یوتا شدند بازی مرگبار ‘هیچ پلیس بدون توقف’ بازی پلیس می گویند

سالت لیک سیتی — آنها آن را به نام “هیچ پلیس بدون توقف.”

یک گروه از نوجوانان در شهرستان میلارد بازی یک بازی که در آن آنها خواهد فیلم خود را در حال اجرا علائم توقف در حالی که رانندگی. اما “بازی” منجر به سقوط جدی و حداقل دو نوجوان در حال حاضر تعدادی از اتهامات عنوان شده علیه.

صرف نظر از اینکه نوجوانان به سادگی در تلاش بودند از آن لذت ببرید یوتا گشت بزرگراه سرهنگ نیک و خیابان گفت: بازی خطرناک شد قرار دادن زندگی در خطر است.

تحقیقات آغاز شد Feb. 25 وقتی که UHP سربازان در پاسخ به یک تصادف در دلتا در یک چهار راه تقاطع 2500 جنوبی و 1000 شرق.

“راننده خودرو شماره 1 موفق به توقف در توقف نشانه رفت و از طریق تقاطع زده و خودرو شماره 2” یک حکم جستجو استشهاد متحده است.

نیروی ناشی از برخورد دوم خودرو به رول و 62 ساله راننده خارج شد با توجه به استشهاد. اولین خودرو زد که توقف ثبت نام آمد به استراحت در یک زمینه است.

16-year-old boy رانندگی ماشین که زد علامت توقف و یک دختر 17 ساله ای که در صندلی مسافر.

62 ساله شد پرواز با هلیکوپتر به یک بیمارستان محلی در شرایط بحرانی و 17 ساله نیز گرفته شده با هلیکوپتر به “تروما بیمارستان” با توجه به استشهاد.

16-year-old مصاحبه شد و ادعا کرد او را نمی بیند توقف ثبت نام تا آخرین لحظه اما یک سپاهی اشاره کرد که در طول تحقیق که او “نمی بینم هر گونه ترمز قبل از توقف ثبت نام” با توجه به حکم.

سه روز بعد یک میلارد شهرستان کلانتر معاون تماس سربازان به آنها اطلاع او بوده است, تحقیق در مورد یک گروه از نوجوانان در منطقه دلتای “که یک بازی در حال اجرا علائم توقف در وسایل نقلیه و فیلمبرداری آن در تلفن های همراه” استشهاد متحده است.

خیابانی گفت: در این بازی بود به نام “هیچ پلیس بدون توقف.”

قبل از سقوط کلانتر نمایندگان دریافت کرده بود شکایت از ساکنان در منطقه مورد سرعت باعث اضافی گشت.

معاون پژوهش نشان داد troopers یک ویدئو او به دست آمده که آپلود شد به Snapchat شامل 17 ساله مسافری که مجروح شد. در این ویدئو پسر رانندگی است و به نظر می رسد “به عمد درایو را از طریق نشانه های توقف بدون توقف” با توجه به استشهاد.

در مارس 5, زمانی که سربازان اقدام به مصاحبه با 62 ساله که مجروح شد آنها صحبت کردیم به او دختر بالغ که “انجام اقدامات صرفه جویی در زندگی” است که در شب. او همچنین گفت که دو هفته قبل از آن تصادف او نزدیک بود ضربه با همان 16 ساله در همان تقاطع بعد از او فرار توقف ثبت نام با توجه به حکم.

یکی از بستگان به او گفت در مورد “جلوگیری از ثبت نام چالش است.”

“(او) نشان داد که نوجوانان بازی این بازی در تلاش برای اجرا به عنوان بسیاری از نشانه های توقف به عنوان آنها می توانید به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند” محققان نوشت.

خیابان گفت: UHP برنامه ای برای ملاقات با میلارد شهرستان دفتر دادستان در نظر گرفتن پتانسیل اتهامات جنایی که می تواند شامل جرم انگاری.

“نشانه های توقف وجود دارد به زور مردم را مناسب مواظب قبل از اقدام از طریق یک تقاطع و یا بر روی یک شاهراه. بدون نگاه به چپ و راست همراه با تایید تصویری که یکی دیگر از وسیله نقلیه عابر پیاده یا دوچرخه سوار است نه اقدام همراه مورد نظر خود را راه شما در حال قرار دادن زندگی در معرض خطر” خیابان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im