Utes پایان با هفت بازیکن گرفته شده در پیش نویس NFL بیشتر در Pac-12

سالت لیک سیتی — آن را کاملا یک مدرسه رکورد اما, یوتا, آیا منجر Pac-12 با هفت بازیکن گرفته در سال 2020 پیش نویس NFL.

این Utes زخم با Clemson فلوریدا و گرجستان برای پنجم-ترین پیش نویس میدارد کلی. LSU چراغ ملت با 14. میشیگان و اوهایو دولت تا به حال 10 هر کدام به دنبال آلاباما با نه.

“من فکر می کردم ما تا به حال خیلی خوب نشان” گفت: یوتا مربی Kyle Whittingham. “ما خوشحالیم که با آن.”

اگر چه Whittingham اذعان کرد که Utes امیدوار بودند به یک زن و شوهر بیشتر بچه ها پیش نویس او اشاره کرد که در همه 12 بودند یا برداشت یا امضا اولویت عامل رایگان می پردازد. روز یکشنبه یک و یا دو می تواند نشانه ای با تیم های مایل به آنها را با یک شات.

Whittingham گفت: پیش نویس تمام مراحل در مورد دادن بچه ها یک فرصت است.

“هفت قوی نشان دادن” او گفت:. “من حدس می زنم هر سال شما می گفته اند. ‘کاش چنین و چنان می کردم پیش نویس نیز هست.'”

یوتا 2020 وظیفه شامل cornerback Jaylon جانسون (دور دوم 50 به طور کلی Chicago Bears); ایمنی جولیان Blackmon (دور سوم 85 به طور کلی, Indianapolis Colts); در حال اجرا پشت زاک خزه (دور سوم 86 به طور کلی لوایح بوفالو); ایمنی ترل بورگس (دور سوم 104 کلی لس آنجلس قوچ); دفاعی مقابله با Leki Fotu (چهارم دور 114هفتم کلی آریزونا کاردینالز); پایان دفاعی Bradlee Anae (پنجم دور 179th به طور کلی Dallas Cowboys); و دفاعی در مقابله با جان Penisini (ششم دور 197h به طور کلی Detroit Lions).

پنج سابق Utes — linebacker فرانسیس برنارد (Dallas Cowboys), پرتاب نیزه, Guidry (New York Jets), کارفرمایی تایلر هونتلی (Baltimore Ravens), cornerback جاش پرستار (Baltimore Ravens) و سمت چپ مقابله با Darrin پلو (New Orleans Saints) — امضا اولویت رایگان agent معاملات در مدت کوتاهی پس از این پیش نویس به این نتیجه رسیدند.

Whittingham که احساس بسیاری از کسانی که بچه ها بودند شایسته را پیش نویس اشاره کرد که وجود دارد کمی ناامیدی در هر سال برای یک بازیکن که نمی کنید تا در پیش نویس است.

“اما زمانی که شما نگاه کنید در تمام بدن از کار — پیش نویس و اولویت رایگان agent signees به عنوان یک کل — من فکر می کنم آن را بسیار خوب برای ما برنامه و نمایش خوب برای ما برنامه” Whittingham گفت.

نه از یوتا وظیفه و signees شد و در دفاعی سمت توپ که در آن Utes رتبه در میان رهبران ملی در سال 2019. آنها برنده 11 بازی فصل گذشته در حالی که تکرار به عنوان Pac-12 جنوبی قهرمانان. این تیم نیز در اواخر مشاجره برای یک اسکله در کالج فوتبال حذفی.

“این یک ارشد-لادن دفاع و که انتظار می رود” گفت: Whittingham که اشاره شد وجود دارد بسیاری از بازیکنان خوب. “اگر شما را در یک زن و شوهر از underclassmen این چیزی است که شما باید.”

چنین Whiitingham اشاره کرد که از کار پیش برای بازسازی دفاع. جرم در ضمن بسیاری از عودت. اما یوتا هنوز هم نیاز به جای آن شروع کارفرمایی رکورد تنظیم در حال اجرا به عقب و یک شروع جدید در مقابله با چپ.

“ما از دست دادن برخی از واقعا بچه ها کلید بدیهی است که” Whittingham گفت. “اما ما ممکن است مجبور به تکیه بر این که جرم کمی در اوایل فصل وقتی دفاع می تواند حل و فصل کنید.”

تفاوت هر چند جرم از دست رفته برخی از کیفیت و دفاع نیز برای مقابله با مقدار مسائل. سه استارت در خط دفاعی و سه در ثانویه پیش نویس شد.

خزه تنها مشمول جرم.

در سال 2017, یوتا, تا به حال یک مدرسه-رکورد هشت بازیکن گرفته شده در پیش نویس NFL. این کلاس شامل توهین آمیز مقابله با Garett Bolles (دور اول 20th, کلی, Denver Broncos); ایمنی مارکوس ویلیامز (دور دوم 42nd کلی, New Orleans Saints); در حال اجرا بازگشت جو ویلیامز (چهارم دور 121 به طور کلی سن Francsco 49ers); گارد تهاجمی اسحاق Asiata (پنجم دور 164th کلی Miami Dolphins); دفاعی بازگشت برایان آلن (پنجم دور 173rd به طور کلی, Pittsburgh Steelers); مرکز J. J. Dielman (پنجم دور 176th به طور کلی Cincinnati Bengals); توهین آمیز و مقابله با سام Tevi (ششم دور 190th کلی لس آنجلس شارژر); و linebacker پیتا Taumoepenu (ششم دور 202nd کلی, San Francisco 49ers).

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در سال جاری پیش نویس در اصل برنامه ریزی شده برای لاس وگاس بود یک تجربه مجازی با بیشتر افراد شرکت کننده از خانه.

Whittingham گفت: او را تماشا کل پیش نویس روز پنج شنبه و جمعه شب ها. شنبه اگر چه یک داستان متفاوت بود.

“این یک ماراتن است, بنابراین من در زمان یک دوچرخه سوار تا دره و انجام برخی از چیزهایی که” او توضیح داد. “اما من نگه داشته و چک کردن در تلفن و در آنجا ماند تا به سرعت. اما من نمی استقامت برای رفتن مستقیم هفت ساعت و یا هر آنچه در آن بود.”

پس Whittingham جایگزین شهری مایر به عنوان یوتا از سر مربی در سال 2005 Utes تا به حال 52 بازیکنان انتخاب شده در پیش نویس NFL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de