Utahns مشتاق به خارج به عنوان دولت غواصی به کم خطر سلامت دسته

سالت لیک سیتی — پس از بیش از دو ماه از قطعیت یوتا پارک های کسب و کار و دیگر مکانهای تفریحی یک بار دیگر درهای خود را به برخی از مشتاق Utahns.

“بیش از دو ماه گذشته ما دیده ایم آنچه پارک معنی به جامعه ما” گفت: بن هیل, مدیر اجرایی, در کاتن وود هایتز مرکز تفریح و سرگرمی. “من بسیار هیجان زده هستم که مردم می آیند و تجربه است که به نفع سلامت است که آنها می توانند نه تنها از لحاظ جسمی بلکه روحی نیز می شود.”

ورزشگاه شده اند اما آخرین بهداشت عمومی منظور در ایالت یوتا که رفت به اثر در 12:01 a. m. روز شنبه, مجوز استخر برای عملیاتی شدن دوباره با برخی از محدودیت.

“من نه تنها از دست شنا اما من از دست رفته ام من رفقا من شنا با” گفت: Dennis Magarow بود که شنا دور در کاتن وود هایتز تسهیلات. “این خوب است برای دیدن آنها را به عقب.”

مرکز گسترش خطوط به جای شناگران یک-به-یک-خط به عنوان جدید “زرد” کم خطر طبقه بندی توصیه ها توصیه می کنند.

“زندگی تغییر است” هیل گفت. “هر کسی که آمده تا کنون بوده است خیلی ممنون که ما باز است.”

حتی به عنوان محدودیت های اندکی برداشته و مردم مجاز به ترک خانه های خود به هر دلیلی در شنبه یوتا وزارت بهداشت گزارش اضافی 155 تایید موارد COVID-19 و دیگری مرگ آوردن تعداد کل موارد در ایالت یوتا به 7,068 و مرگ و میر به 78.

آخرین خبر از مرگ او بود سالت لیک کانتی زن بین سنین 18 و 59 که مثل اکثر دولت COVID-19-مربوط به مرگ و میر شده است زندگی در دراز مدت مراقبت از تاسیسات هنگامی که او قرارداد ویروس.

مقامات بهداشت اما باید گفت که تقریبا 4000 Utahns بهبود از COVID-19. آنها انتظار دارند با اندکی افزایش در تعداد موارد به عنوان اقتصاد بازگشایی و بیشتر مردم در خارج و در مورد.

ایالات متحده خدمات جنگل مقامات گزارش کامل پارکینگ در Stewart آبشار و کوه Timpanogos trailheads و وسایل نقلیه منتظر دو تا سه ساعت به جن Valley State Park در روز شنبه. خطوط بین می رود حدود 4:30 بعد از ظهر

ارتفاع ترامپلاین پارک در غرب اردن به حال یک خانه کامل در روز شنبه است اما محدود کردن ظرفیت اجتماعی را حفظ فاصله به بهترین شکل ممکن در هر رنگی توصیه های ارائه شده توسط دولت است.

“ما بسیار خوشحال به خدمت جامعه ما دوباره گفت:” تسهیلات مدیر کل Holt, Zach. او گفت: این مرکز منصوب تعیین شده تمیز کردن تیم به طور معمول پاکسازی پارک ها و “مطمئن شوید آن را بی خطر است.”

در فروشگاه نایک در ایستگاه پارک در فارمینگتون مردم منتظر در یک خط خارج از فروشگاه نزدیک به سه ساعت است. نایک شد اجازه می دهد فقط 17 نفر در داخل در یک زمان از جمله کارکنان در هر زمان advisement.

“من می دانستم که وجود دارد خواهد بود یک خط” گفت: Martin رودریگز که سوار از اگدن به یکی از اولین بار در فروشگاه در روز شنبه.

“اما این فروشگاه می دانید که چگونه برای دریافت, مردم اینجا,” خود, خواهر, دیزی رودریگز گفت. نایک ارائه شد 30% همه چیز در فروشگاه.

خطوط گسترش درب در همسایه خرده فروشان و همچنین می تواند کاربران ایستاده بود 6 فوت از هم جدا در حالی که انتظار برای دریافت در داخل. فارمینگتون را Ross Dress for Less محل شد اجازه می دهد 105 نفر در داخل در یک زمان — به عنوان کسی که آمد دیگری بود اجازه. ارسال شده در ساعت تغییر کرده بود اجازه می دهد ساعت جداگانه برای افراد در معرض خطر بالا برای coronavirus. فروشگاه ها ظاهر نمی شود نیاز به هر گونه پوشش صورت.

یک کارمند در راس کاهش یافته است که به نام او گفت که او “واقعا خوشحالم که” برای بازگشت به کار و تا به حال انتظار می رود جمعیت, به عنوان هر کس است که ماندن در خانه در طول دو ماه گذشته.

به طور کلی مردم به نظر می رسید مشتاق در مورد قادر بودن به دوباره حرکت آزادانه در مورد جوامع خود.

“ما در حال انجام بهترین ما می توانیم به دنبال دستورالعمل و مردم به برخی از حس ظاهر و داشتن آنها احساس شادی می آید که از سالم بودن” هیل گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 یا به عنوان خوانده شده آخرین توصیه های سفر coronavirus.utah.gov.

آخرین شکست یوتا موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر توسط بهداشت و درمان منطقه:

 • Salt Lake County 3,785; 335 بستری; 53 مرگ و میر.
 • یوتا, شهرستان, 1,471; 86 در بیمارستان بستری; 11 مرگ و میر.
 • Summit County, 400; 35 بستری; 0 مرگ و میر.
 • Davis County, 363; 29 بستری; 2 مرگ و میر.
 • وبر-مورگان 221; 28 بستری; 3 مرگ و میر.
 • جنوب غربی ایالت یوتا 209; 16 بستری; 3 مرگ و میر.
 • Wasatch County, 200; 9 بستری; 1 مرگ است.
 • San Juan County, 177; 18 بستری; 4 مرگ و میر.
 • یوتا کانتی 93; 6 بیمارستان بستری; 0 مرگ و میر.
 • Bear River, 87; 13 بستری; 1 مرگ است.
 • مرکزی یوتا 29; 2 بیمارستان بستری; 0 مرگ و میر.
 • TriCounty (Uinta حوضه), 19; 1 بیمارستان بستری; 0 مرگ و میر.
 • جنوب شرقی یوتا, 14; 0 بستری; 0 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im