Utes در حال اجرا به عقب موقعیت است که باز به عنوان بازیکنان با یکدیگر رقابت خالی را پر کنید شماره 1 نقطه پس از فارغ التحصیلی از زاک خزه

سالت لیک سیتی — چگونه شما به جای مسلما بهترین در حال اجرا پشت در ایالت یوتا ،

زاک خزه سوابق شکست خود را در طول چهار سال با Utes تنظیم تمام وقت مدرسه علائم به صورت حرفه ای عجله متری (4,167) حرفه ای 100-حیاط عجله بازی ها (18) و حرفه ای عجله touchdowns (38) و اولین اوت با سه 1,000-حیاط فصل در میان دیگر سوابق. در حال حاضر که خزه بود که همه آمریکایی و Pac-12 توهین آمیز بازیکن سال در سال گذشته فارغ التحصیل خواهد شد که به جای او ؟

در حال اجرا به عقب موقعیت کاملا باز در حال حاضر با توجه به یوتا مربی Kyle Whittingham.

“اردن Wilmore, Julia ann kennedy, TJ سبز. وجود دارد بسیاری از بچه ها که در حال رفتن به رقابت برای کسانی که حمل و باید آن را جالب نبرد” Whittingham گفت: در طول هفته اول بهار و شیوه های.

سه رقیب اصلی برای شروع در حال اجرا پشت نقطه به عنوان بهار توپ رو در جریان تنها به لغو شود با توجه به COVID-19 شیوع بودند اردن Wilmore, Julia ann kennedy و TJ سبز. ارشد Devonta خاوری هنری-کول انتظار می رود در ترکیب اما انتقال به BYU در ماه فوریه است. هنری-کول خروج بزرگ شود کانون توجه در به عقب در حال رقابت است.

“قطعا آن را قرار می دهد تمرکز بر روی تعداد کمتری بچه ها با یک مرد کمتر از ما بود” Whittingham گفت.

تاریخ Julia ann kennedy بود دوم بیشتر حمل در میان پشت در حال اجرا پس از خزه سال گذشته با 59 حمل برای 263 متری و دو touchdowns.

“عالی بود. این یک سال که من پشت زاک و ما همه نوع از یادگیری است. من فکر می کنم این یک چیز بزرگ برای من بود و من فقط مطمئن شوید که هر زمان که نام من به نام من آماده بود” ann kennedy گفت: از فصل گذشته.

Ann kennedy آموخته بسیاری از خزه بیش از دو سال او و خزه شدند هر دو با هم در ایالت یوتا است.

“که او همه چیز را به راه راست. من فقط به تماشای فیلم بر روی او و او بسیار بیمار پسر او می داند که دفاع او می داند آنچه که او قرار است به انجام, بنابراین من فقط به دنبال کسانی که همه چیز و سعی کنید و انجام بهترین من به مانند این که” ann kennedy گفت.

فصل گذشته ann kennedy در همه 14 بازی برای Utes آغاز شده و در محل ماس که زخمی شده بود در یک 38-13 نفع واشنگتن است.

Ann kennedy می داند که هر روز از بهار و پاییز تمرین یک کار ریخته.

“ما در این اتاق هر روز و ما می دانیم که همه ما در حال مبارزه برای آن ردیف 1 نقطه بنابراین ما مطمئن شوید که ما را به عمل به آن ما همه” ann kennedy گفت. “اگر من استارت یا نه شما باید به بیرون آمدن و بود که مرد. شما فقط باید مطمئن شوید که شما بیرون می آیند و به بهترین خود را هر روز از آنجا که شما هرگز نمی دانید در صورتی که مرد می تواند یک هفته بزرگ و او می تواند به شما منتقل می کند ، شما رو به آن را بهترین تلاش خود را.”

Ann kennedy می خواهد بیشتر بیمار در حال اجرا در این سال به عقب.

“برای من و فقط من پد پایین و تلاش برای ایجاد اولین کسی دست من است بزرگترین هدف” ann kennedy گفت.

دانشجوی سال دوم اردن Wilmore با عجله برای 209 متری در 49 حمل — سوم-بیشتر در میان یوت پشت در حال اجرا — با touchdown فصل گذشته به عنوان درست دانشجوی سال اول.

“سال گذشته یک تجربه یادگیری برای من یادگیری جرم آموزش بازیکنان در تیم یادگیری در همه حال سرد با همه. فقط ساق بلند, وب کم با تیم و نزدیک شدن به هم تیمی های من,” Wilmore گفت و اشاره کرد که او را در حال حاضر راحت تر در برنامه است.

Wilmore گفت که او می آید به عمل آماده است تا خود را اثبات کند و اشاره کرد که این همه در مورد آنچه شما امروز انجام دهید.

“همه برای آن کار می کنند آن را به نوع برنامه ای که در آن آن را به طور خودکار به کسی کار شما رو برای آن کار می کنند. هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد, من فقط می خواهم به انجام کار من” Wilmore گفت.

Wilmore می خواهد به بهبود در explosivity این سال و احساس اعتماد به نفس در استفاده از “آنچه خدا به من داد.”

تاریخ TJ سبز با عجله برای 68 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در 23 حمل — پنجم-بیشتر در میان یوت پشت در حال اجرا. به عنوان یک دانشجوی سال اول, او تا به حال 190 متری در 36 حمل به عنوان او را دیدم افزایش زمان پخش پس از خزه رفت و با یک آسیب است.

“مربی است که همیشه موعظه ‘زاک رفته است بنابراین ما نیاز به کسی به گام تا.’ همه ما باید به. همه ما باید فشارهای زیادی است و ما باید برای اثبات به ما fanbase که ما نمی کاهش یافته است در استعداد. ما از دست همه آمریکایی بنابراین ما فقط باید به تمام گام بالا و رقابت” سبز گفت.

سبز است اعتماد به نفس خود را در سرعت و توانایی به دست آوردن در اطراف لبه, اما می خواهد به کار در حال بیشتر فیزیکی است.

چهار ستاره در حال اجرا پشت Ty اردن از غرب مسکیت بالا در مسکیت تگزاس نیز در مخلوط زمانی که او می رسد در پاییز.

دیگر پشت در حال اجرا برای مبارزه با زمان عبارتند از: اشتباه اول چارلی وینسنت که در شرق دانشجوی سال اول Braedon Wissler که بازی در Bingham, اشتباه اول میکا Bernard از Gahr بالا در کالیفرنیا اشتباه اول Faysal عدن از غرب است.

با وجود رقابت در حال اجرا پشت اتاق تنگ است.

“ما واقعا نزدیک اتاق. ما تمام کردم شخصیت های مختلف, اما باعث می شود که ما حتی قوی تر. ما عاشق یکدیگر برای مطمئن” ann kennedy گفت.

Wilmore و سبز را اضافه کنید که RB اتاق اخوان.

“این همه سرگرم کننده و جوک, اما ما سعی می کنیم به طور حرفه ای ما رو به حرفه ای با آن” Wilmore گفت.

“ما بسیار نزدیک من Dev و اردن. من و Dev تا به حال دو سال با هم و اردن به اینجا رسیدیم سال گذشته است. همه ما واقعی نزدیک ما صرف مقدار زیادی از زمان با هم” سبز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im