Utes سعی خواهد کرد به کمتر خود خواهی زمانی که آنها بازی USC یکشنبه

سالت لیک سیتی — تا کنون در این فصل یوتا مربی لری Krystkowiak شده است خوشحال با unselfishness از تیم جوان خود را و راه آن سهام بسکتبال و با هم بازی می کند.

اما به عنوان فصل به چهار نفر باقی مانده به طور منظم فصل بازی ها با شروع روز یکشنبه مسابقه با USC در 4 p. m. در شکارچی مرکز اوته مربی شگفتی اگر او تیم تبدیل شده است و بدون خود خواهی به یک گسل عبور بیش از حد بسیاری از عکس های خوب و نیاز به حل و فصل بدتر عکس بعد.

“ما گذشت تا مقدار زیادی از عکس های قرار داده گرما در خودمان در اواخر ساعت شات,” او گفت: پس از پنج 69-58 دست دادن به UCLA. “شما را به باز کردن ، اگر شما نگاهی به عکس های بد که ما را نمی بسیار زیادی از آن را فقط به عنوان هزینه زمانی که شما نمی گرفتن عکس های خوب زمانی که آنها خود را در حال حاضر.”

علاوه بر گرفتن عکس فقیر در اواخر ساعت شات های Utes نیز تا به حال بسیاری از ساعت شات نقض این فصل زمانی که آنها نمی تواند یک شات در 30 ثانیه. در واقع رخ داده است که خود را برای اولین بار در اختیار داشتن پنج بازی و دوباره در اوایل نیمه دوم بیرون آمدن از یک ایست از همه چیز پس از UCLA در حال شروع کردن نیم در یک 10-2 اجرا شود.

زیر پنج شنبه از دست دادن Krystkowiak صحبت در مورد امکان تکان دادن خود در صف برای دریافت بیشتر تولید فیلم توهین آمیز. او به طور خاص به دو ذخایر Mikael Jantunen و آلفونسو Plummer, برای, به, تیم, بلند کردن نیمکت به عنوان Jantunen رفت 4 5 از میدان با سه دزد در حالی که Plummer به ثمر رساند تیم 16 امتیاز.

این دو می تواند شروع و یا حداقل بیشتر دقیقه به دور از رایلی Battin که رفت بدون گل برابر UCLA و ساخته شده است که فقط 5 تا از خود گذشته 23 عکس و هر دو Gach که از دست رفته است 16 مستقیم 3-اشاره گرها و ساخته شده تنها 2 آخرين 31.

این Utes در حال بازی در یک تیم USC که آنها احساس می کردند باید به ضرب و شتم سه هفته پیش در لس آنجلس. یوتا led برای اولین 33 دقیقه از بازی به عنوان بسیاری از 10 امتیاز شد تا توسط دو با یک دقیقه به رفتن تنها به از دست دادن 56-52.

تروجان ها در حال مبارزه برای یک گپ اسکله در 19-8 به طور کلی و به بازی می آیند در 8-6 در بازی لیگ و پس از از دست دادن 70-66 در کلرادو پنج شنبه شب. آنها به رهبری دانشجوی سال اول رو به جلو Onyeka Okongwu (16.6 ppg, 8.8 rpg) که به ثمر رساند 21 امتیاز در 10 از 13 تیر اندازی با پنج ریباند مقابل کلرادو.

ارشد گارد یونس متیوز به طور متوسط 13.0 ppg در حالی که نیک Rakocevic یک 6-پا-11 ارشد به طور متوسط 11.3 امتیاز و 8.8 پرتاب ریباند.

این Utes آمده به روز یکشنبه بازی در 5-9 در Pac-12 بازی است که آنها را قرار می دهد در یک کراوات برای نهم با ایالت اورگان و واشنگتن است. یوتا خواهد شد قطعا آن را به بالای چهار و دریافت دور اول خداحافظ در کنفرانس مسابقات برای اولین بار پس از 2014-15. این Utes نیست حتی به احتمال زیاد به بالا شش اما می خواهید برای رفتن به این مسابقات توجه داشته باشید در مثبت با بازی در دانشگاه استنفورد و کال این هفته قبل از خانه آخر در برابر کلرادو.

“ما مثبت باقی بماند و ما باید یک گروه از بچه ها و ما باید فرصت را به بازی دو خانه بازی ها, جاده بازی ها” Krystkowiak گفت. “ما باید برای کسب اعتماد به نفس و پیدا کردن ما موجو پایین رفتن کشش با چهار بازی لیگ باقی مانده است. بنابراین ما در حال رفتن را به ماندن متصل به عنوان یک گروه و این باور در فرهنگ ما و می دانم که ما می توانیم به یک استراحت.”

این Utes بازی خواهد کرد در دانشگاه استنفورد شنبه شب و در کال شنبه بعد از ظهر و قبل از بازگشت به خانه به صورت لیگ پیشرو کلرادو زیر پنج شنبه.

“این یک کتک کاری در گوشهای برای بسیاری از قسمت وسط کنفرانس ما در حال حاضر بسیاری از مانورهای رندانه و از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چه کسی شما را تا پایان, رسم,” Krystkowiak گفت. “من اعتماد به نفس بچه های ما گزاف گویی خواهد شد.”

یوتا (14-12, 5-9 Pac-12) در مقابل USC (19-8, 8-6)

یکشنبه, 4 p. m.

شکارچی مرکز

تلویزیون: FS1

رادیو: ESPN 700AM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>