‘کاملا شرم آور’: Pelosi ناودان برای تقویت کخ-حمایت تگزاس از حزب دموکرات بیش از مترقی چلنجر جسیکا کیسنرس

مجلس نانسی پلوسی هم زده خشم شنبه با مراجعه تگزاس در کنگره هنری Cuellar در ستاد انتخاباتی در لردو و ابراز امید که کخ-حمایت anti-انتخاب دموکرات را به یک “پیروزی قاطع” بیش از مترقی اولیه چلنجر جسیکا کیسنرس در مارس 3.

“ما می خواهیم این را به عنوان نه تنها یک پیروزی اما یک پیروزی چشمگیر برای هنری Cuellar,” پلوسی گفت: ده ها تن از Cuellar مبارزات کارگران و حامیان. “هر گام شما را هر درب به شما بد گویی کردن از هر تماس شما را که پیروزی قاطع ممکن است—و این شامل گرفتن یک دموکرات رای آماده برای رای دادن دوباره در انتخابات عمومی به طوری که ما به نوبه خود تگزاس آبی.”

“ما فرض می کنیم که هنری برنده خواهد شد اما ما نمی هر چیزی را برای اعطا” پلوسی اضافه شده است. “کلمه” فرض کنیم’—از من و شما. فرض کنیم هیچ چیز نیست.” پیش از سفر خود به Cuellar انتخاباتی دفتر پلوسی با عنوان جمع آوری کمک برای حزب دموکرات کنگره انتخاباتی کمیته, که همچنین پرتاب وزن خود را پشت Cuellar در تگزاس’ 28 کنگره منطقه.

عدالت دموکرات است که در حمایت از کیسنرس ارسال یک ایمیل به حامیان اواخر روز شنبه انفجار پلوسی حمایت Cuellar به عنوان “کاملا شرم آور است.”

“نانسی پلوسی حمایت یک “دموکرات” که آرا با مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 70 درصد از زمان ” ‘رتبه از NRA ضد انتخاب و دریافت دهها هزار دلار از Kochs” این گروه نوشت.

Cuellar, اولین کنگره حزب دموکرات برای دریافت گروههای حمایت از آمریکایی ها برای رفاه اقدام فوق العاده PAC بودجه توسط میلیاردر چارلز کخ.

به عنوان HuffPost گزارش Cuellar را گشتند پیشنهاد نیز با حمایت “بزرگ ملی و تگزاس شرکت ها و کسب و کار انجمن ها از جمله انجمن بانکداران آمریکایی تگزاس انجمن بانکداران آمریکا اتاق بازرگانی و لاردو اتاق بازرگانی است.”

در مقابل کیسنرس—26-سال -, مهاجرت و حقوق بشر وکیل—در حال اجرا یک اتحادیه حمایت, کمپین سوخت های مردمی خیرین و پشتیبانی توسط مترقی اعضای کنگره از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) و دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-Vt.).

با اشاره به Cuellar و دیگر جناح راست حزب دموکرات مانند او Ocasio-کورتز توییتی شنبه که “وجود دارد [دموکراتیک] تکرار در امن آبی صندلی که طرف با NRA هستند ضد همجنسگرایان+ و در عین حال محافظت می شود چرا که آنها در پیشبرد منافع از کمک کنندگان بزرگ, Wall St., سوخت های فسیلی و غیره.”

“این” اشتباه “را که در انجام بهتر” نیویورک از حزب دموکرات نوشت. “این در مورد نوسان صندلی و یا هل دادن جوامع بیش از حد باقی مانده است.’ آن را در مورد پاسخگویی. کار خانواده شایسته بسیار بهتر است. و اگر ما مایل به اعتراف که در آن ما می توانیم بهتر انجام دهید و سپس نقطه چیست ؟ کار ما این است که برای خدمت به مردم و نه قدرتمند است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>