یوجین اورگان — هر لانگ شات NCAA Tournament شانس برای تیم بسکتبال یوتا در خارج از Pac-12 مسابقات عنوان در ماه آینده تصمیم گرفته خواهد شد در Matthew Knight عرصه هنگامی که Utes را در شماره 17-رتبه اورگان یکشنبه در 7 p. m. MST بازی.

این ممکن است آخرین شانس در Utes’ برنامه برای رزومه سازی پیروزی.

این Utes بیا به بازی در 14-10 در این فصل با برخی از برنده بزرگ در زیر کمربند خود را از جمله خنثی-دادگاه برنده بیش از کنتاکی و برنده بیش از BYU و مینه سوتا.

که تقریبا به اندازه کافی به آنها را به مسابقات NCAA. آنچه به وضوح فاقد رزومه خود را یک راه پیروزی بر تیم برتر و Utes می تواند دریافت که با یک پیروزی بیش از اردک. علاوه بر اینکه رتبه شماره 17 در AP نظرسنجی, اورگان, رتبه شماره 25 در شبکه های نظرسنجی ها که NCAA با استفاده از برای کمک به تعیین آن مسابقات انتخاب.

این Utes رتبه بندی شده اند در دهه 60 و 70 در شبکه رتبه بندی برای بسیاری از Pac-12 فصل و کاهش یافته است به شماره 78 پس از روز شنبه را از دست دادن. برای دریافت هر نظر به صورت یک در بزرگ اسکله های Utes باید برنده امروز چون خود را تنها باقی مانده جاده بازی در برابر متزلزل استنفورد تیم (از دست داده و شش نفر از آخرین هفت) و کال است که 11th, در جدول رده بندی لیگ. و حتی با یک پیروزی یکشنبه, Utes باید برنده بسیاری از باقی مانده خود را به طور منظم فصل بازی به در بزرگ مورد توجه است.

یوتا مربی لری Krystkowiak نیست فکر کردن در مورد مسابقات NCAA در حال حاضر. پرسید که چه او فکر می کند در مورد NET رتبه بندی و postseason شانس او می گوید: او تنها فکر کردن در مورد خود بازی بعدی.

“ما در حال در کوتاه مدت معامله,” او گفت:. “این مسائل را از خود مراقبت. کار در دست است و مهم برای ما در حال حاضر است.”

پس از از دست دادن بزرگ در ایالت اورگان شنبه هنگامی که Utes trailed توسط بسیاری به عنوان 25 قبل از از دست دادن امتیاز توسط 19, توجه خود را تبدیل به اورگان که آمد پس از فرار 11 با 16 دقیقه باقی مانده به پیروزی هشت بر شماره 16 کلرادو پنج شنبه شب.

که با قرار دادن اردک در یک کراوات برای کسب مقام اول در Pac-12 جدول رده بندی در 8-4 و آنها 19-6 به طور کلی.

Payton Pritchard, یک, آمریکایی, نامزد, آگهی های این تیم با 19.3 نمره متوسط در 38.6 درصد از 3-نقطه محدوده و 6.0 کمک و 4.5 ریباند در هر بازی. کریس دوارت به طور متوسط 14.0 ppg و 5.5 rpg در حالی که خواهد ریچاردسون به طور متوسط 10.4 ppg و 45.9 درصد از 3-نقطه محدوده. دیگر انتظار می رود شروع می Shakur Juiston (7.6 ppg) و چندلر Lawson (4.9 ppg).

نه تنها اورگان یک تیم خوب آن به طور سنتی به یک تیم است که با توجه به Utes مشکل بیشتر از هر جای دیگر در این کنفرانس است. این Utes فقط 2-16 در برابر اورگان پس از پیوستن به Pac-12 نه سال پیش از جمله ماه گذشته 69-64 از دست دادن در شکارچی مرکز. تنها پیروزی در یوجین آمد در گذشته خود را ظاهر در اینجا دو فصل پیش زمانی که آنها در زمان 66-56 پیروزی.

این Utes خوشحال به دریافت هر دو Gach پشت در صف پس از او از دست رفته چهار بازی با یک پا آسیب. دانشجوی سال اول Jaxon Brenchley در زمان جای خود را در صف شروع و به طور متوسط 4.6 ppg در پنج بازی. Krystkowiak داد هیچ نشانه ای از کدام یک از این دو شروع خواهد شد همراه با Timmy آلن رایلی Battin, براندن کارلسون و Rylan جونز.

“هر دو به ما یک افزایش” گفت: Krystkowiak. “با داشتن برخی از اضافی عمق خوب بود اما در مجموع ما باید بهتر شود.”

این Utes تمرین شده اند در پورتلند برای دو روز گذشته در پورتلند تریل بلیزرز تسهیلات. پس از چند روز بازی آنها در بازگشت به خانه برای یک جفت از بازی برابر UCLA پنج شنبه (8:30 p. m. MST) و یکشنبه آینده در برابر USC (4 p. m.).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im