یوتا علامت هارلن امیدوار است که college football kicks off به عنوان برنامه ریزی شده

سالت لیک سیتی — وجود یک جدول زمانی از انواع وقتی که می آید به یوتا-BYU football بازی در برنج-اکلز ورزشگاه در سپتامبر. 3. اگر چه وجود دارد مقدار زیادی از حدس و گمان در مورد چگونگی و زمانی که فصل بازکن بین Utes و خانمها بالغ ممکن است در میان coronavirus همه گیر شروع تا تاریخ برای تمرین می توانید بگویید داستان.

علامت Hartan, یوتا, ورزشی, مدیر اشاره می کند که یک اجماع کلی در حال ظهور است که آن را شش تا هشت هفته برای دانشجویان ورزشکار در حال بازی فوتبال در بهترین شرایط ممکن برای رقابت در این سطح.

“است که در مجموع باید تصمیم گرفت. اما من فکر می کنم که به طور کلی چه مدت زمان است” گفت: هارلان که اضافه شده است که برخی از تیم باید هفته صفر خرما و نیاز به شروع حتی زودتر.

شش هفته از آماده سازی برای یوتا و BYU به معنی شیوه نیاز برای شروع بعد از جولای 23.

“این نوع که در آن شما باید. و اگر شما وجود دارد شما باید برای تصمیم گیری در مورد تغییرات به فصل” هارلان گفت. “بنابراین پس از ما قطعی است که باز گشت قطعه پس به صحبت می کنند, پس از آن من فکر می کنم ما می توانید شروع به آماده شدن برای آن چیزهایی هستند که در در آن تاریخ خاص.”

یوتا 2020 فوتبال برنامه شروع می شود با سه nonconference بازی. بعد از باز کردن با BYU این Utes میزبان ایالتی مونتانا در سپتامبر. 12 و سفر به وایومینگ در سپتامبر. 19. Pac-12 بازی آغاز می شود هفته بعد در کالیفرنیا طلوع در پایان فصل کشش از تاریخ برگزاری کنفرانس که شامل بازی های خانگی برابر USC (Oct. 2) واشنگتن (Oct. 17), آریزونا (Nov. 7) و ایالتی اورگان (Nov. 14) و همچنین جاده مسابقات در واشنگتن (Oct. 10), UCLA (Oct. 29), ایالتی آریزونا (Nov. 21) و کلرادو (Nov. 28).

“ما خیلی دوست دارم برای به دست آوردن تمام 12 بازی. ما هیجان زده در مورد همه مخالفان که در حال آمدن به برنج-اکلز و کسانی که ما در حال رفتن برای دیدن. که ما در طرح آن را به عنوان امروز نشسته و این چیزی است که من امیدوارم که این است که” هارلان گفت. “اما ما نیز باید آماده برای انطباق و کار در سراسر گزینه های که اجازه می دهد تا ما را به دریافت به عنوان بسیاری از بازی به عنوان ما می توانیم.”

هارلان اذعان کرد که nonconference بازی خارج از دروازه در حال بدیهی است که آنهایی است که می تواند بسیاری نهفته هر نوع تاخیر از آنجا که از virus. او گفت: آن را یک “صبر و انتظار” وضعیت به عنوان کارشناسان بهداشت و دانشگاه و رهبری دولت ارائه اطلاعات است. جمعی تصمیم گیری خواهد شد مشغول به کار در این کنفرانس است.

“من قطعا مثبت باقی می ماند که ما می توانید شروع به فوتبال بلکه واقع بینانه است که ما باید به برنامه ریزی برای سناریوهای مختلف به عنوان آنها را توسعه دهد. نه زبان به عنوان یک عضو (NCAA) فوتبال نظارت کمیته اما فقط به عنوان یک مدیر دو و میدانی در یک Pac-12, ما همچنان به کار با لیگ ما به مقابله با همه چیز به عنوان آنها می آیند” هارلان گفت. “اولین چیزی است که واقعا کار جمعی به تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از هفته آن را به صورت یک دانش آموز-ورزشکار آماده می شود به عقب می آیند و رقابت نه فقط در فوتبال بلکه در همه ما سقوط ورزش و توافق جمعی در سراسر کنفرانس ما و کشور در این زمینه است. این چیزی است که درست در مقابل از ما.”

آن باقی مانده است دیده می شود اگر این بدان معناست که هر دانشگاه است و در حال اجرا — گذشته از آنلاین عملیات — یک بار دیگر. هارلان گفت که می خواهد یک پردیس-توسط-پردیس تصمیم گیری است.

“من فکر می کنم قطعا آن را می سازد بسیاری از حس است که دانشگاه شما باید در برخی از عملیاتی که بسیاری از دانشجویان ورزشکار رسمی در تمرین,” او توضیح داد. “ما قطعا می دانیم که در تابستان ما دانشجو-ورزشکاران در یک سال معمولی هستند در اینجا در مدرسه کار را انجام ما جور چیزها. اما من فکر نمی کنم وجود دارد, سخت, سریع, قوانین است.

“من فکر می کنم آن را می سازد بسیاری از حس به شما پردیس عملکرد در بسیاری از راه های مختلف و ما قطعا امیدواریم که خواهد شد مورد” هارلان اضافه شده است.

سوال این است که. هارلان تاکید کرد که هر چه جدول زمانی است که آنها باید قادر به اسلاید آن را به زمان مناسب زمانی که اعتقاد بر این است امن برای اجرای یک بازی فوتبال است.

“من می دانم که این یک چیز در تمام این وضعیت این است که شما باید با احتیاط به اوایل گیری از آنجا که شما فقط لازم نیست که مقدار زیادی از داده و اطلاعات” هارلان گفت. “اما به عنوان روز و هفته به شما به نظر می رسد برای دریافت بیشتر از آن. بنابراین من فکر می کنم در حال حاضر شما برنامه ای برای سناریوهای متعدد و شما برای بهترین امید.”

در ضمن تاپیک رو به رشد تعداد furloughs و موقت پرداخت کاهش نارسایی نامشخص چشم انداز در دانشگاهی دو و میدانی. هارلان خطاب وضعیت در ایالت یوتا است.

“ما در حال کار واقعا سخت به واقعا تمرکز لیزر در این سال مالی به مطمئن شوید که ما در پایان سال به شیوه ای مثبت و ما روند قادر به انجام این کار,” او گفت:. “این کار فوق العاده از بسیاری از مردم در این بخش شده اند که واقعا متفکرانه در مورد هر گونه هزینه که ما در پایان این آخرین دوره سال مالی.”

در حال حاضر هارلن توضیح داد: این بخش به برنامه ریزی برای سال مالی آینده. او اشاره کرد که این البته شامل سناریوهای متعدد بسته به جایی که درآمد هستند.

“ما در حال مثبت در این نقطه بر ما تجدید نرخ برای فوتبال که روند واقعا به آنچه که آنها در سال گذشته” هارلان گفت. “ما امیدواریم که برای یک فصل فوتبال. ما مثبت در این راستا دانستن است که ما باید واقع بینانه ، بنابراین همانطور که ما در نگاه ما بودجه تمرکز اولیه ما همیشه مطمئن شوید که ما دانشجو-ورزشکاران باید آنچه را که آنها نیاز به موفقیت در تمام احترام.”

چنین هارلن اذعان کرد که آنها واقعا می خواهید به تمرکز بر روی عملیات خود را برای دیدن چیزهایی که حس می شود.

“از آنجا که در پایان روز, ما مردمی که در اینجا کار می کنند چه چیزی باعث این همه اتفاق می افتد برای ما دانشجو-ورزشکاران است. بنابراین ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از همه آنها به عنوان ما رفتن به جلو” او گفت:. “هر چیزی که ما در بودجه ما فقط رفتن به مسائل ما در حال رفتن به متفکر از — بر اساس جایی که ما با درآمد ما — اما دوست من گفت: ما در حال رفتن به واقعا تمرکز بر عملیات ما قبل از هر چیز دیگری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de