سالت لیک سیتی — یکی از معدود مناطقی از جهان که در آن حمل و نقل عمومی است ثابت برای سنسور به سند آلودگی هوا فقط دریافت یک افزایش به جمع آوری اطلاعات بیشتر و دریاچه نمک دره ساکنان منحصر به فرد بهره مند از آنچه خواهد یافت.

بیش از پنج سال مطالعه از دره آلودگی هوا با استفاده از الگوهای یوتا حمل و نقل اقتدار TRAX نور سیستم راه آهن به تازگی گسترش یافته شامل خط آبی که تحت پوشش جنوب شرقی ربع از شهرستان.

خطوط قرمز و سبز شده اند میزبان به کنترل کیفیت هوا پس 2014, اندازه گیری آلودگی نقاط داغ در سراسر مرکز شهر در ارتفاع بالاتر در دانشگاه یوتا و غرب به سپیده دم.

“UTA شده است یک شریک فوق العاده” گفت: لوگان Mitchell, تحقیقات مرتبط در دانشگاه را از وزارت علوم جوی.

نظارت تلاش دریافت پول اضافی از یوتا بخش از کیفیت هوا برای سنسور بر روی خط آبی.

میچل گفت: علاوه بر این که منطقه جغرافیایی مفید خواهد بود چرا که تعداد زیادی از مردم که زندگی در آن بخش از دره و این واقعیت است که خط آبی برخوردهای تغییرات در ارتفاع فقط به عنوان خط قرمز می کند.

“این است که واقعا مهم قطعه ای از مجموعه داده برای ما,” او گفت:.

سنسورهای همراه در حال ارائه بینش جدیدی که چرا و چگونه آلودگی هوا خوشه و چه کسانی که الگوهای متفاوت است. این اطلاعات همچنین موجب افزایش تلاش های تحقیقاتی دیگر.

در یک مطالعه جدید منتشر شده در شهری علم میچل و دانیل Mendoza, تحقیقات دستیار استاد در دانشگاه, گروه جوی علم جزئیات آخرین یافته ها از آنچه که به نام TRAX مشاهده پروژه.

سنسور ارائه اطلاعات در سطح PM2.5 و یا ذرات ریز در سطح ازن و دی اکسید کربن و متان. به ویژه در این مطالعه با تمرکز بر سه جداگانه آلودگی حوادث در سال 2019: بالا ازون در ماه اوت ژوئیه چهارم, آتش بازی, جشن و زمستان وارونگی در ماه نوامبر.

برای جولای چهارم سنسور برداشت آلودگی خوشه از هفت بزرگ, عمومی, اتش نمایش در دره. داده های نقشه برداری مربوط به افزایش آلودگی هوا به عنوان یک نتیجه از این جشن که سوار آلودگی هوا به متوسط تا ناسالم سطوح.

در وارونگی رویداد سنسور مپ چگونه کیفیت هوا شروع خوب در بسیاری از دره در طول ساعات اولیه صبح اما تخریب در طول و بعد از صبح ساعت شلوغی در اطراف بزرگراه های بین ایالتی و ارتفاعات پایین تر از دره. متوسط کیفیت هوا در شرایط همچنان ادامه داشت و بعد از ظهر ساعت شلوغی به جز در کوهپایه در شمال شرقی منطقه از دره به علت دره باد و به سمت دریاچه بزرگ نمک به احتمال زیاد با توجه به نسیم.

“این همه پیچیده باد الگوهای بر کیفیت هوا در شهر” میچل گفت: با اضافه کردن آن را دشوار است به مدل.

این TRAX تلفن همراه تلاش منحصر به فرد است, او گفت:.

A Utah Transit Authority Trax Blue Line train moves through downtown Salt Lake City on Thursday, March 5, 2020. Blue Line trains will soon carry air quality sensors like those already installed on Green and Red line trains to capture more details about the nature of the valley’s pollution struggles.
یوتا حمل و نقل سازمان Trax آبی خط قطار حرکت می کند از طریق مرکز شهر سالت لیک سیتی در پنجشنبه 5 مارس سال 2020 است. خط آبی قطار به زودی حمل کیفیت هوا سنسور مانند کسانی که در حال حاضر نصب شده بر روی سبز و قرمز خط قطار را به تصرف جزئیات بیشتر در مورد طبیعت دره آلودگی مبارزات.
Spenser انبوه Deseret News

شده است وجود دارد به طور موقت به کارگیری سنسورهای همراه در بریزبن, استرالیا; پکن; انتاریو, کانادا, اما میچل گفت: او تنها شنیده از چند دیگر دائم به کارگیری سنسور کیفیت هوا در حمل و نقل عمومی و کسانی که در آسیا هستند. یک پروژه در زوریخ است که دیگر فعال است.

وجود ندارد بسیار علم وجود دارد در این عرصه او تاکید کرد.

“من فکر می کنم ما واقعا شکستن زمین جدید در اینجا از نظر استقرار ابزار دقیق و در واقع با استفاده از آن به بررسی آنچه در جریان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im