یوت قبیله هندی تجدید تفاهم نامه با دانشگاه یوتا

سالت لیک سیتی — دانشگاه یوتا و اوته قبیله هندی را تمدید کرد قرارداد خود را به اجازه دهید تیم های ورزشی در این دانشگاه با استفاده از یوت نام.

به عنوان بخشی از پنج سال تفاهم نامه ای را ادامه خواهد داد برای حمایت از یوت هند و دیگر فدرال به رسمیت شناخته شده آمریکایی, هندی, دانش آموزان که در این دانشگاه ارائه کمک های مالی به اوت قبیله ترویج پردیس حوادث به منظور بالا بردن آگاهی در مورد فرهنگ سرخپوستان امریکا و همچنان به سالانه “یوت افتخار” بازی.

“اوته قبیله هندی با خوشحالی به ادامه همکاری خود را با دانشگاه یوتا” لوقا دانکن رئیس یوت قبیله ای هند کسب و کار کمیته گفت: در آزادی مطبوعات. “این قرارداد تجدید تعهد مشترک ما به ساختمان واقعی احترام و درک قبیله ما تاریخ را به عنوان به خوبی به عنوان هدف ما برای حمایت از جوانان ما در پیگیری آموزش و پرورش است.”

دانشگاه را نیز آموزش دانشجویان جدید در مورد یوت قبیله هندی در مدرسه سال اول گرایش برنامه.

“ما مفتخر به ادامه با استفاده از یوت نام ما به اذعان مسئولیت ویژه ورزشکاران ما و طرفداران خرس به اوت قبیله هندی” مارک هارلن دانشگاه یوتا مدیر دو و میدانی گفت: در آزادی مطبوعات. “یوت تاریخ یوتا تاریخ است. ما مشتاقانه منتظر برای حمل نام رو به جلو با درک و احترام نسبت به دولت ما را به اسم مردم است.”

شما می توانید خواندن کل تفاهم نامه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de