ونسا برایانت فایل های غیر عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر هلیکوپتر شرکت

Feb. 24 (UPI) — ونسا برایانت در روز دوشنبه ثبت عمدی طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت که متعلق به هلیکوپتر که سقوط کرد در ماه گذشته باعث مرگ شوهرش کوبه برایانت دختر خود را Gianna برایانت و هفت نفر دیگر.

طرح دعوی در دادگاه واصل در Los Angeles County Superior Court در برابر جزیره بیان برگزاری پارسیان و جزیره بیان هلیکوپتر مدعی است که این شرکت با قرار دادن هلیکوپتر در هوا تا زمانی که شرایط امن برای پرواز.

“متهم جزیره بیان هلیکوپتر مجاز به کارگردانی و/یا اجازه پرواز با آگاهی کامل که موضوع هلی کوپتر پرواز به ناامن آب و هوا و شرایط” این دعوی متحده است.

همچنین مدعی است که خلبان Ara Zobayan که در تصادف جان باختند پرواز در 180 مایل در ساعت در انبوه مه.

کت و شلوار آمده است که قربانیان به عنوان یک نتیجه مستقیم از غفلت و انجام Zobayan که املاک نیز ذکر شده به عنوان متهم و شرکت “vicariously مسئول در تمام جهات است.”

برایانت واصل طرح دعوی در دادگاه قبل از یک بنای یادبود در لس آنجلس تجلیل شوهرش و دیگر قربانیان.

گزارش مقدماتی ملی ایمنی حمل و نقل هیچ شواهدی از خرابی موتور در تصادف و, آن است که هنوز در حال بررسی چه نقشی در صورت وجود مه متراکم که صبح امروز در تصادف اما گزارش نهایی است و انتظار نمی رود تا سال آینده.

اداره هوانوردی فدرال پرونده نیز نشان می دهد که Zobayan نقض قوانین ایمنی پرواز مربوط به شرایط آب و هوا در 2015 اما او با پیروی مشاوره و آژانس گفت: وجود دارد “هیچ نشانه ای” که این حادثه بود روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>