سالت لیک سیتی — در حال حاضر آن را آشکار یوتا تیم بسکتبال نقش بسیار بهتر است در خانه از آن را در جاده ها است. در جاده بازی ها, Utes هستند 1-7 و آنها برنده نشده یک جاده بازی در بیش از سه ماه از اوایل نوامبر پیروزی در نوادا است.

در صفحه اصلی آن یک داستان متفاوت به عنوان Utes را به دست آورد نه از 10 بازی خود از جمله 64-56 اضافه کاری بیش از پیروزی استنفورد شنبه شب در شکارچی مرکز.

یوتا مربی لری Krystkowiak می شود کمی خسته از خواسته بودن در مورد تیم خود را در جاده ها گلایه و ابراز آن زمانی که خواسته در مورد آن دوباره پس از پنج پیروزی.

“زندگی در جاده ها در Pac-12 سخت است” او گفت:. “تمایل به ایجاد چیزی است که وجود دارد در ابرها که ریشه مشکلات ما است. من فکر نمی کنم آن را به برخی عرفانی جاده گلایه ما شده است. بچه های ما بهتر بازی در خانه که کمی طبیعی است.”

در حال حاضر این Utes شاد برای شادی کردن در آخرین پیروزی که در برابر یک استنفورد تیم که در آمد با 16-5 ضبط و یک محل در همه bracketology برای مسابقات NCAA.

ضرب و شتم توسط کاردینال های Utes افزود: یکی دیگر از مهم “, چهار 1” پیروزی به رزومه کاری خود را که در حال حاضر شامل برنده بیش از BYU در خانه و کنتاکی در خنثی سایت. چهار 1 برنده هستند و در خانه در برابر تیم ها در رتبه بالای 30 در شبکه رتبه بندی در خنثی سایت ها در برابر تیم های بالای 50 و در جاده ها در برابر تیم های بالای 75. استنفورد به این بازی رتبه بندی شماره 21 در آخرین رتبه بندی خالص در حالی که کنتاکی بود شماره 24 و BYU پلاک 26.

پس چه شد تفاوت در یوتا بازی شنبه شب ؟

به خوبی شما نمی تواند می گویند این تیراندازی است که ملال انگیز در بسیاری از هر جاده بازی این سال است. یک بار دیگر Utes موفق به شلیک بالای 40 درصد در پایان در 36.8% در شب. رایگان-پرتاب تیر اندازی زیر به طور متوسط در 69.6 درصد آنها ساخته شده 5 از 6 در اضافه کاری دوره است.

نبود مراقبت از توپ به عنوان Utes 18 گردش در شب از جمله چند تن از “بی فکر” انواع به عنوان Krystkowiak دوست دارد به آنها تماس بگیرید.

یکی از کلیدهای بود سریع شروع به عنوان Utes آمد اجرای دقیق پریدن به یک 24-11 سرب با بسیاری از سبدهای آینده کمک (یوتا به حال 15 به استنفورد 7) که به آنها برخی از اتاق تنفس هنگام اجتناب ناپذیر غش آمد و بعد از آن در نیمه.

سپس آن را شن از تیم جوان پس از استنفورد آمد به سرب در اواخر بازی. مانند آنها در نوادا که گرگ آمد در اواخر بازی به سرب و مانند آنها در برابر کنتاکی که Wildcats آمد از 17-نقطه کسری برای مساوی بازی Utes قادر به از طریق فشار هنگامی که آن را شمارش برای به دست آوردن پیروزی.

“قیاس من می خواهم به استفاده از آن را مانند یک سنگین وزن مبارزه بقای اصلح” گفت: Krystkowiak. “شما سعی می کنید به outlast برخی از مردم خوشبختانه ما تا به حال فقط به اندازه کافی.”

قهرمان بازی بود 7-فوت دانشجوی سال اول براندن کارلسون که به پایان رسید با یک حرفه ای بالا در نقاط با 15 گره خورده است کار خود را در ریباند با 10 و دفاعی با نیروی حرفه ای-بالا هشت مسدود شده عکس. در پایان بازی استنفورد بازیکنان بودند به طرز محسوسی مردد زمانی که آنها در نزدیکی لبه بعد از دیدن بسیاری از عکس های خود را swatted دور توسط کارلسون.

رایلی Battin تا به حال یک جامد تفرج با 10 ریباند و 11 امتیاز از جمله از یک بزرگ به دنبال سبد یک از دست رفته لیآپ توسط Jaxon Brenchley در اوایل وقت اضافه برای قرار دادن Utes پیش رو برای خوب است.

Timmy آلن تا به حال یکی دیگر از خشن شب از میدان رفتن 3 برای 10 و او یک شانس برای برنده شدن در این بازی در مقررات زمانی که او از دست رفته و یک پرتاب آزاد با 3.9 ثانیه به سمت چپ. با این حال او آمد در وقت اضافه, ساخت 4 از 4 رایگان می اندازد و نیز دارای چهار دزد.

Rylan جونز نیز در این زمینه خود را هدف تیراندازی رفتن 3 برای 11 اما او دست از شش کمک و آمد تا با سه دزد در بازی فقط تحت 44 دقیقه وقت اضافه بازی.

Brenchley گرفتن سومین راست شروع در محل مجروح شدن هر دو Gach روز متوالی اموال در اضافه کاری خونسردی زدم گوشه ای 3-اشاره گر و سپس گود به کارلسون برای غوطه دادن به فشار اوت منجر به شش.

با برنده Utes نقل مکان کرد تا به یک کراوات برای نهم در Pac-12 جدول رده بندی در 4-6 همراه با واشنگتن و آنها می توانند leapfrog 4-5 کال با پیروزی شنبه شب (6 p. m.).

این Utes به احتمال زیاد برای رسیدن به بالای چهار برای کنفرانس مسابقات برای چهارمین سال متوالی. اما اگر آنها می توانند مانند آنها برای بسیاری از پنجشنبه به وقت اضافه با پیروزی Utes را حفظ خواهد کرد نوردی Pac-12 جدول رده بندی و شانس را به علامت خود را در کنفرانس مسابقات مارس 11-14 در لاس وگاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de