سالت لیک سیتی — حدود 75 نفر بسیج روز شنبه در ایالت یوتا کنگره آمریکا در حمایت از پیشنهاد قانون اسلحه تمرکز بر روی چگونگی تیرباران های دسته جمعی در مدارس و دیگر اماکن عمومی در حال ایجاد ترس در نسل فعلی دانش آموزان است.

کتی کرن گفت که او در حال رشد بود در نیویورک که در نزدیکی مدرسه ابتدایی تیراندازی اتفاق افتاده در کانکتیکات در سال 2012.

“من 9 سال هنگامی که تیراندازی اتفاق افتاده است. Overhearing خبری که 5 ساله بودند که به ضرب گلوله با اسلحه بودند که به راحتی در دسترس من شوکه شده” کرن به یاد می آورد در این تجمع است. “و هشت سال بعد از آن هیچ چیز تغییر کرده است.”

او گفت: او با ترس از گرفتن شات و انجام تیرانداز فعال آموزش در مدرسه است.

“صدای زنگ خطر آتش سوزی یک کوبیدن قفل صدا در راهرو, چیزهایی که همه باید روال حتی خسته کننده, الهام بخش ترس در دانش آموزان سراسر کشور” با توجه به کرن.

“آن را ندارد به این راه. ما خسته از سیاستمداران تعیین حق ما را به ایمنی ما خسته از دیدن زندگی های گرفته شده از خشونت اسلحه ما خسته از بودن می ترسم در مدرسه در فروشگاه مواد غذایی در سینما و در خانه خود ما,” کرن گفت.

این تجمع — سقوط کرد که در روز بعد از دو سال سالگرد تیراندازی در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک فلوریدا — شروع با از یوتا جوانان تئاتر هنرستان انجام یک آهنگ به نام “ما خواهد مارس” که در آن نوشته شده بود توسط گروه و برنامههای این انجمن ملی تفنگ.

مارس برای زندگی ما و تفنگ و خشونت پیشگیری مرکز یوتا سازمان رویداد.

پوستر نمایش داده شد داخل کاپیتول ساختمان مدور که در آن رویداد برگزار شده بود مدرج هر نماینده مجلس در تلاش خود را برای اجرای قانون کنترل اسلحه.

سخنرانان متمرکز بر روی یک پرچم قرمز قانون یوتا HB229 با حمایت و برای بار سوم با تشکر. استیو دستی R-لیتون که اجازه می دهد اعضای خانواده و یا کسانی که نزدیک به یک تلقی در معرض خطر ابتلا به درخواست خود سلاح گرم بود تسلیم به اجرای قانون است. آنها همچنین صحبت در حمایت از زمینه های جهانی بررسی لایحه HB109 اسپانسر شده از طرف خانه رهبر اقلیت Brian King D-Salt Lake City. معترضان خواست هواداران به صدایشان شنیده شود در این موضوع به آنها گفت: آنها از ترس صورتحساب خواهد رنج کشیده در کمیته.

بسیاری در این مراسم گفت: آنها تا به حال یک ارتباط شخصی به خشونت اسلحه.

کارولین کلاله قربانی از سال 2007 تیراندازی در سالت لیک سیتی برقی مربع صحبت در مورد از دست دادن دخترش, کیرستن Hinckley, به تیراندازی. کلاله نیز به ضرب گلوله سه بار در نقطه ای خالی محدوده.

“این پاره های زندگی خانواده و دوستان ما برای همیشه از هم جدا. هیچ کس می خواهد به زندگی می کنند این نوع از زندگی” کلاله گفت: توصیف چگونه او از خانه و توانایی کار با توجه به جراحات او.

او معتقد است اگر یک بررسی زمینه های جهانی شده بود و قانون در زمان و همچنین به عنوان یک پرچم قرمز قانون تیراندازی احتمالا نمی خواهد رخ داده است. 18 ساله که به ضرب گلوله مادر و دختر و کشته شدن چهار نفر در مرکز آن روز تا به حال خریداری دو اسلحه مورد استفاده در عکسبرداری به طور غیر قانونی به خاطر او زیر سن قانونی کلاله اشاره کرد.

شرکت کنندگان Chiemi Maloy گفت: Deseret News, او عضو خانواده از دست به خودکشی به دلیل “به راحتی در دسترس” تفنگ.

“این مهم بود که من قبل از آن و از آن خواهد شد و حتی بیشتر برای من مهم است به عنوان آن را نگه می دارد اتفاق می افتد برای بیشتر خانواده ها است. اما از آن است که شخصی به خانواده من است و آن چیزی است که من در دبیرستان در حال رشد در مدارس ابتدایی از طریق مدرسه بالا است. من بخشی از نسل مستند من نمی که همان ترس” Maloy توضیح داد.

“و دیدن چگونه آن را تشدید کودکان و نوجوانان امروز است و نه فقط دلخراش اما بدتر که همه چیز در حال تغییر نیست به اندازه کافی سریع است و کودکان و نوجوانان در حفظ و رفتن را از طریق مستند و رفتن را از طریق ترسم. و من واقعا می خواهم که به تغییر” او گفت:.

رزماری گفت: کمتر از او مراقبت در مورد این موضوع “به عنوان یک مادر و به عنوان یک مادر بزرگ.”

“من کاملا اینجا هستم برای حمایت از تلاش مجلس برای کاهش خشونت اسلحه. من از حس مشترک قوانین اسلحه که نمی abridge متمم دوم. منظورم این است که همه می دانند که ما نمی اجازه می دهد برخی از اسلحه و ماشین آلات به فروش می رسد. ما همین کار را می توانید با سلاح حمله” کمتر گفت.

یکی از کمتر پزشکی مدرسه همکلاسی بود که به ضرب گلوله کشته شد در طول ویرجینیا تک تیراندازی در سال 2007 او گفت:. زن جوان وانمود به مرده در حالی که مسلح راه می رفت و در امتداد راهرو و دیگران در نزدیکی او را در نقطه ای خالی محدوده کمتر گفت.

اما زن زندگی می کردند و شد یک پزشک درمان افراد مجروح از خشونت اسلحه با توجه به کمتر.

“به طوری که داستان شخصی چیزی بود که من را جذب این جنبش اما متاسفانه این اتفاق بارها و بارها و ما فقط نیاز به انجام کاری درباره آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im