سالت لیک سیتی — دولت آمریکا با ارسال یک هواپیمای چارتر برای ژاپن به ارمغان بیاورد آمریکایی که بوده ام قرنطینه در یک شاهزاده خانم کشتی کروز پس Jan. 6 بازگشت به پایگاه های نیروی هوایی در کالیفرنیا یا تگزاس برای تست قرنطینه و یا مراقبت های پزشکی.

حداقل یک Utahn گفت: او شما را از پرواز برنامه ریزی شده است که به انتخاب مسافران در بندر یوکوهاما صفحه نمایش آنها به صورت نشانه و سپس آنها را پرواز به کالیفرنیا یکشنبه شب برای بیشتر آزمایش های پزشکی و نظارت است.

“من برنامه ریزی برای دریافت بر روی هواپیما فردا” گفت: ملانی Haering یک Tooele شهرستان ساکن که شوهر جان بود اولین Utahn با یک مورد تایید شده از Coronavirus در یک متن به Deseret News شنبه شب به وقت محلی در ژاپن است. جان Haering بود که جشن بازنشستگی با شش ماه سفر با همسر خود را باقی می ماند در یک اتاق جدا در یک چیبا بیمارستان و نخواهد بود واجد شرایط به خانه پرواز در منشور.

با توجه به سفارت آمریکا در ژاپن, وب سایت, یک نامه فرستاده شده به مسافران در یک ایمیل در فوریه. 15 در 3:24 توکیو و آن را ارائه می دهد شهروندان آمریکایی فرصتی برای بازگشت به ایالات متحده برای درمان.

“این یک پویا وضعیت” ایمیل فرستاده شده نامه است. “ما عمیقا سپاسگزار به خط کروز و دولت ژاپن برای کار مجدانه برای مهار و کنترل گسترش بیماری است. اما برای تحقق دولت ما مسئولیت به شهروندان ایالات متحده تحت قوانین ما و شیوه و همچنین به منظور کاهش بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی دولت ایالات متحده توصیه های فراوانی از احتیاط است که شهروندان ایالات متحده پیاده و بازگشت به ایالات متحده برای بیشتر نظارت است.”

دو یوتا زوج شده اند قرنطینه در کشتی — ملانی و جان Haering از یوتا کانتی و جری و علامت Jorgensen از سنت جورج. جان Haering برداشته شد از این کشتی حدود سه روز پس از تبدیل شدن به بیمار در اطراف Feb. 10. او مورد آزمایش قرار گرفت در بیمارستان در چیبا و تایید به کوروناویروس.

ملانی Haering تست شده است و گفت که او تبدیل شده است به طور فزاینده ای نگران چگونه این ویروس در حال گسترش است و اینکه آیا یا نه ماندن در کشتی بهترین گزینه برای او است. در متن اولیه روز شنبه او گفت: کاپیتان کشتی ساخته شده یک اطلاعیه که او را قرنطینه می توانید راه اندازی مجدد از “آخرین روز من cabinmate و من با هم بودند. بسیاری از سردرگمی و miscommunication.”

بعد از آن روز که شنبه شب در یوکوهاما او دریافت یک نامه از شاهزاده خانم کروز مقامات و همچنین به عنوان ایمیل از سفارت آمریکا در ژاپن است. آن ارائه گزینه ای را برای هر شهروند ایالات متحده است که ممکن است بخواهید گزینه ای غیر از آنچه کروز شرکت ارائه شده بود که به اقامت در کشتی در حال حاضر تحت شرایط قرنطینه و یا پیاده و اقامت در قرنطینه امکانات.

“این هواپیما وارد خواهد شد در ژاپن شب Feb. 16,” ایمیل گفت. “اتوبوس حرکت خواهد کرد شما و اموال خود را از کشتی به هواپیما. مسافران خواهد شد به نمایش علائم و ما در حال کار با شرکای ژاپنی به اطمینان حاصل شود که هر گونه علامتی مسافران دریافت مورد نیاز مراقبت در ژاپن اگر آنها در هیئت مدیره نمی تواند پرواز. هواپیما را از زمین در ایالات متحده در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا ، برخی از مسافران خواهد شد و سپس در ادامه بعد به لککلند ایر فورس بس در تگزاس است. ما ارائه اطلاعات در مورد مقصد نهایی خود را قبل از سوار شدن به هواپیما.”

در حالی که قرنطینه جدول زمانی ظاهر می شود در شار در کشتی کروز, آنها قطعی اگر مسافران بازگشت به ایالات متحده

“مسافران بازگشت به ایالات متحده از مناطق پر خطر هستند و نیاز به تحت قرنطینه” ایمیل گفت. “بر این اساس شما نیاز به بیشتر تحت قرنطینه از 14 روز هنگامی که شما در ایالات متحده می رسند. ما درک می کنیم این است که خسته کننده و تنظیم اما این اقدامات مطابق با دقیق سیاست های ما نهاد به حد پتانسیل گسترش این بیماری است. ما قدردانی خود را با تفاهم و همکاری و ارائه تمام کمک ما می توانیم برای حمایت از قرنطینه روند.”

این نامه نیز ارائه می گردد شوم واقعیت برای کسانی که انتخاب می کنید به ماندن در ژاپن برای قرنطینه و درمان و احتمالا برای کسانی که در حال حاضر در انزوا در چیبا.

“باید شما را انتخاب کنید برای بازگشت این منشور پرواز شما خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده برای یک دوره از زمان” در این نامه گفت. “مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به یک تصمیم نهایی در این زمینه است.”

آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است چه دیگر واجد شرایط Utahn علامت Jorgensen را انتخاب کنید برای هر دو همسر خود را به نظر می رسید به صمیمی او می تواند با در نظر گرفتن پرواز. همسر جری Jorgensen کردن گرفته شده است این کشتی ساعت قبل از اعلام و پس از در حال توسعه یک تب شب Feb. 14. او از حذف کشتی بعد از ظهر روز بعد گرفته و به انزوا تسهیلات.

Jorgensen شد و به نامعلومی تسهیلات چهار ساعت از کشتی ارائه یک به روز رسانی در یک ویدئو در رسانه های اجتماعی به ماندن در انزوا تضاد کامل با آنچه Haering تجربه در چیبا که در آن او گفت که او بسیار محدود گزینه های مواد غذایی و مجبور به خرید آب.

“آنها در حال گرفتن مراقبت خوب از من” Jorgensen گفت: مدل سازی ویژه خود “jammies” و نشان دادن جعبه شکلات و استارباکس او داده شد پس از ورود. مشتاق outdoorswoman که شیوه های پیلاتیز او گفت که او نگران بود در مورد گزینه های تناسب اندام.

“من گفت:” چه می توانم در مورد ورزش؟'” او گفت:. این تصویری بود خوش بین و امیدوار بوده و در زمان های طنز آمیز به خصوص که او نشان داد او غذا و صحبت در مورد انتخاب بین غذاهای ژاپنی و یا مک دونالد.

“من استفاده می شود به انجام یک keto رژیم غذایی را در نان” او خندید و بعد از اینکه در مورد خواسته تنظیمات مواد غذایی. “به خصوص از آنجایی که ممکن است تنها چیزی که من می خواهم. اما من بهترین من انجام خواهد داد.”

Jorgensen گفت: در این ویدئو که او احساس خوب به جز متوسط اما او باقی خواهد ماند در این مرکز برای دو هفته بدون در نظر گرفتن با توجه به کسانی که مراقبت از او را.

“کاملا رک و پوست کنده من ترجیح می دهم در اینجا در یک بیمارستان خوب از در بازداشتگاه” او گفت: این شایعات از آنچه در انتظار کسانی است که پرواز به ایالات متحده آمریکا در اجاره هواپیما به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس.

“این است آنچه در آن است,” او گفت: با توجه به او از دست رفته است سفر به نیویورک برای دیدن چند برادوی را نشان می دهد با دخترش و نوه. “ما بسیاری از مردم دعا برای ما. بخش ما در حال انجام یک بخش سریع برای ما. … این خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im