Utahn اتصال سالمندان با خرید مواد غذایی داوطلبان در حال حاضر جمع آوری پول برای کسانی که نمی توانیم غذا و دارو

سالت لیک سیتی — Hoang هکتار تلفن حلقه هر پنج دقیقه.

این زن 48 ساله برنامه نویس کامپیوتر مشغول بوده است مرد پس از او راه اندازی همسایه, کمک به همسایه در ماه مارس یک وب سایت است که جفت افراد مسن و یا ضعف سيستم ايمنی Utahns با نزدیکی داوطلبان خود را برای انجام خرید مواد غذایی و دیگر کارهای صورت رایگان.

“این است که اساسا زندگی من در حال حاضر گفت: Ha که گفت: Deseret News در یک ماه خود سایت انباشته بیش از 800 داوطلب در سراسر ایالت یوتا و انجام بیش از 500 درخواست. “من به سختی خواب در سه روز گذشته.”

و در حالی که به طور مداوم در به روز رسانی وب سایت از طریق فیلتر کردن درخواست ها و غربالگری داوطلبان کمک به کمبود خواب وجود دارد چیز دیگری نگه داشتن او در شب — مردم مجبور به عقب خود را درخواست.

حدود یک دوجین از مشتریان خود قرار داده اند در درخواست برای مواد غذایی دارو و یا سایر موارد ضروری تنها به لغو آنها را زمانی که آنها متوجه آنها به اندازه کافی پول ندارد.

“من باید بگویم این افراد ‘متاسفانه ما نمی توانیم هر چیزی را ما نمی هر گونه وجوه در حال حاضر'” Ha گفت. “این چیزی است که دلخراش بخشی است.”

بنابراین روز چهارشنبه در او ایجاد GoFundMe حساب — اگر او به اندازه کافی کمک های مالی Ha امیدوار است به ارائه تا $50 دلار به هر کسی که نمی توانیم اساسی غذایی و دارو و دیگر اقلام ضروری. پس از آن رفت و زنده GoFundMe مطرح است در اطراف $1,000.

“50 دلار می تواند پوشش هزینه پزشکی گفت: Ha یادآوری یک مورد که در آن مشتری سالمندان نمی تواند پرداخت هزینه داروهای تجویزی برای پسر مبتلا به اوتیسم. “چه کسی می داند, آن می تواند یک زندگی را نجات داد.”

این جریان از داوطلبان و درخواست به نظر نمی رسد که اجازه دادن تا در هر زمان به زودی و نه در هکتار که گرفته چند روز از کار معمول خود را به تمرکز بر روی کشورهای همسایه, کمک به همسایه. اما او گفت: Deseret News او در آرزوی آن روز که او می تواند بسته وب سایت خود را پایین.

“من خواهد بود بسیار خوشحال اگر وب سایت من است که دیگر مورد نیاز است که هدف” او گفت:. “نه به این دلیل آن را دشوار و یا به خاطر آن یک درد اما چون من می خواهم از این به پایان رسیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im