سالت لیک سیتی — یوتا مربی Kyle Whittingham به آسانی اذعان دارد که Utes برخی از “سوراخ بزرگ” برای پر کردن در دفاع. هشت استارت از 2019 به رهبری به NFL سراغ ترکیب و یکی دیگر از فارغ التحصیلی.

“این یک بازسازی” Whittingham گفت. “کل دفاع است.”

علاوه بر نیاز به تعویض کل ثانویه و نام جدید شروع linebacker وجود دارد برخی از بزرگ خالی جلو. همه آمریکایی ها Bradlee Anae و Leki Fotu را تکمیل کرده اند واجد شرایط بودن خود را به همه-کنفرانس honoree جان Penisini.

از دست دادن Anae, Fotu و Penisini برگ در ترکیب خالی از 86 پردازد 29 توقف در پشت خط داد و بیداد, 16.5, کیسه و کیسه و چهار مجبور گیر میکنه.

یوتا خط دفاعی یکی از بهترین ها در این کشور در فصل گذشته بویژه در برابر اجرا شود. این Utes رتبه سوم را در سراسر کشور به 81.8 متری در هر بازی.

“ما می رویم به سوم یا چهارم بهترین مانند ما در سال گذشته ؟ که سختی بیانیه را” Whittingham گفت. “اما ما فکر می کنم در زمان این است که رفتن به بسیار خوب است.”

در حالی که اشاره به این خواهید بود برای به چالش کشیدن دفاعی هماهنگ کننده مورگان Scalley و مربیان Whittingham گفت: وضعیت ارائه خواهد شد یک فرصت برای بسیاری از چهره های جدید.

در پایان دفاعی وجود دارد این است که برخی از تجربه بازگشت. نویسنده میکا Tafua (47 پردازد) برای خود تاریخ و نجومی و بالا ذخیره Maxs Tupai (21 پردازد) خواهد بود ارشد.

Utah Utes defensive end Maxs Tupai (92) runs down Brigham Young Cougars wide receiver Aleva Hifo (15) as BYU and Utah play at Rice-Eccles Stadium in Salt Lake City on Saturday, Nov. 24, 2018.
یوتا Utes پایان دفاعی Maxs Tupai (92) اجرا می شود پایین بریگهام یانگ, خانمها بالغ گیرنده گسترده Aleva Hifo (15) به عنوان BYU و یوتا بازی در برنج-اکلز در ورزشگاه سالت لیک سیتی در روز شنبه, نوامبر. 24, 2018.
اسکات G Winterton, Deseret News

Tafua که 8.5 پردازد برای از دست دادن فصل گذشته است بی باک به آینده. اما Utes چند up-and-coming دفاعی به پایان می رسد در این برنامه به عنوان به خوبی.

Whittingham اشاره کرد که دانشجوی سال اول میکی Suguturaga برخی از زمان بازی در چهار بازی برای حفظ خود اشتباه وضعیت. او انتظار می رود بهتر است به دلیل آن است.

یک بازیکن دیگر با بسیاری از وعده است اشتباه اول بلیک Kuithe که مبارزه صدمات پس از پیوستن به این برنامه با برادر دوقلوی او برنت در سال 2018 است.

“جالب مرد. اگر او می تواند به سالم ماندن او یک معامله از یک بازیکن” Whittingham گفت. “چه Brant است به جرم او می تواند به دفاع.”

بلیک او ادامه داد: فقط بد شانس با صدمات.

اگر چه Whittingham اذعان می کند ممکن است یک منحنی یادگیری این Utes بسیار بالا در یک گروه سه نفره از درست اول — خاویر کارلتون (Juan Diego HS) ون Fillinger (گوشه دره HS) و تایلر Wegis (San Juan Hills HS کالیفرنیا).

Corner Canyon High School athletes Van Fillinger, right, and Josh Wilson smile as they sign their National Letters of Intent in Draper, Utah, on Wednesday, Dec. 18, 2019. Fillinger signed with Utah and Wilson signed with BYU.
گوشه کانیون دبیرستان ورزشکاران ون Fillinger راست و جاش Wilson لبخند آنها به عنوان نشانه ملی خود نامه از قصد در دراپر یوتا در چهار شنبه, دسامبر. 18 سال 2019. Fillinger امضا شده با یوتا و ویلسون امضا شده با BYU.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

“ما فکر می کنیم که آینده از d-خط تمام کسانی که بچه های جوان,” Whittingham گفت.

سه سالمندان — Viane Moala, Hauati Pututau و پیتا تونگا کمک خواهد کرد که مرد داخل کشور است. Whittingham پیش بینی کرد که Moala یک 6-پا-6, 315 پوند انتقال از هاوایی که پیوست Utes در سال 2018 خواهد بود احتمالا headliner در پردازد.

“بسیاری از پیشاهنگی که از طریق اینجا می گویند سال آینده او را به عنوان بهترین D-مقابله در Pac-12,” Whittingham گفت. “آنها او را تماشا عمل. او فقط اتفاق افتاده به پشت Leki و جان.”

این Utes نیز بسیار بالا در اشتباه اول Semisi Lauaki. سابق کالیفرنیا, دبستان ستاره (Leuzinger HS) پیوست این برنامه در 245 پوند است و از آنجا فله 6-پا-3 قاب تا 305 پوند است. Whittingham گفت Lauaki است “را به عنوان سریع به عنوان یک گربه” و آنها واقعا او را دوست دارم.

بازگشت مبلغان تنسی Pututau (شرق HS) و Aliki Vimahi (Kahuku HS, Hawaii) نیز جلب ستایش می کردند اخیر خط دفاعی signees کیانو Tanuvasa (Mission Viejo HS کالیفرنیا) و Tanoa Togiai (Rigby HS آیداهو).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de