یوتا جوامع روستایی باید بیشتر فرصت های کسب و کار

یکی از یوتا با بزرگترین چالش فقدان فرصت های اقتصادی در بسیاری از جوامع روستایی. در حالی که یوتا مناطق شهری در حال شکوفایی بسیاری از مناطق در حال مبارزه در خارج از Wasatch جلو, Wasatch بازگشت و واشنگتن کانتی.

علل بسیاری از, اما آنها عبارتند از کاهش سنتی استخراج مواد معدنی در صنایع به خصوص صنعت ذغال سنگ. علاوه بر این صنعت تثبیت شده است و و مکانیزه به طوری که کمتری کارگران تولید و افزایش مقدار محصولات غذایی است. و در حالی که گردشگری در یوتا پررونق است و بسیار مهم است به روستایی در ایالت یوتا گردشگری بسیاری از مشاغل را پرداخت نمی به اندازه کافی برای حمایت از یک خانواده است.

واضح است که دولت ما نیاز به بلند پروازانه جامع و هماهنگ استراتژی برای احیای روستایی یوتا به طوری که بیشتر از یوتا رشد در سراسر دولت است. بهتر جمعیت توزیع خواهد شد و ميانگين تراکم کمتر بهتر کیفیت هوا و کاهش مسکن تورم در واساچ ،

ما در حال حاضر برخی از استراتژی عالی و بلوک های ساختمان برای سرعت بخشیدن به روستایی توسعه اقتصادی است.

به عنوان مثال دیابت اسکات سندلل از باکس الدر کانتی پیشنهاد کرده است که قانون ایجاد یک روستایی شهرستان گرانت برنامه با استفاده از 10 میلیون دلار از قبلی توسعه اقتصادی تخصیص بودجه. بودجه را می توان مورد استفاده برای کسب و کار استخدام توسعه و گسترش; نیروی کار آموزش و زیرساخت ها و بهبود سرمایه.

همچنین در آن هوای پاک & آب و هوا نقشه راه Milepost 6 Kem C. گاردنر موسسه سیاست پیشنهاد تعدادی از اولویت اقدامات برای احیای روستایی در ایالت یوتا است. در میان آنها عبارتند از:

• اولویت بندی مناطق روستایی توسعه اقتصادی سرمایه گذاری و مشارکت در انرژی وابسته به مناطق مانند کربن دوشن, Emery, Millard, San Juan, Sevier و Uintah شهرستان, ساختمان بر هر جامعه رقابتی دارایی.

• تنوع اقتصاد روستایی با ارائه مجموعه ای از فناوری اطلاعات و دیگر فرصت های آموزشی از جمله کمک هزینه تحصیلی و یک مسیر به شغل.

• سرمایه گذاری در placemaking. روستایی یوتا را تبدیل به یک مکان جذاب برای سرمایه گذاری به عنوان خیابان های اصلی دیگر معابر و گردشگری فرصت های دریافت کمک های مالی برای بهبود.

• سرمایه گذاری در مسکن. سهام مسکن تجدید حیات کمک خواهد کرد را به روستایی در ایالت یوتا مکانی امن برای سرمایه گذاری است.

• سرمایه گذاری در فرصت های مناطق. یوتا 19 فدرال فرصت مناطق در مناطق روستایی به دولت ارائه مالیاتی قابل توجهی در سود و کمک خواهد کرد که ایجاد انگیزه سرمایه گذاری در مشاغل و فرصت های شغلی برای ساکنان محلی است .

علاوه بر مرکز تجارت جهانی یوتا اداره دو برنامه های مهم است که می تواند افزایش کسب و کار در مناطق روستایی ایالت یوتا است. روستایی توسعه کسب و کار Grant برنامه بودجه توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده کمک می کند تا آموزش کسب و کار روستایی مردم به دنبال بین المللی فرصت های کسب و کار. کسب و کار مردم می توانند با حضور در روستایی صادرات اردوهای آموزشی و شرکت در فرصت های آموزشی از جمله یک سایت بازدیدکننده داشته است.

دولت تجارت گسترش برنامه کمک های مالی برنامه با کمک مالی از اداره کسب و کار کوچک کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک روستایی را وارد کنید و گسترش به پویا بازارهای جهانی است. دریافت کنندگان کمک مالی ممکن است دریافت تا $10,000 با 25% گیرنده پول نقد, بازی, برای واجد شرایط بین المللی فعالیت های کسب و کار.

اعطای پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای چنین چیزهایی به عنوان هزینه ثبت نام و غرفه فضا برای تجارت بین المللی نشان می دهد هزینه های سفر و تجارت ماموریت هزینه های حمل و نقل, نمونه, محصولات, تست پذیرش, پژوهش, ابزار اشتراک, سایت ترجمه, بازاریابی, رسانه, طرح, صادرات, کنفرانس ها و آموزش.

اطلاعات بیشتر در مورد هر دو برنامه را می توان در یافت wtcutah.com

روستایی یوتا کسب و کارهای کوچک نیز می تواند دسترسی به بازارهای بین المللی در حال توسعه محصولات و فروش آنها در آمازون و دیگر سیستم عامل آنلاین. آمازون گزارش کرده است که یوتا بیشتر در کوچک و متوسط کسب و کار سرانه فروش محصولات در آمازون از هر دولت دیگر در کشور است. با استفاده از آمازون کسب و کار در مناطق روستایی ایالت یوتا می تواند فروش محصولات در سراسر ایالات متحده و به 130 کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

بسیاری از Utahns عشق روستایی, شیوه زندگی, فرصت زندگی در یک کشور تنظیم به افزایش چند, حیوانات زندگی می کنند و نزدیک به طبیعت و تنفس هوای پاک. بیشتر مردم انتخاب برای زندگی در ایالت یوتا بسیار جذاب جوامع روستایی اگر ما در ایجاد فرصت های کسب و کار وجود دارد.

A. اسکات اندرسون مدیر عامل و رئیس جمهور از Zions بانک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im