واکسن ممکن است محافظت در برابر باکتری ها که باعث اسهال در کودکان و نوجوانان

تجربی واکسن کمک می کند تا محافظت از میمون ها در برابر باکتری ها که باعث اسهال در میلیون ها نفر از کودکان در سراسر جهان محققان گزارش.

اسهال باکتریایی — یک مشکل گوارشی مرتبط با سوء تغذیه در میان میلیون ها نفر از کودکان کمتر از سن 5 سالگی هر سال در کشورهای در حال توسعه — می تواند ناشی از کمپيلوباکترباکتری است.

تبلیغات

عفونت های مکرر می تواند شیرین کاری رشد و اختلال در رشد مغز.

توسعه موثر کمپيلوباکتر واکسن می تواند کمک به بهبود سلامت افرادی که به طور منظم در معرض باکتری ها به علت بهداشت ضعیف به گفته محققان.

آزمايش واکسن با استفاده از باکتری هایی است که شده است ، توسط یک پراکسید هیدروژن مبتنی بر رویکرد به نام HydroVax فن آوری است.

برای مطالعه این محققان با آزمایش آن بر روی چندین گونه کمپيلوباکتر در میمون رزوس و متوجه شد که 83 درصد موثر در جلوگیری از کمپيلوباکترمرتبط, اسهال, با توجه به گزارش منتشر شده 24 ژوئن در مجله علم پیشرفت.

“ما امیدوار به حرکت رو به جلو را به آزمایش های بالینی به دلیل این است که یک مشکل بزرگ در سراسر جهان” گفت: مطالعه همکاری نویسنده ارشد علامت Slifka استاد در اورگان بهداشت و علوم و دانشگاه (OHSU) در پورتلند.

کمپيلوباکتر شده است همراه با نوزاد رشد قدی. هدف قرار دادن یک بیماری مانند این می تواند کمک به بسیاری از مردم-از جمله کودکان و نوجوانان در کشورهای در حال توسعه — رشد قوی تر با کاهش آسیب های ناشی از این باکتری” Slifka گفت: در دانشگاه انتشار اخبار.

وجود دارد هیچ عوارض جانبی مضر در میمون ها و یا در موش هایی که دریافت واکسن نویسندگان این مطالعه اشاره کرد.

“ما خوشحال با ایمنی این واکسن تا کنون, اما در پایان این واکسن نیاز به مطالعه در انسان در قالب فاز 1 کارآزمایی بالینی به منظور به طور مستقیم پاسخ به این سوال مهم” Slifka گفت.

مطالعه همکاری نویسنده ارشد ایان Amanna اضافه شده که مشکل این است که محدود به کشورهای در حال توسعه.

“همراه با فرصت هیجان انگیز برای کمک به کودکان در کشورهای در حال توسعه بسیاری از مردم درک نمی کنند که چه مقدار از یک مشکل کمپيلوباکتر است که در اینجا در ایالات متحده گفت:” Amanna معاون رئیس جمهور برای تحقیق در Najit Technologies یک OHSU spinoff.

“مطالعات نشان داده اند که این باکتری مسئول به 5.6 میلیارد دلار در هزینه های اقتصادی سالانه در امریکا” Amanna گفت.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در کمپيلوباکتر.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de