان او است برخورد با تروما و عوارض آن مانند میگرن که اغلب در گذشته نزدیک به یک ماه و دردناک پشت گرفتگی به علت استرس است.

دفتر حفظ آن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در خط با استاندارد عمل در تحقیقات جنایی و در انطباق با قانون دولت است.

“تری میچل بود بدون شک قربانی Richard Warren رابرتز” دادستان کل سخنگوی ریچارد Piatt در بیانیه ای گفت. او با اشاره به دفتر ثبت یک شکایت در دادگاه فدرال که در آن رابرتز نشسته بود اما پرتاب و پس از او سمت چپ مشخصه. دفتر فرستاده نسخه در آن زمان به یوتا سنسور. اورین هچ و مایک لی و همچنین تشکر. Jason Chaffetz در امیدوار است که آنها خواهد kickstart قضایی استیضاح رسیدگی Piatt گفت.

در این هفته دادگاه نظر لی اشاره کرد رای دهندگان باید قدرت به اصلاح یوتا قانون اساسی در یک همه پرسی. اندرسون تاکید کرد که دولت سابق Rep. کن عاج که آورده 2016 اندازه گیری علنا گفت که او قصد دارد به فشار چنین ابتکار عمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de